Středa 29. června 2022
Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka
Oblačno, bouřka 26°C

Kráska (23) si nabrnkla o 33 let staršího milionáře: Lidé prý říkají, že spíš miluje jeho peníze!

Autor: rc - 
21. června 2022
19:37

Poznali se na seznamce Tinder a byla z toho velká láska! Krásná blondýnka Allana Lukeová  bydlela v menším bytě, když potkala majitele právnické firmy Jeffa Winna (56). Ačkoliv je od sebe dělí třiatřicet let, zamilovali se a zasnoubili. Třiadvacetiletá žena se přestěhovala do honosné jedenáctipokojové vily, kde ji obskakuje personál a užívá si luxusních dovolených. Lidé si však prý o ní myslí, že je zlatokopka!

Zkusit štěstí v lásce na Tinderu se rozhodla v roce 2020 Allana Lukeová z anglického Newcastle-upon-Tyne. Nejdřív hledala muže, kterým bylo kolem třiadvaceti let, stejně jako jí, ale když se jí stále nedařilo najít spřízněnou duši, tak se rozhodla zvýšit věkové rozmezí na 25 – 60. Náhle narazila na majitele právnické firmy Jeffa Winna, který už oslavil šestapadesáté narozeniny.

Pohlednou blondýnku pozval na rande k sobě domů do luxusní vily s jedenácti pokoji. Na prvním rande ji pohostil šampaňským a výbornou večeří a tak se dvojice sešla znovu. Na druhé rande si rovnou zaletěli do španělské Marbelly, kde od něj dostala k narozeninám diamantové náušnice. Jak se Allana svěřila britskému The Sun, rande ve Španělsku se nakonec protáhlo na sedmnáct dnů. Vztah se starším mužem má prý své výhody. „Neskrývají své pocity. Na dovolené jsme spolu spali poprvé,“ svěřila se s tím, že věkový rozdíl mezi nimi je zjevný. „Lidé často koulí očima, když nás vidí. Automaticky předpokládají, že jsem jen další holka, co jde po jeho penězích,“ dodala. Prý to však není pravda a svého snoubence miluje.

Jeff svou snoubenku rozmazluje. Koupil jí luxusní vůz Audi TT, obdaroval ji hodinkami Rolex a drahými kabelkami. Soukromými tryskáči létají na dovolené do zemí jako je Barbados či Thajsko. V jeho luxusní vile je dostatek personálu, který se stará o úklid domácnosti a zahradu. Dokonce má i svého osobního barmana. Jeff má už dvě dospělé děti. Jeho dceři Nině je stejně jako snoubence. Obě dvě oslavily třiadvacet let a chodí prý spolu do nočních podniků. Jeho synovi Joshovi je jednadvacet. Alana už začala pracovat v jeho firmě. Dělá mu osobní asistentku a stará se o jeho dům.

Video  Kateryna Demers má vlasy dlouho jako Locika z Pohádky.  - Instagram/kateno4eklala
Video se připravuje ...

Uživatel_5585185 ( 24. června 2022 19:22 )

Mezi mými rodiči bylo 21let. Když byli mladší, šlo to. Ale čím byli starší, tím víc se rozdíl projevoval. Mamka v 50 plná života, chtěla žít, bavit se, cestovat. Táta už v 71 letech spíše chata, zahrádka a klid. Nedělalo to dobrotu. Ale jsou muži, kteří v 80 i více letech běhají maratony. . Čas ukáže. Každopádně děvče je botoxu plné a pod kudlou plast.chirurga už taky jistě byla.

levicove-smegma ( 24. června 2022 18:32 )

Peníze nesmrdí.

janirak ( 24. června 2022 05:22 )

kolik starých dědků bez peněz si vezme mladou krásku. žádného neznám

qwerty1805 ( 23. června 2022 21:38 )

Alana asi UK zlatokopka

qwerty1805 ( 23. června 2022 21:37 )

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa