14. listopad 2019
Svátek slaví Sáva, zítra Leopold
DISKUSE K ČLÁNKU

jakub-moravec:Ale ten ozbrojený přepad se samopaly to byl dobrý nápad, jenomže si spletli adresu, měli jít na Hrad, vykopnout dveře kde úřaduje Tunel-dědek a jeho sebrat a zavřít a pak budeme uvažovat co s ním uděláme.

(13. 03. 2011 09:04)

stastnyjim:I kdyby se to stalo, tak ty budeš poslední, kdo by o něčem rozhodoval.

(13. 03. 2011 10:52)

jakub-moravec:Šťastný Jime, ale já by měl v tom rozhodovat jako první, protože nebýt mne tak prezident by v lochu nebyl.
Za tento geniální nápad by měl být zvolen prezidentem já!

(13. 03. 2011 15:16)

petr11:Podle Ústavy ČR je vrchním velitelem ozbrojených sil president republiky.

(13. 03. 2011 04:37)

cocococo:Ta vedouci kancelare gen. Lozka ,velitele VP ,ted mimo misu,je ze stejny *** jako Necas a a Palas,ze sev.Moravy.Jsou to Wasserpolaci.Hezka mafie.Akorat na olovenej klystyr.

(13. 03. 2011 03:02)

gevi:ztotožnit s tím, kdo řekl v televizi (bohužel teď nevím, kdo z těch, kteří se k tomu vyjadřovali), že se někdo musel zbláznit. Jinak si není možno podobný zásah představit. I kdyby třeba chtěl Vondra zakrýt něco na sebe (což ovšem v této kanceláři nebylo) tak by neudělal takový humbuk. Pokud měli soudní příkaz, tak přece mohli slušně požádat o vstup. A pak třeba zabavit co by chtěli, třeba i materiály k Vondrově kauze. Navíc - vzhledem k tomu, že košile je bližší než kabát - pokud by rozkaz k zásahu vydal Vondra, jistě by si dotyčný velitel vojenské policie nenechal něco takového líbit. Opravdu, někdo se zbláznil.

(12. 03. 2011 21:09)

gevi:Tak jsem to odeslal bez závěru. Takže: Vzhledem k tomu, že šlo o vojenskou policii, nese plnou odpovědnost ministr. Měl by odstoupit. I když je možné, že právě kvůli tomu byla akce provedena tímto způsobem. Ale to nic nemění na odpovědnosti ministra. Nesmí dojít k přepadení civilní instituce ozbrojenými vojáky. A navíc v tom případě, že by se zřejmě v úplném klidu dostali do kanceláře díky soudnímu rozhodnutí.

(12. 03. 2011 21:21)

cocococo:Proc by mel ministr obrany odstupovat?K akci vydal narizeni k prohlidce soudce,statni zastupce dozoroval akci,velitel zasahu podliha pouze veliteli VP a jeho zastupci jemu.Ministr obrany za to nenese zadnou odpovednost.Jelikoz nesmi a ani nemuze do trestnich veci armady a vojaku zasahovat.Ale dle zakona o armade a vojsku muze licitovat se svymi figurkami jak uzna za vhodne.Finito.Tady jde spis o zachranu nekoho ve voj.zp­ravo­dajstv­i,kte­rej to pek pro tu zrzavou kvocnu s Bartakem a Kalouskem dohromady.Kopriva a jiny povedeni zlodeji maji misto prd-ele ted stipacky na 20ku drat.Vsadim hlavu.Saso nedej se a rez to hlava nehlava.Olova je ve skladu dost.

(13. 03. 2011 00:01)

krakonos500: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(13. 03. 2011 08:23)

stastnyjim:Ministr nese odpovědnost za to, co se děje v jeho rezortu. Tak odstoupil třeba francouzský ministr zdravotnictvíl, když se lidé nakazili HIV z transfúzí. Jistě taky na to neměl žádný bezprostřední vliv. Tato akce byla gangsterské přepadení a politická odpovědnost tady je. Jinak se míjíme, protože mně jde o provedení akce a vy píšete o tom, jak Vondra stíhá bývalé mocné z ministerstva obrany. To je možné, ale tento násilný průběh akce spíše nahrává tomu, že někdo, kdo mohl vydat rozkaz k takovému zásahu, tam měl nějaké vlastní zájmy. Kdo by mě ldneska zájem zachraňovat Bartáka, Kopřivu, Parkanovou. A oni sami ten rozkaz vydat nemohli.

(13. 03. 2011 12:21)

poteskoste:Pravdoláskovec Havel nás unavuje senilními kecy, které jsou každému u zadku stejně jako Havel, a teď, když jeho kámoš Vondra poslal pozuby ozbrojené vojáky se samopaly do státní televize, tak mlčí jak zařezanej. To nám zachvíli pravdoláskovci Havel s Vondrou posadí tu americkou kouli lásky do Brd s automatickou puškou u spánku.

(12. 03. 2011 21:04)

fafinek:VIME MY VŮBEC KDE TO ŽIJEME ? PRÝ SE TOMU ŘÍKÁ DEMOKRACIE . TO JE SNAD ŽERT NEBO NE !

(12. 03. 2011 20:08)

santakauz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(12. 03. 2011 20:43)

poteskoste:Máš v tom zmatek. Jmenuje se to kapitalistický postkomunizmus. Klauze, nemusím, ale oproti pravdoláskovci je to duševní genius, který může zítra štěpit atom. Stejně tady nejde o Klauze, nebo o Havla, nebo komunistického Janečka, krerý měl z ČT vyletět už při průšvihu s jeho náměstkem členem lidových milic.

Jde tady o to, že bez vyhlášení válečného stavu bylo ministrem obrany použito vojenské komando s ostře nabitými zbraněmi proti civilnímu obyvatelstvu.

(12. 03. 2011 21:15)

pitkin01:Jak může štepit jádro,když ta jeho krasavice na něj práskla,že neuměl ani vyměnit žárovku.Génius ,jediné co mu šlo na supervýbornou,bylo tunelování.jeho předci měli asi geny krtka

(12. 03. 2011 21:53)

poteskoste:Nepochopils Pravdoláskovec kontra Klaus. Věčně nalitej kulisák s maturitou kontra absolvent prestižní vysoké školy CSc z prognostického ústavu. Komunista nebyl ani jeden. Jen Pravdoláskovec byl vedený ve spolupracovnících (prý nevině) STB.

Slině pochybuju, že pravdoláskovec žárovku kdy měnil, tam nosila kalhoty Olga.
Krom toho tunelařinu odsouhlasil i Pravdoláskovec a jeho disidenti, které upíchl na ministerstvech a v diplomatických službách jako velvyslance.

(12. 03. 2011 23:39)

jakub-moravec:...je to zkur-vená republika pod vedením Tunel-dědka

(13. 03. 2011 08:54)

jiripav147:tak doufám že to už Vondra odnese ,to je vrchol co se tady děje.....
Pokud tady nebudou odpovědné trestat,tak se to bude ještě horšit.
Za toto-demokracie jsme bojovali,je mi to líto a STBáky z ODS nechci.
Ani jsem je nikdy nechtěla.To je ostuda jako blázen

(12. 03. 2011 20:06)

gevi:Ano, tento zásah by měl stát ministra místo. Píšu to bez zášti, bez nějaké nenávisti k ODS, bez osobních antipatií k Vondrovi. Ale zde došlo k neomluvitelnému, nedůvodnitelnému zásahu vojenské policie a za tu ministr odpovídá.

(12. 03. 2011 21:16)

cocococo:Asi nevite ktera bije ,co?On ten Sasa Krivohuby i kdyz je to agent CIA vam k srdci moc neprirost co? Uz ho nedavejte k Havlovi,uz s nim davno prestal peci chlebik.Havel se stal agresivnim posukem ,ale mame stesti,brzy to skonci.Hodne stesti v tom vasem opicistanu.

(13. 03. 2011 00:06)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy