Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Oblačno, déšť 8°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Do 15 let budete naši otroci, křičeli v Olomouci Arabové, kteří napadli stánek s peticí

Autor: dce, rys - 
29. května 2015
16:39

Drsný útok se odehrál v pátek kolem patnácté hodiny v centru Olomouce. Stánek s peticí proti přijímání uprchlíků napadla velká skupina arabských přistěhovalců. Situaci uklidnila až policie.

Stánek skupiny Islám v České republice nechceme, který stojí v Olomouci naproti radnici, brutálně napadla skupina asi dvaceti arabských přistěhovalců, kteří důrazně nesouhlasili s celou akcí. Aktivisté totiž nabízeli k podpisu petici proti přijímání uprchlíků do Česka.

A nebylo to poprvé. Už ve čtvrtek nabízeli petici na Horním náměstí a i tehdy se setkali s velkým odporem. „Křičeli, co si to dovolujeme je tu nechtít. ‚Do 15 let budete naši otroci!‘ řvali. Že prý mají tolik peněz, že to tady koupí,“ prozradila Eva Hrindová, která zastupuje skupinu Naštvané matky. „Báli jsme se o život,“ dodala.

V pátek se vše ještě více vyhrotilo. Když aktivisté rozbalili věci a začali stavět stánek, Arabové přišli a začali všechno ničit. Kopali do věcí, rozbili stánek. Na místě musela zakročit policie – přijely celkem čtyři vozy. Policisté útočníky zpacifikovali a drželi je odděleně od aktivistů.

Svandis ( 25. února 2019 10:19 )

Co to znamená,že byli zpacifikováni?? Kupříkladu já. Kdyby jsem někomu, komukoliv rozkopal, poničil jeho majetek, nebudu jen tzv.zpacifikováni, ale i obviněn min.z dvou trestných činů!! Tj.ničení cizího majetku a výtržnictví, jelikož šlo o veřejné prostranství! Takže jsme opět doma. Rádoby imigrantům ty ty ty a slušným občanům této země dle zákona??? Měli bychom se velmi rychle probudit a těchto arabských ubožáků se zbavit než bude pozdě!!! Češi bděte!!

Mirka1 ( 25. února 2019 09:22 )

Ať tahnou odkud přišli když se neumi chovat

blesk_z_cisteho_nebe ( 10. října 2017 15:15 )

Co tu dělají? Co je to za Araby? Odkud jsou a proč jsou tady? Okamžitě vyhostit!

mototo ( 1. června 2015 21:12 )

Myslím, že nadešel čas bílých kápí a hořících křížů...

pozorovatel2013 ( 1. června 2015 15:29 )

no jo ty jsi se zhulil jako drak co?

Zobrazit celou diskusi