Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C
DISKUSE K ČLÁNKU

1muchomurka:V rodinné epizodě se nevyhazuje, ale proč se pořád reklamovalo, že ze šesti soutěžících zůstane pět? Kdyby ta nádhera věděla, že nevypadne, tak nebude bulet. Ani její táta. Takže to nevěděli. A je to soutěž o vaření a ne šou pro diváky a pro sledovanost Novy. Ufňukánek udělal spoustu kiksů a drží se tam pořád. Jiní udělali jednu chybu a museli odejít. Jak k tomu přijdou ostatní soutěžící, kteří vaří o hodně líp než ufňukánek? To Nova a porotce pos....li. Doudám, že v další řadě MCH bude jiná porota. Tihle jsou asi dobře podplacení. Jsou to kapacity ve svém oboru a takhle se nechají zmanipulovat. Že se nestydí.

(17. 09. 2020 18:20)

levice-je-smegma:Kdo se může dívat na takové sr.ačky.

(17. 09. 2020 08:19)

frantacizek:nevím, proč se rozčilují.. tahle dívka to stejně nevyhraje, plní jí jen sen být ve finálových kolech, vařit musí umět, pač ji tam chválí, lidé by to měli respektovat. Ale jsou tam zkrátka odpočátku lepší a odpočátku je to pro toho sympatického kluka z modní branže, který, jak jsem pochopil ze slov porotců, už teď vaří na Michellina. Docela bych od něj něco rád ochutnal. Popř. by to měli spíše udělat po vzoru té superstar, že by alespoň tihle nej objížděli republiku a dělali pro lidi degustace, pak by ten pořad začínal mít smysl - pač je baví vařit a lidi by určitě rádi ochutnali za nějaký rozumný peníz na food festivalu. Pořad by si i udělal dobrý marketing, ubylo by i nenávistných komentářů, pokud by vyzkoušeli i jídlo téhle Pavlíny, pač vařit a péct musí umět i ona. Každému se něco někdy nepovede, mě to ze sedla nevyhazuje, spíše mě zajímají ty komponenty, které do sebe v receptech vkládají jako amatérského kuchaře. Ale ty ochutnávky by to ještě vyšperkovaly pro toho, koho baví kreativita v kuchyni.

(17. 09. 2020 05:54)

Helena8888:No on i Pepa neudelal zadny zazrak a sel rovnou na balkon.
Ze by to bylo o dcerach a ne o jidle?

(17. 09. 2020 05:18)

rosemac@...:No to je mazec,není vám to blbý vy takový machři a protlačujete takovou nanyku? Úplně jste ten pořad odvarili.Ma ve vás dost hustou tlačenku.Uz vás nechce nikdo sledovat.Hnus

(16. 09. 2020 22:36)

blecktajp:Jezis tak proc na tu hovadinu cumite?

(16. 09. 2020 22:06)

marlen52:je to sprosté vůči těm ostatním už na to nebudu koukat a Pája ať si řve jak chce

(16. 09. 2020 19:55)

agent700:Trapánci ubrečení..ty vaše výhrůžky jak končíte s čuměním na pořad...samozřejmě že celý pořad je JEN kvůli sledovanosti, abyste většinu času čuměli na reklamy a jejich vysílací hodnota se šponovala do závratných výšin. Jako všechno na co v komerční bedně čumíte. To fakt ještě nevíte ? De-bi-lové směšní

(16. 09. 2020 18:38)

zkratik:

(16. 09. 2020 19:54)

neznalek88:Pavlína bude třetí. Ještě vypadne Chili, Ivka a jeden muž /asi Pavel/ a o titul bude soutěžit Pepa a Roman. To uniklo od jednoho čičmundy z Novy. Stejně je to ale nespravedlivé, neboť ti všichni, co před ní vypadnou jsou 1000xlepší než ona, a spousta lepších než ona jsou už také bohužel pryč.
Jen se divím, že pan Kašpárek, držitel Michelinské hvězdy, se propůjčí k takové komedii. Už se na to nedívám, neboť při pohledu na tu fňuknu je mi zle, hodně zle.

(16. 09. 2020 16:22)

7vox7: souhlas a taky si to myslím s tím pořadím..včera to bylo veeelmi trapné, ta by se asi zhroutila i s tatíčkem!!!

(16. 09. 2020 17:25)

j.nohynek@...:Ze začátku za soutěž byla super, bohužel si uvědomili, že Pavlina budí vlnu emocí a každá taková "reklama" je fajn, protože jde ruku v ruce se sledovaností. Já už na to nekoukám, je to fraška a už to není o vaření. Stejně to ta Pavlina vyhraje i když tam je řada lepších kuchařů nebo si ji nechají alespoň do finálové dvojky, aby byla sledovanost. Je to hnus velebnosti!

(16. 09. 2020 15:49)

TomasLB:Budoucí vítězka musí ,,zažít,, zklamání a nervy....jinak by to nebylo tak napínavé a nemohla by říkat, že jí to posílí...

(16. 09. 2020 15:46)

77fugas:Pochybuje ještě někdo o "vítězi" soutěže? Hlavní a jediný cíl je sledovanost!
MasterChef byl fajn pořad, bohužel po vzoru Prostřeno nebo VyVolení, vítězí afekt, deviace, sprostota a jiné..

(16. 09. 2020 15:08)

Vakeron:Sledoval jsem pár dílů,ale když se to změnilo ve frašku a trapnost tak jsem přestal.A tahle afektovaná ubrečená pííitcha max.hulí tčhuráky porotě...prej manažerka čeho? bordelu pro ruský kchurwy bych ji max po rypáku tupce

(16. 09. 2020 13:35)

travsaxhae:LEEXI.ŇET - úžasné seznаmоvací místо prо dоspělé, kteří сhtějí najít pаrtnеra, ktеrý budе mít seх

(16. 09. 2020 13:29)

zkratik:jak tohle může někdo tak prožívat.Bude tam skoro do konce,protože zvyšuje sledovanost a já jí fandím

(16. 09. 2020 13:22)

jity:Aby se s tou Pavlínou nepokakánkovali, neustále ji nadržují.

(16. 09. 2020 13:14)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy