Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C
DISKUSE K ČLÁNKU

tojemi:Nenosit 😷 je v pořádku. Pak se, ale nesmím divit, že mi VZP neproplati ani korunu za hospitalizaci v případě nákazy Covidem, stejně tak budu platit testy a nemocnici všem, kteří budou vytrasovani kolem mojí osoby.

(17. 09. 2020 04:23)

zapravdu:protože lidé odmítající roušky jsou bandou ***...s těmi je těžké se bavit, natož jim vysvětlovat sebejednodušší věci...

(16. 09. 2020 23:06)

brano34:Nachlazení Covid19 bylo pojmenováno v roce 2019, ale to neznamená, že tu nebylo v roce 1991.
Dýchejte čerstvý vzduch a buďte v pohodě.

(16. 09. 2020 20:57)

marmat:RADA NAD ZLATO.....ostatní info ale nic moc....resp. na nic.

(16. 09. 2020 21:10)

marmat:Pomlouvání vlády a premiéra v souvislosti s COVIDEM
je z nejubožejšího soudku "opozice"
ÚPLNĚ VÁŽNĚ nám servírují "špeky a sci-fi teorie" jako by
vláda nákazu rozsé­vala!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!
Už je toho demagogického blábolení opravdu DOST
Považují nás za totální idi.ty ???

(16. 09. 2020 20:07)

brugal:Vláda sama přiznává,že to totálně podělala - měsíce do nás hrne chytrou karanténu,která jaksi nefunguje,trasování nefunguje a index R 1,59 vypovídá o všem.

Pokud nejsi idiot tak sám vidíš neschopnost stávající vlády.

(16. 09. 2020 20:13)

marmat:brugal: přiznejte se Vy......Vláda NIC takového nesdělila !!!!!!!!!!!!!
ZA KOLIK tuhle vyfejkovanou hovězinu prodáváte myslícím čtenářům tady ???
Jinak pro trolly akorát
Nikde to určitě nezkoušejte

(16. 09. 2020 21:15)

marmat:NEJABSURDNĚJŠÍ demagogický kolotoč poředvádí dnes a denně opozice !!!
Je šílené, za co a koho nás považuje !!!
Nemyslící gumy, ovce, nebo bašťouny.....?????
Dnes excelovala v PS mužatka Pekarová - jakoby ji 100% nakazil Kalousek

(16. 09. 2020 20:01)

jh1196:Je to jenom otázka jedné malé mutace a budou umírat mladí.....

(16. 09. 2020 19:10)

marmat:jh1196: zkratka "jako hovado"???
Šíření poplašné zprávy se 100% vymyká chápání a pravidlům diskuze....
Musíte si dát proto mun.3 roušky přes sebe a to i v posteli !!!

(16. 09. 2020 19:54)

peyotI:Roušku nosím všude, kde je předepsaná. Jednou jsem se v Bille ve frontě zeptal frajera, proč ji nemá. Peprně mě poslal do pr..le, se slovy, že je mi po tom howno. Tak jsem sundal roušku, poklepal jsem mu na rameno a když se otočil, lehce jsem mu zachrchlal do xichtu se slovy, že člověk nikdy neví, kdo stojí před ním a že od zítra jdu do karantény (což nebyla samozřejmě pravda)A začaly se dít věci. Začal zmatkovat, pak na mě zavolal ochranku, která ho ve finále vyvedla a předala měšťákům. Oháněl se tím, že jsem krajně nezodpovědný.

(16. 09. 2020 18:31)

Inka:...ubohá duševní a morální troska ! 💩 Kopnout jí do ty její * větrané * držky !!! Díky těmto pitomcům dnes opět umírají stařečkové a babičky v domovech důchodců, seniorů.. Alzheimer centrum... určitě měli ještě nárok na život i při všech případných nemocech...Covid je dostal díky nezodpovědným idiotům, kteří to zavlekli všude tam, kde mají naše seniory ochraňovat !!!
Já se odmítám potkávat s chrchlajícím de.bi.lem !!!

(16. 09. 2020 17:45)

panda82:Ovčané chápou, ale proč musí trpět nevinní, chce to zabruslit do řad těch co se smějí, a krutě

(16. 09. 2020 17:17)

junkiexl:S cinskym virem na vecne casy a nikdy jinak!

(16. 09. 2020 14:29)

panda82:kde máte jistotu, že je čínský, nevěřte pomluvám

(16. 09. 2020 17:18)

MarDis:Všem, kteří neustále tvrdí, že je rouška k ničemu, bych si dovolil navrhnout následující test. 1) Připravte si sklenici vody, ústa nechte nezakrytá a napijte se. 2) Zakryjte si ústa rouškou a napijte se. Výsledek: Kdo se v obou případech dokázal napít, ten má špatnou roušku! Kdo se při pokusu č. 2 polil, ten má správnou roušku.

(16. 09. 2020 14:05)

travsaxhae:LEEXI.ŇET - úžasné seznаmоvaсí místo pro dоspělé, kteří сhtějí najít partnеrа, který bude mít sex

(16. 09. 2020 13:29)

zkratik:po celým světě to lidi respektujou,jen u nás musí furt,pořád,stíle někdo hejkat.Na jaře se psali petice o zkrácení opatření a teď je to zase špatně.

(16. 09. 2020 13:10)

whoossain:"Po celým světě to lidi respektujou"...

Vy asi moc nečtete o rozsáhlých protestech v USA, Německu, Británii a mnoha dalších zemích, co?

http­s://ww­w.th­eguar­dian­.com/us-news/2­020/a­pr/30/­michi­gan-protests-coronavirus-lockdown-armed-capitol

(16. 09. 2020 13:15)

Covid_19:ve Velké Británii nasadili pravidlo šesti, to raději vydržím ve vnitřních prostorách roušky

(16. 09. 2020 14:03)

whoossain:Studie prokazují, že látkové roušky Podomácku vyrobené) mají ohledně virů až 100% propustnost. Není divu, viry mají velkost v nanometrech. Certifikované roušky mají propustnost 52% a necertifikované až 81%. Jinými slovy alespoň nějaký ochranný efekt mají pouze rouška s atestem. To, co si doma někdo ušije z trička nebo tepláků je k ničemu. Zrovna tak je k ničemu něco, co si koupíte na internetu a nebude to mít patřičnou certifikaci.

http­://www­.asa­hi.co­m/aj­w/ar­ticle­s/1352­3664

Pokud někdo stojí o účinnou ochranu před virovou hrozbou, pak doporučuji zakoupení HAZMAT obleku třídy A nebo alespoň B.

Několik dalších článků ohledně (ne)účinnosti, až škodlivosti, neřízení roušek:

http­s://ww­w.se­attle­times­.com/n­ation-world/everyone-wore-masks-during-the-1918-flu-pandemic-they-were-useless/

http­s://ww­w.ci­drap­.umn­.edu/­news-perspec­tive/­2020/0­7/com­menta­ry-my-views-cloth-face-coverings-public-preventing-covid-19

(16. 09. 2020 13:03)

TomasLB:Roušky jsou nesmysl, tak se chovají i politici... http­s://m­.face­book­.com/s­tory­.php?s­tory_­fbid=7­970415­811009­38&id=­301147­597357­008&sf­nsn=m­o&ex­tid=J5­ypNqM­cvNvS3­FjZ

(16. 09. 2020 12:23)

Covid_19:správná rouška sníží dávku viru, jen se musí nosit tam, kde to má smysl, mimo uzavřené prostory je to úchylka, tam se má vyžadovat odstup, ale stačí se podívat na frontu k zubaři nebo na odběrových místech, jsme v ČR....

(16. 09. 2020 12:31)

Covid_19:měli se řídit podle Německa a byla by to docela v pohodě. Jenže Babiš se v březnu vysmál Kochovu ústavu z Německa, když vyhlásili, že pokud stát neprovede opatření, bude rychle zasaženo 60-70% obyvatel. Od té doby se chová jako pomatený, chce vítězit, ostatní pomlouval jak to nezvládají, nikdy se nechtěl dívat na Slovensko, jak to tam řeší, ale ukazoval na Itálii, dnes má Itálie proti nám pohodu.
To jsme měli proti Itálii a Německu spoustu času na prevenci a přípravu, my jsme po tom měsíci epidemie v Itálii a v Německu zjistili, že se nám epidemie nevyhne, dnes zjišťujeme, že jsme promrhali 6 měsíců a stovky miliard, hygiena není schopna dotrasovat ani Rážovou ani Duška

(16. 09. 2020 12:13)

jana999:chyba byla, že se nemocný neizolovali jako na slováči. Jinak retardovaný mají vyjímku a roušku nosit nemusí, takže se takovým vyhýbejte a máte klid, aspon víte s kým máte tu čest.

(16. 09. 2020 12:23)

Covid_19:já jsem promořený díky vládním opatřením a rozvolnění,které pojali i zdravotníci někdy až velmi důsledně . Nejlepší bylo to, že ve Velké Británii měli omezení s nočními bary, tak se jezdilo chlastat k nám, nyní mají ve Velké Británii pravidlo šesti, ve Španělsku je to pořádně uškrcené celé léto, jen u nás se v červnu slavil konec epidemie

(16. 09. 2020 12:29)

Anifa:Mohou si znovu prostřít stůl a v čele s Němcovou slavit návrat

(16. 09. 2020 12:57)

Covid_19:Svoboda z ODS ( je vystudovaný hygienik), chtěl v lednu řešit připravenost na epidemii, když se první případ objevil v Německu, vládní strany tvrdili, že se nic řešit nemusí, že je vše OK, ale bylo to KO. V červnu premiér Babiš tvrdil, že jsme to zvládli a že je třeba si užít dovolenou, tak letěl do Řecka a jeho manželka do Chorvatska, tak lidé také vyjeli do Chorvatska, výsledek známe

(16. 09. 2020 13:05)

Carnivora: Obsah příspěvku připomíná spam, nejdříve musí být schválen administrátorem...

(16. 09. 2020 20:37)

petrolinda:Jak se ukazuje, britská vakcína –AstraZeneca- vyvíjená půl roku zřejmě obsahuje vadné návrhy virových maket, takže v září 2020 již vakcína nevyrábí

Vakcína v počtu 300 milionů dávek by byla dodána do 27 zemí EU bez požadované funkčnosti, protože v listopadu tohoto roku, kdy se počítalo se zahájením distribuce, bude koronavirus už tak zmutovaný, že by vakcína nefungovala ani na zlomku očkovaných osob.

Jak krutou pravdu měla Soňa Peková!!!

Podle Pekové je nesmysl vyvíjet na tento virus vakcínu. „Tak strašně se mění, že vyvinout jednu univerzální vakcínu není možné. Ten virus je příliš variabilní na to, aby se dal konvenčními metodami uchopit"!!!

Já této vědkyni naprosto věřím,nemá žádný důvod lhát a mystifikovat jako politici a verbež okolo nich. .Kromě toho je už známo lidstvu,že původní koronavirus několikrát zmutoval !

Podle zprávy je genotyp GH mnohem nakažlivější a snáze se přenáší než předchozí genotypy.Jak to má vychytané Sputnik V nevím,je to těžko pochopitelné pro laika.

Proč děláte z lidí blbce?
PROČ ???? nepíšete o prohlášení
Světové zdravotnické organizace, že Covid-19-genotypGH- se masivně a naprosto neočekávaně šíří vzduchem, a to na obrovské vzdálenosti vlivem vzdušného kontinentálního proudění.

Vakcína tak musí být rekonstruována, musí zpátky do laboratoře a musí zakomponovat do vakcíny nové řetězce RNA viru, nové makety. Práce na dalších několik měsíců. Zatím to jde zamaskovat péčí firmy o vedlejší účinky, ale dlouho to tutlat nepůjde.

Pravda je jenom jedna, jedinou funkční a na trhu nasazenou vakcínu mají Rusové! Panečku, taková obrovská facka západním Big Pharma společnostem,pro které je jediný cíl vytřískat miliardy ale zdraví lidí je pro ně zcela podružné. A bude ještě veselo.

(16. 09. 2020 12:02)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy