Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C
DISKUSE K ČLÁNKU

MartyACS:Buďme rádi,že je ten rozesírač pryč. Až takovej hráč to zase není.

(17. 09. 2020 13:34)

Jarisek1888:Zlatý gumotextilky...

(16. 09. 2020 16:32)

Inferland:Hašku, Hašku, Hašku,
Ty šašku!

Takovou uplakanou obhajobu, jak jsou na me vsichni skaredi a ja urcite za nic nemuzu, a jsem jako profisportovec prekvapen tim ze existuje neco jako sporttestr pres dovolenou, to fakt ani nemuzes myslet vážně.

(16. 09. 2020 08:02)

tkamos:Já mám taky oblíbené pracovní rukavice. V jiných bych na lopatu nešáhl.

(16. 09. 2020 07:44)

tokav:@tkamos Tak až je zničíš, je nevyhazuj. Možná je Christiano Lionel Hašek bude potřebovat.

(16. 09. 2020 11:47)

slafkins:Fakt je ze Haska dotlacili tam kde dneska je,budou ho muset odskodnit.

(16. 09. 2020 02:02)

Vencator:@slafkins je zjevne, ze nerozumis vyznamu slova fakt. Hasek se do te situace dostal predevsim sam.

(16. 09. 2020 03:18)

Shimmir:@slafkins Jenže to je utopie! Oni ho ještě chtějí pumpnout dokonce o 55 mega! Netuším, zda si tolik i mohl už vydělat, takže mi to připadá absurdní a nehodné klubu s takovou historií! A jestli se ho i Tomáš takto snaží zničit kvůli podebrané ješitnosti nebo aby se někomu zavděčil, tak u mne hluboce klesl navzdory tomu, jaký to byl hráč a jak jsem se kvůli němu já, nesparťan, hádal na seznamu i se Sparťany, když marodil a oni se mu posmívali...
Pokud jde o soud, souhlasím s tím, co řekl Martin Hašek senior: To nejhorší řešení pro obě strany i pro náš fotbal, protože Martin klidně jinak mohl hrát třeba proti Skotům a určitě by nezavinil pentli jako rapl Malinský!

(16. 09. 2020 03:27)

Ladak1:@Shimmir Sparte nejde o 55mega. Jde o princip, ze si hrac ze Sparty nebude delat dobry den a brecet kvuli kopackam. Sparta chce spor vyhrat a je jasne, ze 55mega nedostane. Ale vyhrat proste musi!!! Fracek Hasek uz si ve vetsim klubu nekopne..ubozak..

(16. 09. 2020 07:07)

Jame:@Ladak1 ubožák je podle mě ten,kdo má jen kusé info z médií a dělá závěry.

(16. 09. 2020 07:13)

MartyACS:@Shimmir Tomáš Rosický je ten poslední,který by si na tom blbečkovi potřeboval něco dokázat. Pravidla mají nastavená smluvně a nevidím důvod,proč by zrovna Hašek měl mít extrabuřty. Hložan na straně jedné a na straně druhé Vašon v béčku si přečetli co podepsali a nemají problém. Problém bude někde u Hašků

(17. 09. 2020 13:38)

frantacizek:tohle je smutný příběh pro obě strany. Sparta se nyní dává pomalu do kupy, Hašek ji mohl pomoci, do zálohy by se jí hodil, místo toho neustále víří vodu a hlavně NEHRAJE, to by si měl uvědomit. Mně to moc sympatické není, pokud je spor dvou stran, má se to řešit mezi těma dvěma stranami. Líbí se mi naopak vyjádření Sparty, že se nebudou pouštět do vyjádření ve veřejném prostoru, aby neovlivňovali finální rozhodnutí sboru rozhodců. Přijde mi to tak logické a správné.
Uplně jsem pak nepochopil v rozhovoru na konkurenčním webu, proč by měl někdo šířit, že spal s nějakou přítelkyní Hancka. Jak to s tím souvisí? Kabina ho zavrhla pro jiné věci, možná i pro ten postoj ke kopačkám. Pokud má jediný problémy s kopačkami Nike, pak to zvláštně působí a o nějaký nadstandard by musel ještě pár let zabojovat, stejně jako jiní nejen ve Spartě, ale po celém světě na počátku kariéry.
Je to smutné, pač to je talentovaný fotbalista, nicméně má o sobě podle všeho vysoké mínění, což je věc, která ho bude v životě vždy brzdit.

(15. 09. 2020 22:49)

Shimmir:@frantacizek O tom, že spal s Hanckovou přítelkyní (má on vůbec nějakou stálou?!) jsem dosud nečetl, i když se to stává! To všemi vychvalovaný dřevák Koller přebral manželku Horvátovi a po asi třinácti letech ji pustil k vodě kvůli mladé Slovence, kterou s sebou tahá na ty zápasy intetnavionálů, jak jezdí s těmi skopčáky. A klidně opustil dvě dcery, kteté by aspoň teď potřebovali tátu, když jako hodně malé si ho neužili!

(16. 09. 2020 03:34)

MartyACS:@Shimmir Buď si jistý,že někoho jako Hedvika bys opravdu doma mít nechtěl,ty všeználku

(17. 09. 2020 14:11)

joe82:Hasek je traged. Kope kolem sebe, place, k rozhovoru si bere tatinka jak malej fakan... vsichni jsou spatni a na chudacka zli, jen on je letadlo...
Pokud nastoupil v kopackach jine znacky nez jaka je v klubu povinna, nevim cemu se divi. A jestli Rosa snizil pokutu na polovinu, mel by mu jeste podekovat.
Stale nechapu proc to zene takhle do extremu a soudi se. I kdyby vyhral (cemuz neverim), stejne si tim totalne podelal slibnou karieru. Rok nehral a to by bylo znat na Messim, natoz na nem.
Ze jsou/byli Kotalik a spol ho**da nerozporuju, na veci to ale nic nemeni.

(15. 09. 2020 22:23)

Shimmir:@joe82 Nějak ti ušlo, že do extrému to žene Sparta! To ona chce po něm 55 mega...

(15. 09. 2020 22:27)

Vencator:@Shimmir to neni zadny extrem. To je peclive vypoctena castka.

(15. 09. 2020 23:15)

ladin1987:Určitě né ale kvůli kopačkám.. 😃 Ale chápu, že tonoucí se stébla chytá.

(15. 09. 2020 22:19)

Tomas Kalina:Sparťani tady nadavate na Haška ale myslím že to vaše vedení vám taky dost pilo krev v nedávné době......l

(15. 09. 2020 22:16)

lezacek:Co je na tom, že chce hrát v kopačkách, na které je zvyklej? 20 let hraju také v jednom modelu a kdybych si měl vzít jiné, tak mi to také není echt... A teď se navazejte, "fotbalisti" od stolu....😂😂

(15. 09. 2020 22:01)

geza:@lezacek Ty nemáš smlouvu s NIKE nebo ADIDASEM ? To je chyba .

(15. 09. 2020 22:06)

Shimmir:@geza Macron je lepší! Puma a Adidas už vymýšlí ptákoviny jako nemožné barevné kombinace, ten slávistický orloj či růžové dresy pro repre Švýcarů či Real Madrid, jak pro bukvice! Možná i návrhář bukvice je...

(15. 09. 2020 22:36)

ladin1987:@lezacek Co to meleš?? V Bohemce hrál taky s Nike a model si můžeš vybrat, ty rádoby experte od stolu..

(15. 09. 2020 22:21)

Shimmir:@lezacek Jenže světoví výrobci si to dávají do smluv, že velké sponzorské prachy nestrpí reklamu rivala! Což si nečetl, jak kvůli triku pod dresem měl hráč jiné od jiného výrobce, což se provalilo, když sundal po zápase dres, aby ho dal fandovi. A ono to jde takhle do extrému! Hráč si koupí pod dres termoprádlo, ale nebude od Nike, bonzne ho někdo, kdo s ním bude v kabině nebo ho uvidí někdo z těch vejborů a je to!

(15. 09. 2020 22:33)

Lukas Bernat:Zítra se, těšte na článek o Haškových nejoblíbenějších trenýrkách a oblíbených šampónech ve sparťanských šatnách.

(15. 09. 2020 20:49)

Vencator:@Lukas Bernat kdyz te ty clanky tak stvou. Tak proc je ctes a komentujes? Uvedomujes si, ze tim jen prispivas k tomu, aby tech clanku bylo jeste vice?

(15. 09. 2020 23:16)

kilovolt:ještě větší tukan než jsme si mysleli.....

(15. 09. 2020 20:31)

geza:Hašek je tak vyjímečný hráč , že mu Sparta měla ty kopačky na míru dát vyrobit a ne jen jedny . Takový vyjímečný hráč a vůbec člověk se hned nevidí a rozhodně je to větší naděje našeho fotbalu , než Adam Hložek a Sparta si ho měla hýčkat a ne mu dávat pokuty a napomenutí .Jednou určitě skončí v Realu , nebo Barceloně .

(15. 09. 2020 20:28)

Shimmir:@geza Jo, je výjimečný. Ovšem na celém článku je zarážející to, že pokud Kotalík před Rosou něco slíbil a pak to ani nezkusil a oba to zatlučou, na druhou stranu ho pokutujou, když vyběhne ve svých kopačkách, ale nikomu nevadí, že hráči je mají v různých barvách (třeba jako ***i v růžové nebo každou jinou!) a že to v kombinaci s dresem bije do očí! Kopačky by měly splňovat určité parametry, mj. se kontroluje délka kolíků a pokud to není proti těm parametrům, víc bych to neřešil. Už to, že povolili tyhle piškoty místo pořádných kopaček, je podivné!

(15. 09. 2020 21:39)

geza:@Shimmir

(15. 09. 2020 22:02)

geza:@Shimmir Ale každý klub má smlouvu s výrobcem a hráči podpisem smlouvy musí tento fakt respektovat , nejde tu o barvu , ale značku , to by měl Hašek ve svém věku vědět a znát . On prostě dělal naschvály .

(15. 09. 2020 22:05)

Shimmir:@geza Pokud mu Kotalík něco opravdu slíbil i před Rosou a pak zapřeli nos mezi očima, tak Haška chápu! Taky se mi tohle stalo, když mi byla slíbena vyšší třída, když jsem dělal maturitu a najednou o tom říďa nevěděl, stejně jako zapřel své sliby i jiným.

(15. 09. 2020 22:40)

Lukas Bernat:Redaktor Deníku Sport: Sparta sem, Sparta tam, tak se zase udělám...Tpč, deset článků o Spartě denně.

(15. 09. 2020 19:30)

ondra.krivsky:@Lukas Bernat a ty ses z toho udělal viď.... Tak to nečti ne? 🤦

(15. 09. 2020 19:40)

dave260377:@Lukas Bernat Tady brečíš tak to nečti noumo

(15. 09. 2020 20:10)

geza:@Lukas Bernat A o kom by měli psát ? O Maoslávii ?

(15. 09. 2020 20:39)

Shimmir:@Lukas Bernat No a co? Nejsem Sparťan ani sešívka, ale proč by mi to mělo nějak vadit?! Ať si má každej svoji chvilku slávy podle toho, jakou má autor inspiraci a zdroj informací. A tady se zrovna dozvídáme něco nového. I když jsou to dvě strany v soudní při a nemáme moc možností si to ověřit, takže beru na vědomí a v úvahu, ale tozhofovat o tm budou jiní snad ve prospěch našeho fotbalu ne pro ukojení uraženého ega...

(15. 09. 2020 21:45)

ladin1987:@Lukas Bernat Místo toho aby ses tu udělal, jak píšeš. Tak si najdi jiné sdělovací prostředky, které ti budou vyhovovat. Pak tu nebudeš muset fňukat jak malá ***..

(15. 09. 2020 22:25)

seldon:A stranicky tisk uz to hrne. Ze se nestydite!

(15. 09. 2020 19:19)

ondra.krivsky:@seldon to si pleteš s vaším rudým právem. Tady seš na jiným portálu

(15. 09. 2020 19:41)

geza:@seldon Jo , Číňani jedni žejo .

(15. 09. 2020 20:41)

Roman Tomášek:Snaží se to uhrát na hlavu.

(15. 09. 2020 18:48)

Shimmir:Nemáme důkaz, že tobylo, jak říká Martin, pokud jde o ten slib. Ale s tou pokutou si asi nevymýšlí, ani s těmi kecy Rosy, jak mu ji milostivě snížil, tohle už je fakt přes čáru. Pokud to tak opravdu bylo, jak Martin říká, nechtěl bych ani já za takový klub hrát! Dříve měli hráči jedny bytelné kopačky, teď to mají, primadony, jak baleťácké piškoty a nikoli v jedné normální barvě, např. černé ale v celé škále pastelových barev. Když vidím růžové kopačky, jdu do kolen! Otázkou je, proč UEFA a FIFA nevadí takové porušování jednotnosti výstroje, kdy každý má ty kopačky jiné barvy, už jsem viděl i každou jinou! A ty nesmyslné pokuty, když hráč pod dresem má třeba termoprádlo od jiné značky když někomu dá dres, tak se to proflákne!! Mně stačí, co blbé nevkusné reklamy udělaly z televizních pořadů. Teď ještě ničí i sportovní prostředí!

(15. 09. 2020 18:35)

Vencator:@Shimmir Proc si myslis, ze si Hasek zbytek nevymysli? Ja mu teda moc neverim. Ten jeho vyklad udalosti mi prijde ponekud pokrouceny. Podle me ma nejakou poruchu osobnosti.

(15. 09. 2020 18:41)

Shimmir:@Vencator Je v soudní při, lhaní by mu uškodilo a nahrálo uraženému egu Sparty.
A tomu organizátorovi tv estrád Kotalíkovi prostě nevěřím! A Rosa se chce udržet a zavděčit. Dost smutný konce kdysi skvělého hráče! 🤨

(15. 09. 2020 21:50)

ladin1987:@Shimmir A že je v soudní při?? No a co??? To Sparta taky. A jak jsem psal - při podpisu smlouvy před přestupem, prostě věděl za co může dostat pokutu a kdo dodává do klubu kopačky a oblečení. Se prober !

(15. 09. 2020 22:30)

Shimmir:@ladin1987 Protože teď lhát by znamenalo nahrát Spartě a ta jeho obhájkyně z asociace fotbalových hráčů, ho jistě poučila. A asi by pak od něj dala ruce pryč, jakkoli ho zatím podporuje...
Je sice samorost, ale takovej blb zase ne, byť netaktických kopanců udělal až dost! Měl se s tou šéfkou AFH napřed poradit a rozhodně odjet na tu přípravu.

(16. 09. 2020 03:43)

ladin1987:@Shimmir Každý profesionální klub, má smlouvu s výrobcem. Při podpisu smlouvy je o tom jistě též zmínka, takže o tom věděl. Tady se ho snažíš marně obhajovat jen proto, že jde o Spartu.

(15. 09. 2020 22:28)

Shimmir:@ladin1987 Usámo, já nejsem Sparťan, ani slávista, ale vadí mi tyhle praktiky velkoklubů a Hašek mne upoutal jako velmi zajímavý hráč, proto je škoda, že nemůže hrát a místo toho to takhle probincá...

(16. 09. 2020 03:47)

Martin Justa:@Shimmir Odborník na slovo vzatý. "Praktiky velkoklubů" jak to nazýváte jsou smluvní podmínky s firmou dodavajici výbavu pro hráče.

Z pravidla to funguje tak, že Nike (případně jiná firma) týmu zadarmo dodává kopačky, dresy atp (týká se hráču, z dresů pro fanoušky ve fanshopech mají celkem slušný podíl) a navíc tomu týmu za to ještě platí. Ano, platí nemalé částky a dodávají týmu výbavu zdarma. Mají to jako reklamu a na oplátku týmy dodržují pravidla a výbavu mají od dané firmy. Pokud to klub poruší, musí platit smluvní pokutu.

A pokud vezmeme případ Hašek, tak to jednoznačně a vědomně porušil. Proto následovala pokuta, kterou dostane Nike. To že mu jí Rosa snížil na polovinu, pravděpodbně znamená, že půlku za něj uhradil klub.

Tohle je běžná praxe u všech velkoklubů na světě, a světe div se...všichni to překvapivě dodržují.

Nemusíme chodit ani daleko. Letos v dubnu Kingsley Coman z Bayernu přijel na trénink McLarenem místo Audi od sponzora a dostal za to 50 000 EUR pokutu.

(16. 09. 2020 08:40)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy