Pátek 15. leden 2021
Svátek slaví Alice, zítra Ctirad
Zataženo, sněžení -1°C

Losy od Fortuny – výhry z „Druhé šance“ jako na běžícím pásu

Extra Prachy  (Autor: Fortuna)
Prezentace klienta • 
28. února 2014
13:52

Sázková kancelář Fortuna vloni na podzim představila speciální sérii exkluzivních stíracích losů nové generace, skýtajících kromě klasických výher také takzvanou „Druhou šanci“. Los, který nevyhrál, stačí zaregistrovat prostřednictvím sms zprávy a v rámci slosování můžete získat auto, výlet na Safari, wellness víkend pro dva a další skvělé ceny.

Některým sázejícím už se důvěra ve „Druhou šanci“ bohatě vyplatila. Antonín z Vlašimi do svého prvního slosování zaregistroval hned 81 Autolosů  a díky tomu odjel v nové Škodě Octavii. Losy kupovat nepřestal, proto už několikrát vyhrál také CCS kartu na pohonné hmoty v hodnotě 2.500 korun. Není přitom zdaleka sám, výhru z „Druhé šance“ si už připsalo více než 300 šťastlivců a prodej těchto losů pokračuje i v letošním roce.

Žhavou novinkou je například los Divy světa, kde si kromě klasické výhry až 6 milionů korun můžete ve slosování přijít na exotickou dovolenou v hodnotě 100 tisíc korun. A připomenout je nutné také los Extra prachy, kde, jak sám název napovídá, vedle hlavní výhry 500 tisíc korun čeká ve slosování další hotovost - 12 krát 50 tisíc korun.

 

Divy světa a AutolosDivy světa a Autolos | Fortuna

Všechny losy, které můžete registrovat, jsou označeny logem „Druhá šance“, v současnosti se jedná o losy Dinosauři, Prase v žitě, Zoo, Autolos a nově Divy světa a Extra Prachy.

 

Více informací najdete na www.stiracilosy.cz

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud