Moderátor Hrubeš: Po aféře se sexy kolegyní Savarovou mluvčím Nečasovy vlády!

Autor: simao, ČTK - 
10. dubna 2013
15:06

Bývalý moderátor zpráv Jan Hrubeš (41) se dnes stal novým mluvčím české vlády. Za Nečasův kabinet tak nyní bude mluvit muž, který dostal padáka z České televize a byl milencem sličné moderátorky Savarové.

Hrubeš na postu mluvčího vlády vystřídal Michala Schustera, už minulý týden se přitom stal šéfem tiskového odboru úřadu vlády.

Bývalého moderátora zpráv na České televizi již vláda ve funkci odsouhlasila. Schuster představil svého nástupce na tiskové konferenci po jejím dnešním zasedání, kde pak premiér Nečas končícímu mluvčímu poděkoval za jeho odvedenou práci.

Hrubeš je přitom již čtvrtým mluvčím Nečasova kabinetu. Po Schusterovi, který odchází kvůli akademické dráze (přednáší na univerzitě Jana Ámose Komenského v Praze), současném starostovi středočeské Líbeznice Martinu Kupkovi a Janu Osúchovi.

Aférka s kolegyní Savarovou

Hrubeš svou profesní kariéru začínal v roce 1992 v komerčních rádiových stanicích, pro Českou televizi pak pracoval od roku 1997. A to na různých postech. Jako redaktor, reportér a editor zpravodajství, později i jako moderátor zpravodajských pořadů na ČT1 a ČT24.

Ženatý Hrubeš na sebe upoutal pozornost i svou aférkou s krásnou kolegyní Anetou Savarovou (27). Jejich divoký rozchod však provázela řada výhrůžek a dokonce i podání trestního oznámení na Hrubeše. Hrubeš také čelil nařčení, že to byl právě on, kdo zveřejnil polonahé fotky Savarové.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

itartas ( 10. dubna 2013 20:33 )

ona nic moc ovšem on je úžasnej...

franckajagrova ( 10. dubna 2013 20:25 )

Kráávvvooo ! prej přes měsíc ! Už tady s tim otravuješ pomalu dva roky !

franckajagrova ( 10. dubna 2013 19:28 )

Ochotské se už delší dobu říká Ochcaná ! Korantengovi zase Kontejner !

inqizitor ( 10. dubna 2013 18:12 )

Ochotská lepší a bude mít i větší plat ;)

inqizitor ( 10. dubna 2013 17:57 )

ach ty komplexy viď

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud