Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C
DISKUSE K ČLÁNKU


petrolinda:Lopaty do ruky,
Pražská kavárna je sebranka nepoučitelných blbců.JEN SE HOUFUJTE VOLOVÉ.A HODNĚ V TOM HOUFU ŘVĚTE,KAPÉNKY COVIDU BUDOU MÍT ŽNĚ - poskáčí vám po těch blbejch rypácích a bude novej masakr. A já být zdrav.personálem ,tak vám místo kyslíku pustím dusík.A ještě jó pro zábavu to zmutuje do netušených variant. Nikdo totiž neřekne pravdu,kde se to vzalo a nikdo neví kdy to skončí,nikdo totiž nechce přijít o koryto. Apropó - Rangers zpívali:"hrob si kopej,lopatou zlatou".

CO TO ZNAMENÁ?? no že je lidstvo v řiti temné. Znovu roušky ,třeba z Číny a zkáza všeho. Vždyť to byl původní záměr!!! Kačer by covid rád přišil Číně? Wuchan? A CHTÍT DOKONCE ODŠKODNĚNÍ?? to je přece tak sprostá drzost. Přece si musíme pamatovat,co se projednávalo na tajné schůzi spolku "Bilderberg" v 2014 !! Účastníci se dají dohledat. Kromě nejbohatších- Gates ,dům Rotschild ,atd,i dvě naše hy.eny - PEHE A ŠLÁFNBERK.Ať ten starej kripl řekne veřejně co se projednávalo. "ZDECIMOVÁNÍ LIDSTVA NA 800 MILIONŮ !!! 1/III světová 2/nebo smrtící virus. Sars a Mers slabota,tak se "povedl" Covid 19 ! OPAKUJI: 2014 !!!

(22. 06. 2020 10:27)

hulmihosoudruhu:Jestli zmutoval do slabší verze, tak to není dobré, protože to znamená, že může také zmutovat do nějaké hrozivě smrtící verze.

(22. 06. 2020 09:00)

ketller: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 06. 2020 08:18)

petrolinda:Podle Pekové je nesmysl vyvíjet v Česku na tento virus vakcínu. „Tak strašně se mění, že vyvinout jednu univerzální vakcínu není možné. Ten virus je příliš variabilní na to, aby se dal konvenčními metodami uchopit.
O nějakém mizení se nedá mluvit.Němci povolili opatření a rázem naskočila hrůzná čísla.

(22. 06. 2020 06:13)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy