Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C
DISKUSE K ČLÁNKU

liskabystrouska:AT SI VEZMOU LEKY NA SPANI !

(02. 07. 2020 08:14)

zkratik:Naše povinnost a tzv. přísaha nám říká, že jsme povinni se o pacienta starat se všemi problémy, které nám to přináší, a to jediné, které nám nepatří do rukou, je smrt,“ říká jasně.

zvláštní,že tolik lidí zemřelo vinou felčarů.Svobodovi se to kecá,ani mu nemůžu přát velký bolesti,protože ten si píchne něco sám.

(01. 07. 2020 21:55)

marlen52:rebeka plně souhlasím pokud má člověk bolesti a všichni vědí že bude brzo konec proč nechat člověka trpět rozhodně by bylo lepší ho nechat v klidu odejít jsem pro eutanázii

(01. 07. 2020 20:07)

rebeka:Nevím, proč má být člověk na tom hůř než oblíbený pes, kterému páníček dopřeje klidnou smrt uspáním, když ví, že ten starý pes trpí a lepší už to nebude.Až na tom bude zdravotnictví tak, že OPRAVDU dokáže zbavit starého člověka stálé bolesti a bude naděje, že se stav nemocného zlepší,pak se o eutanazii není třeba bavit.Ale tak to přece není,to vědí všichni zdravotníci.Nebo že by to,tuším porodník , nikdy neviděl ani nezažil? Jsem pro eutanazii a REFERENDUM LIDÍ NAD 60 LET. Je mně 75 let, zatím vedu plnohodnotný život, ale nikdo neví, co ho čeká. A usnout navěky ve spánku se mně asi nepodaří. Nechci zatěžovat rodinu a vlastně i stát,když bych byla bezmocná bez naděje na uzdra­veni!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!

(01. 07. 2020 17:58)

Jirik-ta:Doktor jako asistent při smrti? To byl třeba doktor Mengele. Pa.

(01. 07. 2020 02:28)

Jirik-ta:A co covid-19.? Teď se léčí online. A jinak chybí řemeslníci a vůbec lidi kteří něco umí. Zkrátka eutanazie to nevytrhne. Nashledanou v lepších časech.

(01. 07. 2020 02:21)

eva2208:Nechapu,jak nekteri doktori mohou rict,ze se nikdy nesetkali s tim,ze by pacient zadal eutanazii.Pracovala jsem jako zdravotni sestra na LDN a mam opacne zkusenosti.Moje dcera pred 5 lety umirala na rakovinu zaludku ve strasnych bolestech a nic nepomahalo.Prala si umrit,aby uz nemusela trpet.Nejhorsi je ta bezmoc.

(30. 06. 2020 21:32)

Jirik-ta:Až to prožijete tak pište. Zbavovat lidi života je proti lékařské etice.

(01. 07. 2020 02:24)

pfoto1:Asi máte problém s psaným textem. Paní to prožila s dcerou! Nebo myslíte, že svůj názor může napsat až umíráním projde sama? Trošku nesmysl ne? A lékařská etika se vyvíjí a jako nebyla stejná před X lety, tak jistě nebude stejná ani za X let...

(01. 07. 2020 18:45)

zkratik:ano,pacient nemoh žádat eutanazii,protože u nás není dovolená.Ale že chtěj zemřít,to podle mě znělo xkrát.

(01. 07. 2020 21:56)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy