Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 22°C
DISKUSE K ČLÁNKU

sla3:PLNĚ SOUHLASÍM, PŘESNĚ ŘEČENO.

(04. 06. 2011 11:54)

knkn:Krampolová krade věci, které se jí hodí, a to není kleptomanie, ale obyčejná zlodějna. pro známu sobu by nemělo být ani omluvou to, že v česku kradou všichni- hlavně ve vládě, i když je to bhužel pravda-ALE TO BY SI MĚL VYŘEŠIT NÁRD SVRHNUTÍM VLÁDY, NASTOLENÍM JINÉ A PŘÍSNÝMI A PEVNÝMI ZÁKONY. šAŠKÁRNOU TOHO kRAMPOL MOC NEZACHRÁNÍ.je to na ***, takovej partner, kterej dělá ostuda, to je mi jasné - asi by pomohlo ji doma pořádně vyčinit !

(04. 06. 2011 11:49)

12356:Ono se u nas totiz jede taktikou, Nejlepsi obrana je utok a kdyz mne nekdo prichyti pri necem nekalem, tak okamzite zacnu rvat, co ja, ja nic, ja jsem jenom malej zlodej, ale podivejte se na vladu a na jeji politiky jak ri kradou a ve velkem a kazdy se toho okamzite chytne a zacne se nadavat rukou spolecnou a nerozdilnou na vladu a na maleho zlodeje se zapomene.....

(04. 06. 2011 15:03)

solemija:Budeme probýrat ......... P R O M O P R O ....­....­....­....­.....

TO JE VELKÁ ZLODĚJINA - VYŠEETŘUJE SE !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!!
====­======­======­======­======­======­=====

Minist Von.­....d­...rr­....a­aa..­..vys­větlu­je !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!
Dlouho bude ticho !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!

BUDE STANOVENA SCHŮZE, KDE MINISTR V o n ...ddder...VŠE MUSÍ VYSVĚTLIT !!!!!!

Hrůza­....­....­....­....­..
Těžce přepracovaný ministr půjde na operaci páteře,
těžce nemocen, chodí v pantoflíčkách po nemocnici.

To jsem Vás dostal. co ??????????????????

Minist Von....dr..u.....si odpočinul, termín, kdy měl vysvětlit milionové podvody
je mimo.
Ministr rozchodil operaci páteře, to je ale bejkárna, co???????????????
Už jste někdy viděli těžce nemocného před operací páteře, aby za pár dnů,
operaci rozcho­dil???­??????­?????

Jsem křišťálově čistý­....­....­....­....­....­....­...
Proč se noviny nevrhnou na takové zlodě­jiny?­??????­??????­???

(04. 06. 2011 11:42)

nitram55:Stejny problem kleptomanie mela pred lety i Holywoodska herecka Wynona Ryder, ta take kam sla tak kradla. Pak toho byli plne bulvary a ona se sla lecit. Krampolko je na case se jit lecit z Alokoholismu a Kleptomanie.
ANO BUMBALA JSI A KRADLA!

(04. 06. 2011 11:00)

crakazasecrak:jako u Ivety B. s rozdílem ,že tahle fůrie krampolka má všeho dostatek !

(04. 06. 2011 11:11)

mandat:No prave v tom je ten problem.Ma nudu,neni stastna.Mel by ji pan Krampol poslat do fabriky makat,tam by cas na blbosti nemela...

(04. 06. 2011 11:34)

nitram55:Proc se tomu redaktorovi tak trese ruka? To ma z Krampolky takovej strach?

(04. 06. 2011 10:57)

www.reality.name: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 06. 2011 10:51)

nejezchleba: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 06. 2011 10:48)

georg7: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 06. 2011 10:43)

crakazasecrak:nech tu svoji kr..ávu zavřít do cvokárny,je nemocná čumí jako p..í...t......ča!

(04. 06. 2011 10:15)

crakazasecrak:ty jsi taky dobře koukám vypatlanej a vytlemenej jako ta tvoje k..rá..va!!!

(04. 06. 2011 10:36)

girasole: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 06. 2011 11:34)

anasyi:jojo,pejsan to svede taky....nadavat sam sobe

(04. 06. 2011 12:43)

pavlax:nevěřím.. pejsan používá jen slovo pitcha a to on být nemůže, protože je on

(04. 06. 2011 13:03)

anasyi:pavlax,crakakao uz na sebe prozradil,ze je pejsan..... Pejsan byl smazanej,tak nastoupil crak....

(04. 06. 2011 13:59)

crakazasecrak:

(04. 06. 2011 12:47)

marmelada:Není to lehká doba a slušný člověk to má těžké. Někdo těžko zvládá své stárnutí a různé bolesti kloubů,přidává se všeobecná společenská situace...... V podvědomí může být,že prostě v Česku se krade, tak proč já ne? kradou ti nahoře, a je to ošetřeno účelovými zákony. Podvědomí a prášky/ zřejmě analgetika/ a je to tady.

(04. 06. 2011 10:10)

nanicnemamcas:to ji myslí dobře i s lékama, aby vypadala ještě hůř, než před plastikou , tak na to má rozum v pořádku. Ale nechat zboží v regálu, tak to ji vadí a na to ani prášky nezaberou. Ještě jsem neslyšela, že některé léky způsobují nutkání ke kráděži. To snad pan Krampol ví sám, že je to blbost.

(04. 06. 2011 10:06)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy