Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Jasno 18°C
DISKUSE K ČLÁNKU

Ladislav Synac:Nechápu postoj tohoto chlapce, že se diví tomu aby dodržel smlouvu. Asi nebral 20 tis. měsíčně, když dostal pokutu 75 tis. A tady je velká chyba sparty, hráči, který zase takový lídr nebyl nasypala plat z kterého se mu ta jeho kebule pěkně zatočila. A najednou si myslel, že může vše. Ovšem chyba lávky. Navíc když vezmeme výsledky sparty v lize a kolikrát on po prohraném zápase úsměv od ucha k uchu? Dost podivné.

(17. 09. 2020 09:07)

taipan79:Měsíc před přestupem do Sparty Martin Hašek v kopačkách značky Nike v pohodě za Bohemians (24.11. 2018 proti Příbrami) hrál. Hrál tedy v kopačkách, které mu nevyhovovaly již dříve? Celé je to fraška zhrzeného frajera. Sparta má určitě taky nějaký podíl na celé situaci, ale tohle fakt absurdní.

(16. 09. 2020 11:25)

Petr Jaeger:Loni v listopadu byl P.Hrdlička veřejně představen jako jeden z manažerů ve vedení Sparty,tedy klubu,kde v té době působil Martin Hašek. Ten samý Hašek pak v lednu následujícího roku tvrdí,že daného pána nezná a že ho ponižuje,když s ním o jeho smlouvě jedná odborník na smlouvy..
Neuvě­řitel­né,sou­hlasí s komentářem níže..je to kašpar.

(16. 09. 2020 08:45)

Tonnys:Ideální by bylo,kdyby dnes podepsal někde v divizi,začal trénovat a v neděli sednul na lávku!Kašpar

(15. 09. 2020 22:46)

Kvajk:To není Turecko!!Tel Aviv je Izrael,sry pane,jinak souhlas

(15. 09. 2020 16:45)

zappa:No ta věta.,, Ideální by bylo kdybych dnes podepsal smlouvu s nějakým DOBRÝM klubem, zítra začal trénovat a v neděli za něj nastoupil" tak ta je vševypovídající a musím říct, že mě dostala. Hašek je prostě rozmazlený fracek, kterému od mala všichni říkali jak je dobrý a že má nejméně na Barcelonu a ejhle přijde do Sparty a dost často se nedostane ani do základu. Tak to těžce zkousává. Jinak jsem se stejně nedověděl proč k celé té kauze vlastně došlo, jen konstatování, že vazby se Spartou byly zpřetrhány již dříve,, jinak jako výmluvy malého kluka, proč nepřišel včera do školy". Je ho škoda, talent jistě měl, ale ta hlava ta ho asi bude stát kariéru a doufám, že nedopadne jako Fenin a jemu podobní.

(15. 09. 2020 15:28)

petr.janovsky.79:Tady je zase napul lživí članek ten pravý si přečtěte a nevěřte všechno tomuto spartanskemu deníku

(15. 09. 2020 14:33)

ondra.krivsky:@petr.janovsky.79 nevidím tu nic lživého... A to jsem si přečetl celý rozhovor

(15. 09. 2020 14:45)

zed87:@ondra.krivsky Jsem Spartan, ale na aktuálně.cz je ten rozhovor celý, je tam kontext a řada věci se ukazuje jako mnohem složitější, než jak to Sparta ofiko za sebe komunikovala. Zde na isportu prezentují pomalu jako hlavní problém kopačky... Což je dosti bulvární, zkratkovite a vypadá to účelově. Tento výtah staví Spartu do lepšího světla a z Haska dělá vlastně dále troubu, jímž rozhodně není. Že celý příběh není tak jednoduchý, jak ho prezentovala Sparta, bylo jasné už tehdy. Rozhodně na sporu ale nevydela ani jedna ze stran a je velkou chybou, že se spor dostal až sem do médií a do této fáze. Vše mělo zůstat pod pokličkou a mělo být vyřešeno smirem. Je to odstrasujici případ pro ostatní hráče, o které Sparta usiluje, jak mohou dopadnout případne neshody, jak je s hráči nakládáno atd. Samozřejmě i opačně, že hráči musí dodržovat smlouvu atd. Závěr - je to špatně pro všechny strany a nikdy se to nemělo dostat až sem.

(15. 09. 2020 18:33)

ondra.krivsky:@zed87 mám níže příspěvek.... Za mě tad chybí ten prvotní impuls. A ani v celém rozhovoru o něm ani sám Hašek nemluví (a to ani vševěd jeho fotr). Sparta se sama od sebe nerozhodne zabavit (v té době) jednoho ze svých nej hráčů. To fakt ne. Zatím je něco, co (zatím)neřekla veřejně ani Sparta a ani Hašek a že to není tak jednoduché je snad jasné od začátku.... A ani v kontextu tenhle článek není lživý, jak píšu, já ho četl taky.

(15. 09. 2020 19:18)

ondra.krivsky:@zed87 ale abych to převedl na to jak to působí na mě.... Úplně všichni se spikli,Nike mu neušije kopačky, Rosický ho šikanuje, Hrdlička šikanuje, všichni mu něco slíbili a nesplnili. A když měl plnit smlouvu, tak mu do toho náhodou něco přišlo... Jednou zvracení, jednou průjem, jednou horečka a ještě ke všemu mu to v klubu nevěřili a poslali ho, jakožto maroda do nemocnice (jak skandální)... Trochu moc "náhod" najednou ne?

(15. 09. 2020 19:28)

Dobias:@zed87 Souhlas. Např. i epizoda s arogantním právníkem Hrdličkou poškozuje dobré jméno klubu...

(15. 09. 2020 21:29)

nouzy:Udělal dobře.. Utekl dřív než se zakopal v průměru Ano, vím vím Karviné dali 5 gólů

(15. 09. 2020 14:19)

ondra.krivsky:@nouzy průměr jsou Teplice, Slovácko, Bohemka.... Rozhodně ne Sparta. Ta i v největším svrabu neskončila hůř než pátá

(15. 09. 2020 14:46)

Hanzz:Rozhovor jsem cetl cely a jsou to hrozny blaboly... Celosvetovy spiknuti proti Haskovi, do kteryho se neváhá zapojit nejen Sparta, ale i Izraelci, Polaci a Turci taky nebudou bez viny, jen tenhle nymand dela vsechno spravne a vsichni jsou na nej osklivy... Myslite, ze tomu blb*vi fotr aspon vysvetlil, co znamená smlouva, a ze to proste nefunguje tak, ze podepises smlouvu, pak tam prijdes a ze hned nemuzes rict, tady se mi nelibi a chovat se jako id*ot?

(15. 09. 2020 13:28)

gamisis:@Hanzz bych te chtel videt hrdino

(15. 09. 2020 13:34)

ondra.krivsky:@gamisis úplně nerozumím, chtěl bys ho vidět proč? Zveš ho na rande? Seš hozenej tímhle směrem? Ok, ale tohle není úplně seznamka..od toho máte své stránky

(15. 09. 2020 14:47)

Fuckthisshit:Cely rozhovor je na aktualne tecka cz, tady se k tomu neobtezovali dat link a referenci zahrabali doprostred "clanku".

(15. 09. 2020 13:23)

Tonnys:Já nevím,že to nenapíše jednou větou:*** jsem to i s fotrem a možná jsem tím i dohrál...

(15. 09. 2020 13:17)

Patty:Martin Hašek mladší: Nebyli jsme se Spartou kompatibilní. Nebyla tam chemie. Znáte to, začínáte chodit s holkou, je krásná, chytrá, vzdělaná, ale stejně to není ono, nefunguje to. Opakovaly se mi různé virózy a bolesti zad, což se mi nikdy dřív nedělo…😂😂😂

(15. 09. 2020 13:04)

kilovolt:to vypadá, že Hašek má velmi špatného agenta

(15. 09. 2020 12:45)

ondra.krivsky:@kilovolt to každopádně a jestli mu radí i Hašek starší, tak to bude vražedná kombinace

(15. 09. 2020 12:46)

ondra.krivsky:Přečetl jsem si i celý rozhovor na centru.... Že od jisté doby se asi chtěla Sparta Haška zabavit, ať už prodejem, nebo do konce smlouvy v B-týmu o tom nepochybuji. Ovšem pořád mi chybí ten první impuls, proč se to stalo. Klub se asi sám o sobě nebude chtít jen tak zbavit jednoho (v té době) že svých nejlepších hráčů. To prostě nevzniklo kvůli kopačkám, nebo chemii. Něco buď nechce ani jedna strana říct, nebo je to neveřejná část "soudu". A pokud si mám vybrat komu budu věřit, tak M. Hašek to nebude.

(15. 09. 2020 12:34)

cmoudobecny:Po tomhle článku vypadá Hašek jak rozmazleny idiot

(15. 09. 2020 12:29)

Duchyn:Pokud budu objektivní ač fandím acs a Haška nemusím, tak určitě bude určitá pravda i na straně Haška.
Věřím, že za dob Kotala se dělo v acs kupa ho..v..en!
Podrazáctví z Kotala přímo číší.
Každopádně Hašek nemá nic v rukávu. Ohání se vesměs slovy, jako:
Slíbil mi, řekli jsme si, volali jsme si, bylo mi sděleno, přimluví se za mě, první mi řekli, atd...
Tohle nejsou pádné argumenty, které by měl podložené v sms či emailu nebo smlouvě.
Tohle jsou jen kdyby. ACS má argumenty na papíře, smlouvě, sms, porušení řádu atd atd.
A argumenty ala:
neseděli mi kopačky, nebyla tam vzájemná chemie a energie, nepřijel jsem, proto že jsem zvracel, tohle mi přijde značně dětinské a čekal bych tyhle argumenty od dítěte v 6 třídě.
Věřím, že ze začátku pravomoce Rosického nebyli až tak velké, ale nyní je pevný v kramflecích a nemá kolem sebe lidi, jako Ščasný, Kotal a spol.
Hrdlička je pevný hráč na svém místě, tam žádně ťuťu ňuňu Hašek nesmí čekat. Jedná se o jméno, značku a peníze. Tak že pokud bude brečet, že na něj byl někdo nepřiměřeně tvrdý, tak co čekal, tátu z domu?
Co je ale úsměvné je to, jak se baví o smlouvě, kterou mu nabídla sparta. On vlastně do acs nechtěl ani jít, ale nic jiného nešlo, což chápu, acs nebo bohemka, tam ale nechtěl zůstat kvůli svému růstu, já mám info, že tam zatraceně oblíbený nebyl a tatínek mu doporučil acs už i kvůli platu. V Bohemce bral okolo 120-160 tis. měsíčně, čili pokud brečel, že dostal smlouvu na 250 000 měsíčně, tak kde je problém? Na druhou stranu tvrdí, že částka 500 tisíc je smyšlená a rozhodně mu o tolik nešlo. Ale 250 je pro něj málo, tak si asi každý musí vyhodnotit o co mu jde. V Turecku to byla zase stejná povídka, jedna bába povídala. Pokud řeším přestup za takové peníze, tak se budu zase ohánět tím, že mi někdo něco po telefonu slíbil? Přijedu tam a budu se divit že mi nabídli méně? Nezdá se vám to divné? Možná chtěli Haška zatlačit do kouta, ale realita je taková, že Hašek by nyní byl rád i za 250tis.

(15. 09. 2020 11:51)

ondra.krivsky:@Duchyn Úplně nerozumím co s tím má společného současný trenér Kotal....

(15. 09. 2020 11:57)

Vencator:@ondra.krivsky predpokladam, ze myslel Kotalika. To je vlastne zdrobnelina Kotala

(15. 09. 2020 12:09)

ondra.krivsky:@Vencator aha, to by dávalo smysl 😁

(15. 09. 2020 12:27)

Duchyn:@ondra.krivsky OMLOUVÁM SE pánové - úklep a to velký...Já myslel Kotalíka, rozhodně ne pana Kotala, kterého si vážím, úklep….Ale snad to lidé pochopili

(15. 09. 2020 12:39)

buxus:@Duchyn Podle mne tam byl zásadní problém v platech hráčů, které přitáhl do Sparty Stramaccioni. Jestli takoví hráči co pravidelně leštili lávku (Kaya), nebo dění v klubu dlouhodobě sledovali z nějakých lázní sledovali (Ben Chaim) a další měli smlouvy postavené na měsíční plat cca 5x až 8x větší, než ti co pravidelně nastupovali, vzbuzovalo to jistě rozpory. Teď už to nikdo nepřizná, ale zřejmě za odchodem Šurala, neochotou Brabce se vrátit do Sparty, teď zase Hašek, tyhle motivy určitě hrály svou roli. Pokud bude někdo makat v práci jak šroub a kolega vedle něj nebude dělat nic, nebo se ho budou bát k něčemu postavit, aby zase něco nezvoral, tak to dobrotu dělat nebude, přes všechny řeči o profesionálním přístupu.

(15. 09. 2020 12:08)

Alexandr Kubaczka:@buxus asi tak.

(15. 09. 2020 15:05)

Lukas Bernat:Na serveru centrum máte úplný rozhovor, nezkrácený na bulvární verzi, který vám potvrdí bezcharaktetnost a zaprodanost redaktorů Deníku Sport. V podstatě dělají pod Křetínským to samé, jako ovce vydávající články k dobru Babiše a ANO, na iDnesu. Snad se vám dobře spí, vy "žurnalisti".

(15. 09. 2020 11:51)

Vencator:@Lukas Bernat Na aktualne odkazuji i v clanku. Ale hlavne ze jsi se vyblil.

(15. 09. 2020 12:06)

Fuckthisshit:@Vencator ten odkaz je zahrabany uprostred a bez linku. A to, ze ten uplny rozhovor je kvalitnejsi, nez tadyten vycuc je proste pravda.

(15. 09. 2020 14:48)

Ladak1:Tvl..kopačky a chemie..Tak to jsem myslel, že máš pádnější důvody Hašku šašku

(15. 09. 2020 11:40)

Inferland:Ja jses si rikal, co za to muze a ona pry spatna chemie. Tvl, to jsou plačky ty dva a jakakoliv sebereflexe nula.

(15. 09. 2020 11:12)

mlhovka:Přečtěte si celý rozhovor se synem i otcem Haškovými na serveru centrum, tohle je jen bulvárně upravený výcuc.

http­s://sp­ort.ak­tual­ne.cz­/fot­bal/ces­ka-liga/otevrena-zpoved-haska-juniora-o-valce-se-spartou-na-letne-se/r­~32482­a20f6b­c11e­a8b230­cc47ab­5f122/­?utm_s­ource­=cen­trum­HP&ut­m_me­dium=­spor­tbox&ut­m_con­tent=d­efau­lt&ut­m_ter­m=po­siti­on-0&ut­m_cam­paig­n=Sport

(15. 09. 2020 10:50)

Patty:Hašek by měl především, vidět problém u sebe a ne všude okolo. Což i z toho ,rozhovoru jasně vyplývá .

(15. 09. 2020 10:45)

Spartan10000:Mluví hezky ale neslysel sem jedinej důvod podle kteryho měl právo vypovědět smlouvu. Ze někde není dobra karma v kabině ten důvod fakt není...

(15. 09. 2020 10:33)

petr.janovsky.79:@Spartan10000 Nejdřiv si najděte co obnaši profesionalni smlouva pro fotbalistu a upozornuji že každy fotbalista muže mít něco jineho ve smlouvě a jestli ma ve smlouvě že nemuže byt přeřazen do B
tymu tak je to jasný

(15. 09. 2020 14:25)

ondra.krivsky:@petr.janovsky.79 pochybuju, že právní oddělení ve Spartě by si nevšimlo, že má Hašek ve smlouvě "nemožnost" přeřazení.do B-teamu.... Ani ty jako antisparťan tomuhle nemůžeš věřit. Problém bude jinde a v tomhle rozhovoru určitě není vyřčen

(15. 09. 2020 14:52)

Vencator:A jako obvykle, pravda bude schovana nekde mezi.

(15. 09. 2020 10:32)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy