Pondělí 28. září 2020
Oblačno 12°C
DISKUSE K ČLÁNKU

ViolaX:Rozkopat mu držku, sráč*ovi!

(25. 07. 2020 20:13)

scararun: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 07. 2020 13:17)

coaredi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 07. 2020 09:36)

nemocna:Tebe by měli pořezat ze všech stran a hodit hladovým psům at si užiješ to co chceš aby dělali medici se zvířaty, tyrani a vrazi zvířat by se měli všechny vyhladit z celé planety a agresivních lidí nebo spíš zrůd by bylo mnohem mín

(21. 07. 2020 23:51)

mislivec:Až začne léčit lidi tak už to bude mít v paži. Spousta mladých doktorů udělá zbitečně botu jenom proto že se nedostatečně vycvyčili na mrtvolách. Tenhle medyk nenechává nic náhodě. Správný přístup, pejsek se z toho vykřeše, ten má tuhý kořínek.

(21. 07. 2020 18:35)

biztluno: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(21. 07. 2020 14:10)

thistdogar: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(21. 07. 2020 12:19)

lemoli: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(21. 07. 2020 07:14)

svalovec:To hodle šmejd bych rád v životě potkal a dal bych mu co proto
já mám tu to rasu doma to ho pejska ale v životě bych mu neublížil
na to abycho léčil sám, prosím přivezte mi ho do Prahy a já nosobně si ho podám tak jako on to pejska

(20. 07. 2020 15:18)

mislivec:Měl by jste ho rozpitvat za živa. A jeho játra můžete dát svému pejskovy k večeři.

(21. 07. 2020 18:37)

touchsndepin: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 07. 2020 08:00)

dahouma: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(19. 07. 2020 18:35)

svalovec:a ty jsi stejně šmejd kao ten deviant

(20. 07. 2020 15:19)

subrosa1976:Medik je MAGOR a CHORÝ , tvrdě potrestat konečně takové tyrany a zavřít do vězení!!! Aby i Ti ostatní věděli!!! Já bych takovou svi..ni zabila!

(18. 07. 2020 21:59)

zuzkasvobodu:Co říct vysoká škola Plzeň , kdo neuspěje v Praze na medicíně, přestoupí do Plzně a tam to udělá, na práva se do Plzně dostanete i z hotelovky... a takhle to vypadá

(18. 07. 2020 21:11)

HANNAHM:Tak dovolim si nesouhlasit!Sama jsem byla na 1.lf a ted studuji LFP s domnenim ,co jste napsala vy.Ale problem byl v tom, ze to byla naivni predstava, v Plzni je vrelejsi pristup ,ale kazdopadne mam to vydrene a je to opravdu dost narocne studium.Pokud hanite studie v Plzni, tak prosim si prectete clanek. u medika vyvinula dusevni nemoc,takze jinymi slovy byl normalni,ale ted z neho je jiny clovek.Byl to take uspesny student, ale byl.To ja jsem opakovala vsechno snad a nikdy bych toto svemu pejskovi neudelala.Ale tady je problem v tom, ze za to muzou nejpravdepodobneji drogy a ze si to neuve­domo­val.Kaz­dopad­ne ho to neomlouva a vedeni z LFP je z toho dost namekko.Jinymi slovy ,kazda medicina ma specificke predmety, na kterych se vyhazuje, ale rozhodne nic zadarmo v Plzni teda neni a pekne mne sklaplo.Tento medik je dusevne nemocny,ale to se muze rozvinout u kazdeho, treba i u vas.Ale tyrani pejska ho samozrejme neomlouva.Treba mu hrablo z obtiznosti a z perfecionismu.Drogy udelaly sve .

(19. 07. 2020 04:05)

subrosa1976:Hannahm, mě je úplně u ***, jak je to těžké studium, také mám vysokou a podle vzdělání lidi nehodnotím, je to zmetek, magor, evidentní sadista a tyran!!!!!!!!!!!!Za prvé zaslouží tvrdý trest a za druhé o Plzni si již myslím své!!!!Těžké, netěžké!!!!!!!!

(19. 07. 2020 09:43)

HANNAHM:Ja odpovidam nekomu jinemu , nejdriv si zkuste studium, jen primitivove hodnoticjednu skolu a hazi vsechny zbyle skoly do jednoho pytle.Tak jeste jednou, byl asi uspesny student , lepe to daval nez-li ja.Ale drogy bere hodne lekaru i z tech vasich prazskych ostatnich medicin a hodne jsou i alko­holi­ci.Bo­huzel­.Maji k lekum nejsnazsi pristup.Kazdopadne myslete si to dal.Jen vam rikam, ze a zacinajici schizu a i jeho nazor a televizi, nebyl asi uplne adekvatni,kdyby byl normalni.Maminka pise,ze ho chteli dst na psychiatrii, zecsi uvedomovali jeho vaznost onemocneni yktere se rozjelo pred 3 mesici.Bral drogy ,aby byl bdely o zkouskovem , az to z neho udelalo tyrana.Takze to nebude uplne primitivni studium, vazena pani.

(19. 07. 2020 10:07)

HANNAHM:Subrosa1976 nic proti, ale kdyz delal v Biomedinskem centra, tak tam hloupy clovek, fakt delat nemuze, tedy nemohl. Tady slo o to, ze dusevni nemoc neni patrna a z psychiatrie jeho rodice vyhodili, ze musi souhlasit sam ,aby byl hospitalizovany, voz kdo si to prizna.Ma rodice dost vysoce postavene, tatu ma gyndare, takze asi tak. BYL inteligentni, ale drogy z neho toto udelali.Podle mne si to neuvedomal a meli poslechnout rodice,ale psychiatri za to take nemohou, kdyz s tim mladik nesouhlasil.Tak laskave nehazejte vsechny mediky do jednoho pytle.

(19. 07. 2020 10:20)

hafblaf:*** být tvůj otec, spáchám trestný čin.

(18. 07. 2020 19:06)

wilda:Ještě jednou zopakovat na té lidské zrůdě! Tohle vyšinuté stvoření přeci nemůže být lékařem !

(18. 07. 2020 14:34)

ketller: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(18. 07. 2020 09:26)

clotminmi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(18. 07. 2020 06:46)

subrosa1976:Jsi také chorý!!

(19. 07. 2020 09:44)

rezacek:Máme se na co těšit. Lékařka, která v Pardubicích zprasila osmileté dítě, které dnes už jen čeká na smrt jako vysvobození, odešla a vesele pracuje v Praze v Krči na kojeneckém odd., kde si pacienti nemohou stěžovat. Tohohle znalce lidského i psího těla bych tam dal také.

(18. 07. 2020 00:27)

blecktajp:V Krci? To mne neprekvapuje, to je ustav hruzy.

(18. 07. 2020 01:10)

hejpockej:Co to sedi na medicine za odborniky, kdyz nechaji projit prijimacim rizeni dusevne nemocneho cloveka typu Mengele? A ted je v patem rocniku? Profesori mediciny, odbornici, a oni nepoznaji sadistu?

(17. 07. 2020 23:49)

dobraduse:to musí být úplný vypatlanec

(17. 07. 2020 23:05)

zkratik:K případu se dnes vyjádřili také zástupci plzeňské lékařské fakulty, kteří potvrdili, že zmíněný mladík je studentem medicíny.

„Nastalou situací jsme znepokojeni. Podnikáme kroky, které jsou v souladu s právním řádem ČR a univerzitními předpisy, abychom zabránili případným dalším škodám, nicméně ctíme presumpci neviny. Student M. Š. pracoval v Biomedicínském centru v oblasti analýzy bakterií. Nikdy se nepodílel na pokusech s experimentálními zvířaty, nikdy neměl přístup do laboratoří a prostor, kde se experimenty se zvířaty provádějí,“ stojí ve vyjádření fakulty.

Ta nyní studentovi zablokovala veškerý vstup do prostor Biomedicínského centra, s dalšími kroky vyčká na výsledky šetření orgánů činných v trestním řízení.

(17. 07. 2020 23:01)

hejpockej: jen se divim, ze lekari a odbornici nepoznaji sadistu a ze mladik je ponekud vysinuty. To jim nevadilo nebo to prehlizeli? Nebo dokonce si toho nevsimli? No to mame tedy odborniky, a pak se divime jaky neprofesionalni Mengelozrudy pak pracuji v nemocnicich, napriklad ta jak s klidem nechala Adamka vykrvacet na chodbe.

(17. 07. 2020 23:55)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy