10. srpen 2020
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana
DISKUSE K ČLÁNKU

jakub-moravec:Proč tu máme dvě diskuze na stejnou věc? Koukněte lidi na tu první diskuzi, je o něco v popředí

(25. 03. 2011 00:55)

2626:Aby památník odboje národa pomáhal budovat syn R.H. je neskutečné.On český zámek za okupace zabral. Pocházím z Lidic, z naší pěti člené rodiny přežila jen moje matka. Když vidím něměcké děti, vždy si vzpomenu jak mohli Němci dát do plynu ty naše lidické. Setkala jsem se v Lidicích s něměckými studenty, kteří měli v očích slzy, přes Facebook komunikuji se ženami, kterým dali rodiče jméno Lidice. I na mně se osud Lidic a naší rodiny zdravotně podepsal. Pořád to strašně bolí !
Jednat s potomky nacistů bych nedokázala. Pokud mají nějaké svědomí, neměli by se prezentovat tímto způsobem. Tím to zlo připomínají.

(24. 03. 2011 13:18)

1912:Němci se dokázali líp se vším vyrovnat než my zde at z minulostí t.j fašísty a i z komunisty a je to vidět na celé zemi i jak se spojili dohromady za to my zde !!!Pokud jste si nevyšimli tato země dává mnoho na charity po celém světě a ne jen to !!!Jistě myslí dopředu a né na minulost !!!

(24. 03. 2011 18:30)

znojmacka:nemůže za své rodiče.. Ale z tohoto jsem teda na rozpacích. Vzhledem k tomu, co jsem uvedla v první větě, bych SLUŠNĚ odmítla. Jedině, kdyby tam byla pamětní deska, na níž by bylo uvedeno, že syn Heydricha se tímto gestem chtěl za činy svého otce omluvit.. Jinak to zas vypadá jak od Bohuša- "..a všecky si vás zase kúpim"

(24. 03. 2011 12:37)

tomik007:typicky posametovy podnikatelsky zamer

(24. 03. 2011 12:18)

narva:Tak toto mi téměř vyrazilo dech. Co ho to proboha napadlo? Co tím sleduje? Jasně, nelze vinit děti ze zločinů rodičů, ale v tomto případě ... nechápu... že má vůbec chuť/odvahu sem jezdit. Jeho fotrovi by se tento nápad 100% nezamlouval....

(24. 03. 2011 11:40)

limak007:Poctivě, když o tom přemýšlím, jsem zmatenej, jak lesní včela. Myslím ale, že by se lidem neměla upírat možnost alespoň symbolicky odčinit vinu svých rodičů.

(24. 03. 2011 11:28)

visersivoko: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(24. 03. 2011 11:21)

siroky11:Není to náhodou taky nějaký "Sudeťák"? Pomalu a jistě si zde opět vyhledávají svá místečka, banda fašounská!

(24. 03. 2011 11:12)

muchojka:...KLOBOUK DOLU....POKUD TO CHCE DAT DOHROMADY,JE TO DOBRE­....NE­NADA­VEJTE NA TOHO,KDO CHCE NECO ODCINIT A POMUZE OPRAVIT CO,CO BY NAM ZA CHVILI PRI NASI VLADE SPADLO NA HLAVU....

(24. 03. 2011 11:09)

cocococo:Heidrych a chce neco odcinit?Prihlas se u Chocholouska.Nejsi normalni.Ten starosta je proste obycejnej prostitut.A tvoje neznalost historie a nedostatek zivotnich zkusenosti ,te musi donutit k navsteve nejakyho sociologa a psychiatra,jelikoz mas poskozenej mozek.Toho starostu tam stejne vykopou.

(24. 03. 2011 11:27)

muchojka:NEDOSTETEK ZIV.ZKUSENOSTI SI NECH PRO SEBE,NEVIS,KDO JSEM....TY SE MUSIS 5 KRAT NARODIT,ABY SI ZAZIL TO,CO JA...REKLA JSEM SVUJ NAZOR NA VEC...TY RIKAS SVUJ NAZOR NA MNE...DRZ SE TEMATU A MNE VYNECH...

(24. 03. 2011 11:36)

tomik007:MUCHOJEDKO KDO JSES JE NAM CELKEM JASNE, ODHADOVAL BYCH TO NA CLENKU NEOACISTICKE ORGANIZACE TYPU CHARLES MANSON BAND S OLTAREM VENOVANYM ADOLFU HITLEROVI.

(24. 03. 2011 12:25)

muchojka:TOMIKU...NEJSEM...A ANI S NIMI NESOUHLASIM.ALE RADSI ZPRAVENY ZAMEK,NEZ TOTALNI RUINU..SORRY.

(24. 03. 2011 13:16)

znojmacka:muchojka.. To radši tu ruinu.. a nebo když už, tak ať vyhlásí celorepublikovou sbírku, ráda přispěju. Starosta ať si pak sbalí sakypaky a jde bydlet za Heidrem.

(24. 03. 2011 13:47)

znojmacka:tomik- muchojka je slušná diskutující už dlouhou dobu tady.. jen má teď spíš takovej praktickej názor.

(24. 03. 2011 13:50)

muchojka:TO JA BYCH TAKY PRISPELA...ALE SI SI JISTA,ZE BY SE TY PENIZE DOSTALI TAM,KAM MAJI? VIS,JA UZ NEPRISPIVAM ANI NA CHARITY-A TO JSEM VZDY DELALA!-UZ SE BOJIM,KAM TO JDE....RADSI DAM ZEBRAKOVI DO KELIMKU-VIM,ZE JE TO PRE NEJ...

(24. 03. 2011 13:54)

znojmacka:muchojka- jistá si nejsem, ale měla bych lepší pocit, když by to zmizelo v kanále, než když by měl přispět Heydrichův syn. A to ještě on by vlastně ani nepřispěl- jen by orodoval u EU. Pokud by z toho udělal muzeum hrůzy, aby se na jeho otce a činy nezapomnělo- ( v tom špatným slova smyslu), tak jsem pro, aby se na tom klidně podílel. Ovšem pochybuju, že by šel proti otci.

A jinak- žebrákovi já ani korunu, většinou to maj na chlast a na okenu.

(24. 03. 2011 14:03)

cocococo:Hlavne prachy.To tam bude tuty zazdena bronzova deska s podekovanim tomu ,kdo zajistil ty prachy na opravu zamku.Neprodava pan starosta nahodou svoji mamu v bordelu?

(24. 03. 2011 10:59)

tomik007:pan starosta je tutove clenem ODS

(24. 03. 2011 10:50)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy