5. srpen 2020
Svátek slaví Kristián, zítra Oldřiška
DISKUSE K ČLÁNKU

jakub-moravec:santakauz je NEJVĚTŠÍ PRASÁK v Blesku, já ho zpočátku varoval, jak jsem viděl jak do každého bez důvodu rýpal a rozséval svoji sprostotu na všechny strany.
Nepomohlo to, pak jsem napsal abychom si ho nevšímali a když on uvidí že s ním nikdo nediskutuje, přestane, protože by jinak musel diskutovat jen sám se sebou.
Ale to také nepomohlo, protože kdo by to vydržel nechat se urážet jen tak pro nic za nic.
A tak jsem dospěl k závěru, oko za oko,zub za zub, když to hovado Kauz utočí, tak se bránit stejným způsobem.
Říká se, NEHAŽTE PERLY MEZI S.V.I.N.Ě.
Proslýchalo se, že santakauz je převtělený dřívější prasák "guleman". A já později jsem si dokonce myslel, že Kauz už možná tušil, že ho Blesk vykopne, tak se honem převtělil na visersivoko, protože ti dva jsou si sobě podobní.
Ale kdo ví jak to je, jsou tady nyní oba, ale může to být také jedna osoba.

Blesk dělá chybu, ža tady se může zaregistrovat kdejaké ***, protože na příklad diskutovat v seznamu.cz to není tak jednoduché, dlouho se na to musí čekat, každý musí mít svoje jméno a místo pobytu odkud pochází a zjišťuje se jestli je jeho adresa správná.

(26. 04. 2011 23:03)

santakauz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 04. 2011 01:56)

handgood:Nielenže nám sem Nemci, majitelia Blesku, posielajú priemyslový odpad,
ty im ešte pomáháš vytvárať morálny odpad na týchto stránkach.
Ja som sice Slovák, ale hanbím sa aj za teba, čo tu prezentuješ, pokiaľ si Čech...
Hovorí sa "čo na srdci, to na jazyku". Nenašiel som príspevok, kde niekoho vulgárne neurážaš. To sú tvoje argumenty. Zdá sa, že nechápeš pojem diskuzia. Mal by si vrátiť školné. Tebe chýba základné vzdelanie, pokiaľ to nerobíš úmyselne a za peniaze Blesku. Ľutujem ľudí a príbuzných v tvojom okolí,
že musia žiť s takým amorálným človekom.

(26. 04. 2011 11:55)

gogo:Máte naprostou pravdu.... Naštěstí Vámi jmenovaný není reprezentativním vzorkem naší společnosti. Jen to jen okrajový, pravděpodobně nemocný adolescent, který cítí nutkání se nějak projevit. No a jinak to bohužel neumí.. Je to jen jeho osobní ostuda, která mu samozřejmě nemůže dojít. Jinak by se takto neztrapňoval. V Čechách ale žijí i slušní lidé (stále doufám že jich je ještě většina), kteří ale Blesk příliš nečtou. Takže o nich se takto nedozvíte. Ale plně chápu Vaše pocity a zdravím Vás ...

(26. 04. 2011 12:53)

jakub-moravec:gogo

(26. 04. 2011 13:45)

(26. 04. 2011 16:36)

(26. 04. 2011 16:40)

gogo:Naštěstí chlapče nejsi tím vzorkem Ty.....

(26. 04. 2011 18:12)

(26. 04. 2011 19:32)

gogo:Přečti si chlapče jen v této diskuzi co vše jsi zplodil a musí Ti být samotnému špatně... Copak to skutečně nevidíš co jsi "napsal" jen zde za hromádku hnoje a nesmyslů ? To si ani na okamžik neuvědomuješ jak Tě ostatní vidí ? Co si o Tobě musejí myslet ? jak Tě musejí litovat ? Či stydět se za Tebe ? To Ti opravdu nic nedochází ?
Takto vzbuzuješ pouze lítost a pohrdání... Bohužel....

(26. 04. 2011 21:24)

(27. 04. 2011 02:08)

jakub-moravec:handgood

(26. 04. 2011 13:44)

clarocesi:Ten tvoreček o kterém píšete (santakauz) to je jen odpad naší společnosti a asi nestojí za to se s ním asi zabírat.Sice jsem taky reagoval na jeho výplod, ale už mne to mrzí, nestojí za to.Nejspíš nějakej zakomplexovanej chudák.A co se týče příbuzných-dobře jim tak! A o vzdělání bych také nemluvil, stejně neví co to je.To slovíčko pro něj bude asi dost záhada. Přeji dobrý den a nenechte si ho nikým zkazit.

(26. 04. 2011 14:12)

(26. 04. 2011 15:56)

clarocesi:Sice jsem napsal že na vás nebudu reagovat, ale je mi vás opravdu líto!Ta nenávist a zášť ,to musí opravdu bolet.

(26. 04. 2011 16:04)

(26. 04. 2011 16:34)

gogo:Omluvte ho nešťastníka, je to skutečně nemocný člověk... Měl by se léčit, ale on to bohužel neví a jeho okolí o něj asi nejeví zájem....

(26. 04. 2011 18:18)

gogo:Že by i drogy chlapče ? Či jen psychopatické problémy ?

(26. 04. 2011 21:27)

(27. 04. 2011 02:05)

(26. 04. 2011 15:49)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy