Středa 23. června 2021
Svátek slaví Zdeňka, zítra Jan
Oblačno, bouřka 26°C

Zelený mimozemšťan pláče: Miliardový rozvod majitele Alza.cz!

Autor: dce - 
10. června 2021
15:56

Jako jediný vlastní e-shop Alza.cz. Zelený mimozemšťan mu vydělal už několik miliard a vystřelil ho na horní příčky žebříčku nejbohatších Čechů. Teď ho ale čeká asi pořádně perné - a patrně i drahé - období. Jak informoval server INFO.cz, Aleš Zavoral se rozvádí se svou manželkou. Ta podle svých slov chtěla rychlou a klidnou dohodu, nakonec ale manželé budou muset před soud!

Když se řekne jméno Aleš Zavoral, jen málo lidí bude přesně vědět, o koho jde. Tajemný podnikatel nemá na internetu téměř žádné fotografie. Přitom je podle magazínu Forbes jedním z nejbohatších Čechů s majetkem 18 miliard korun. Své soukromí si hlídá velice ostražitě. Přesto teď na veřejnost unikla zásadní informace z jeho života. Rozvádí se s manželkou Lidijí Zavoralovou, kterou si vzal v roce 2011 a mají spolu čtyři děti.

„Měl to být férový a pohodový rozvod bez nějakých bouřek. Alespoň tak jsem si to původně plánovala,“ řekla Lidija serveru INFO.cz. Jenže klidný rozchod jí nakonec nebyl dopřán. Zažádala o něj už v květnu 2019 s tím, že po manželovi nic nechce. Místo pár týdnů se celá věc táhne už dva roky a míří k soudu. Lidija si najala právničku a požaduje 350 tisíc měsíčně jako výživné pro manželku a děti.

Vyhoření a plán k prodeji firmy

S manželem se seznámila v roce 2010, kdy pracovala pro firmu Intel, která je jedním z obchodních partnerů Alzy. Aleš ji oslovil po facebooku a šli spolu na rande. O rok později byla svatba, po dalším roce se jim narodilo první dítě. Kvůli rodině odešla z práce, Alešovi ale pomohla nad firmou nezlomit hůl.

„Aleš Zavoral byl v té době vyhořelý. Byl z firmy na prášky a chtěl ji prodat. Nakonec se mi ho podařilo přesvědčit, aby to nedělal. Byznys je náš život – a Alza byla moje první adoptované dítě.“

Ona sama podle svých slov v Alze nastavovala chybějící vnitřní procesy, čímž pomohla firmu proměnit v jedničku na trhu. „Zavedla jsem procesy, které umožnily firmě růst, které se mohly zapínat či vypínat flexibilně podle potřeby.“

Co přesně bylo ve svazku s Alešem špatně, Lidija neprozradila, opustit manžela se ale rozhodla během rizikového těhotenství v roce 2017.

Video Nejdražší rozvody v historii! Bill Gates se rozvádí! - Videohub

krapotkin ( 11. června 2021 17:33 )

Asi zase tak ten zelenej zmetek nepláče, když každých 10 minut otravuje na všech TV stokách.

bullshit ( 11. června 2021 12:51 )

***.a.= z..m..r..d..a

bullshit ( 11. června 2021 12:50 )

Osobně na Alze nenakupuji kvůli agresivní reklamě uječeného zeleného ***.a. i když jsou tam občas dobré věci. Velcí ranaři se občas zbavují zestárlých manželek a nabrnknou si nějakou blonďatou zlatokopku se kterou mají na stáří "miminko"

kukuku ( 11. června 2021 11:47 )

Vypadá to, že podle ní vyhořelý vlastník ALZy nic neumí a všechno je její zásluha.

y1xcvbnm ( 11. června 2021 10:08 )

ta paní vypadá tak nějak že už je v letech a tolik dětí ?? Proč??

Zobrazit celou diskusi
Další videa