2. červenec 2020
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír
DISKUSE K ČLÁNKU

jany:"leštěné prdy, " to jsem c vlanku necekala

(21. 02. 2012 01:49)

squirrelsam: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(06. 07. 2011 15:44)

silveretta:Na kvalitu tohoto serveru až překvapivě Drtivou většinu lidé znají sami z praxe, ale uznávám, že je zde určitě plno naivních blbů, kterým se tohle bude hodit

(27. 06. 2011 05:11)

jany:

(21. 02. 2012 01:49)

karel.fodor: Chtel bych poukazat na jeden problem ktery muze potkat toho kdo si bude chtit poridit sluzbu od tech v nadpisu.Poridil jsem si na zaklade,ze jsem rikal prodejci,ze v budove kde bydlim nelze spustit od teto spolecnosti internet i kdyz vse jsme zapojily jak se ma,ale kdyz date o2 tak to funguje bez problemu,ale prodejce mne presvedcoval kouknul do pocitace,ze to funguvat bude bez problemu,ale uz mi nerekl,ze v pripade,ze budu chtit zrusit smlouvu,ze to nepujde jak je mozne,ze v o2 to jde a v T-MOBILE NE? K cemu je mi takova to sluzba v me budove sidlilo drive radio-zde je problem nejspis s tim signalem v okloli je podle mne bez problemu,ale v budove nikoliv o2 tu funguje.T-MOBILE NIKOLIV.Co,ale ted s timto problemem,to je jakoby Chuck Norris se bal kapra jak maji v reklame a pritom se nebal postavit samotnemu Bruce lee mu takze to byla taky klamna reklama-to je klamani zakaznika dle meho tady je kontakt na mne karel­.fodor­@sez­nam.cz Dekuji a preji hezky vecer.

(27. 06. 2011 00:11)

akrapaz:Všímejte si při nákupu také balených potravin, jako např. chipsy, bonbóny atd. Výrobci místo zdražování si vymysleli dokonalý trik: v balení se nachází např. 77 gramů, kde by se klidně vešlo i 100 gramů, zbytek je tam pouze vzduch, za který pak také zaplatíte.

(26. 06. 2011 20:46)

karel.fodor: a co teprve kdyz si jdu coupit sacek Capucina nechapu proc takovy sacek kdyz po otevreni je tam jen snad ani ne pulka obsahu to je pak lepsi nez clanek v blesku kdy zrovna je okurkova sezona kdepak ja si pripadam,ze kolikrat si koupite boty a hledate tkanicky jenze uz vam nerekly,ze ty doby kdy Rudy bratr byl ten kteri na vecne casy a nikdy jinak uz se rozpadl jeho stat jako i tyhle boty jedine co vydrzi je americky usmev obchodnika jak nas dobehl zn.s Usmevem jde vsechno lip a tak rada na zaver Jedine W.T.Rangers by tu udelal poradek to,ale uz by nebyla ta spravna sranda protoze kde je Chuck tam je-Zakon a poradek TY Odpadlici nebudou stacit ani ujizdet protoze W.T.Rangers jim by sel po krku- Krok za Krokem a vsichni by skoncily jak by jim 1dnu Mazl V Ordinaci v Ruzove zahrade a jeho Double Impact by pripominal Navrat Draka kdy s pomoci znameni na nocni obloze bude znak Svetlo Okridleneho Netopyra ktery rozsviti v Gotham City-Prague- ten,ktery splha a vystreluje pavucinu a obleka se do cervene

(27. 06. 2011 01:34)

tomik007:ten pouziva vsech 70 fint a jeste par nevic

(26. 06. 2011 19:18)

petr11:...takový prodejce nemá v obchodě co dělat!!

(26. 06. 2011 18:07)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy