Úterý 20. říjen 2020
Svátek slaví Vendelín, zítra Brigita
Polojasno 11°C
DISKUSE K ČLÁNKU

bassreflex:Chudinka miminko Anička,ťuťu ňuňu

(18. 10. 2020 16:42)

Lenka Kopen:Vážená paní Ewwo,nezlobte se na mě,ale jste úplně mimo( nechci napsat blbá,protože mě rodiče slušně vychovali).To že vaše snacha měla průběh léčby jaký měla,neznamená,že to tak musu mít každý.Věřte nebo ne,ale jsem v léčbě rakoviny už přes dva roky a světe div se,také se chodím bavit,tancovat a představte si,že i do práce na plný úvazek.Pro Aničku je to hopsání jak vy říkáte prace,a když to zvládá fyzicky i psychicky,proč ne?Při téhle nemoci jsou dny horší i lepší a nevím proč bysme nemohly žít tak,jak nám zdraví dovolí.

(18. 10. 2020 15:37)

Ewwa:To není žádné hrdinství, co ona tím sleduje nevím, ale normální člověk bude šťastný, když bude dál žít a nebude hazardovat se zdravím!

(18. 10. 2020 09:43)

fortun:Rakovinu předstírá jako Anna.K je placená za reklamu na mamograf, tam se nahánějí tupé kozaté ovce a ždímá se zdravotní pojišťovna

(18. 10. 2020 01:01)

manunu:fortun: Styďte se!!! Nevhodný a hloupý komentář.

(18. 10. 2020 08:03)

Ewwa:Ale nevhodné a hloupé je její chování! Viděl jste někdy někoho s rakovinou hopsat v nějakém pořadu? Také mně napadlo, jestli je to pravda.

(18. 10. 2020 09:47)

dajka123:Rakovina není covid, tím se nenakazíš nějakým kýchnutím, tak proč by měla sedět doma na ři*ti a litovat se? Užívá si života dokud to jde. Možná ty jsi ten typ který se lituje se kudy chodí, ale ne každý to má tak nastavené. Hloupý je akorát tvůj komentář.

(18. 10. 2020 10:03)

Ewwa:dajka, co je rakovina vím, moje snacha si tím prošla, po každé terapii se sotva pohybovala, nikdo si to neumí představit, co to je za hrůzu. Byla by si také ráda užívala života s dětmi, ale rakovina ti to nedovolí. Syn zůstal sám s dětmi, jsou ještě malé

(18. 10. 2020 10:33)

dajka123:To s tvou snachou je mi líto, ale jak sama píšeš "Byla by si také ráda užívala života..." Když si ho jiní s užívají tak jím to zazlíváš. Syn si taky prošel chemoškou, a sestřičkám pomáhal s převlékáním své postele, protože se nudil a zdravotní stav mu to umožňoval. Prostě každý organismus léčbu snáší jinak.

(18. 10. 2020 11:31)

jity:dajka123 má pravdu každý to snáší jinak. Sestra jezdila na ozařování a doma zavařovala okurky, dělala marmelády. Každý to má jinak Aničku bych neodsuzovala má toho jistě doma dost. Popláče si doma a na veřejnosti holt to nedává tolik najevo. A proč také nikdo z nás ji nepomůže. Raději přejme všem zdraví a hlavně synovi Ewwy ať ti dětičky vychová.

(18. 10. 2020 12:30)

Ewwa:Já jí nic nezazlívám, jen by se měla šetřit. Ano, každá rakovina je u každého člověka jiná, jiný průběh, jinak to snáší a jestli měla chemo před operací, tak by měla být daleko víc opatrná, snacha měla také nejdřív chemo před operací, aby se prý nádor zapouzdřil, on se zapouzdřil a rozmnožil! Nakonec jí řekli, že měla být operována dřív, že už je pozdě, to jí opravdu "povzbudili"! Nikdy nezapomenu, na tu hrůzu, co prožila, na vnoučátka, když stály u její postele doma a stále se mně ptaly, babičko, pomoz mamince, že neumře.......

(18. 10. 2020 14:30)

dajka123:A nechceš místo odsuzování nechat rozhodnutí na Aničce? Ona ví nejlépe jak se cítí. Nejeden člověk se své trápení snaží zahnat práci, pořád lepší než se utápět v sebelítosti. Například syn než šel na chemo si každodenně žehlil vlasy, utahovala jsem si z něj, že je takový náš metrosexuál. Těžce nesl, když si před nástupem do nemocnice musel oholit hlavu. Ta písnička jim může pomoci přenést se přes to, vidí, že nejsou v tomto sami.

(18. 10. 2020 16:33)

Ewwa: Rakovina není trápení, to je mrcha!

(18. 10. 2020 19:48)

fortun:máte pravdu já znám onkopacienty slaboučcí jako věchýtek, Anička pérdel jak valach a ještě trdluje po televizích

(18. 10. 2020 18:54)

frantacizek:super Ani, kouknu se v přestávce mezi oktagonem a UFC, kulturní intermission.

(17. 10. 2020 21:33)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy