7. červenec 2020
Svátek slaví Bohuslava, zítra Nora
DISKUSE K ČLÁNKU

baronessa:Jaký přestupek??? Vždyť je to očividné týrání zvířat, na to jsou nepodmíněné tresty. Co by jim ještě dalšího měli udělat, aby to bylo překvalifikováno na trestný čin? Nebo to neřešila policie a neměla na ně oznámení? Je mi zle z našich zákonů.

(27. 06. 2020 09:15)

1esetka:Máte pravdu, ale bohužel, fertilní fenky jsou tak často zneužívány k množení, že je to takhle opravdu lepší. Nehledě na to, že se tímto způsobem zmenší i počet toulavých psů, v případě, že se fenka opět na ulici...
Mně "nadzvedlo" spíš to, že se to pořád řeší jako přestupek, zřejmě kvůli "nepřizpůsobivým" (ach, ta korektní mluva, že?), protože tahat zvíře za autem není úplně normální (a to nemluvím o tom, že berou dávky a mají vlastní auto?)...

(25. 06. 2020 08:24)

zelvik22:Všechno popisované je příšerné, chudáci pejsci, doufám, že se budou mít dobře a najdou hodné páníčky. K závěru článku ale ve v mně taky vře krev a to ze zcela jiného důvodu - popisovat, že fena, která není kastrovaná je něco jako týrání, tak s tím teda hluboce nesouhlasím! To je taky prasárna od útulků, že všechny feny hned zmrzačí vykastrováním! Feně se změní hormony, povaha i elán. A co když budoucí majitel štěně od ní bude chtít? Zdravé feny by se jen tak kastrovat neměly. Mám doma dvě fenky a kastrovala bych jedině starší a ze zdravotních důvodů. Ne jen tak pro pohodlí. Kdyby to tak někdo udělal té paní, asi by se jí to taky nelíbilo.

(25. 06. 2020 07:35)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy