Identická trojčata jsou i v dospělosti nerozlučná: Stejné oblečení, stejná práce i společné zájmy!

Autor: jel - 
28. července 2020
13:49

Nizozemky Sam, Fay a Mel van Welyovy (18) jsou identická trojčata a ani v dospělosti se žádná z nich nesnaží od svých sester lišit. Nosí stejné účesy i skoro stejné oblečení a podnikají vše společně. Dokonce pracují ve stejném zaměstnání a chystají se na tutéž vysokou školu!

Trojice má dokonce nepsané pravidlo, že žádná z nich nemůže změnit svůj vzhled bez předchozí konzultace s ostatními! „Milujeme to, že jsme trojčata a opravdu si užíváme, že můžeme vše dělat společně, protože máme stejné zájmy. Nenosíme úplně stejné oblečení jenom proto, že by to bylo příliš matoucí,“ prozradila Daily Mailu jedna ze sester.

Fay má prý nad levým okem maličkou jizvu, která ji odlišuje od ostatních, je ale tak drobná, že si jí většina lidí nevšimne. „V dubnu jsme měly maturitní ples a vyzkoušely jsme si asi 50 šatů, ale jenom jedny vypadaly dobře, tak jsme se rozhodly vzít si všechny ty samé,“ řekla Sam s tím, že si udělaly i naprosto stejné účesy a make-up. „Pletly jsme se dokonce i mezi sebou. Šla jsem za Fay a myslela si, že je to Mel,“ popsala se smíchem dívka.

„Přitahujeme dost pozornosti, i když nemáme stejné oblečení, lidé na nás na ulici s údivem zírají a ptají se, zda jsme trojčata,“ řekla deníku Sam. Jejich maminka jim prý poradila, aby si každá vedla vlastní život, to však trojčata odmítají a i nadále dělají vše společně. „Naše maminka je z nás trochu frustrovaná, protože si myslí, že bychom měly dělat více věcí odděleně. Ale když jsme spolu, je všechno lepší,“ svěřila se Fay.

Nejvíce času prý sestry tráví v posilovně, ale pracují také ve stejném obchodě, jenom každá v jiném oddělení. Zákazníci jsou z toho prý trochu zmatení. Dokonce jedí i stejná jídla a to ve stejný čas, údajně se nejvíc dohadují právě o tom, co si dají k obědu nebo večeři.

V galerii najdete kromě fotek Sam, Mel a Fay také fotky jiných rodin, kterým se narodila trojčata.

timeati ( 29. července 2020 06:54 )

LEEXI.ŇET - úžasné sеznamоvací místо prо dospělé, ktеří сhtějí najít partnеra, ktеrý bude mít sех

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud