Babiše opustí další žena. Čapímu volání podlehla už druhá mluvčí

Autor: vr, kal - 
21. 1. 2019
05:13

O manželku Moniku (44) nejde, přesto to zabolí, protože ti dva spolu trávili hodně času v práci. Premiéra Andreje Babiše (64, ANO) v krátké době opouští už druhá mluvčí – a opět je za tím těhotenství a mateřské povinnosti. Po Petře Doležalové (31) ze Strakovy akademie má teď přiletět čáp k Lucii Kubovičové (41), která Babišovi pomáhala dělat mediální zázemí v jeho hnutí ANO.

Jak Kubovičová naznačila na sociální síti, kde ukázala bříško, je před ní „nová situace“. A poté, co jí tam přistála salva gratulací, novinu potvrdila i Blesku. „Trochu jsem zvolnila tempo, hlavně podle toho, jak mi tělo dovolí, ale pořád pracuju,“ napsala.

A šéf, který zřejmě i kvůli jejímu těhotenství absolvoval týdenní turné po Asii bez Lucie, se bude muset spolehnout i na jiné členy týmu. Její práci prý už postupně přebírají další, aby ona mohla na mateřskou. Kubovičová, která je dle informací Blesku ve čtvrtém měsíci, je zároveň na vládním webu vedena jako poradkyně pro média a komunikace.

Video Babiš promluvil vzkazu pro Moniku, hubnutí i dovozu rýže: Přijetí v Thajsku bylo velkolepé, byl jsem v rozpacích - Jaroslav Šimáček, Blesk Zprávy
1080p 720p 360p

Pro Babiše jde v krátké době o druhou citelnou ztrátu na vrub „čapího volání“. Mluvčí jeho vlády Doležalová totiž nastoupila v červnu loňského roku a už v září se na Strakově akademii řešilo, že je v jiném stavu. Nyní je oficiálně na nemocenské, nástupce či nástupkyně se pořád hledá.

Premiér Andrej Babiš má čtyři děti. S manželkou Monikou je to Frederik a Vivien, z předchozího manželství Andrej Babiš ml. a Adriana Bobeková. Dva starší potomci společně s Babišem a manželkou Monikou figurují mezi obviněnými v kauze Čapí hnízdo. Kolem Babiše ml. byla loni na podzim navíc aféra ohledně údajného únosu na Krym, kterou ale premiérova vláda ustála.

Video Babiš prozradil, čím potěší svou ženu Moniku. A navázal v Singapuru na Havla s Klausem, pojmenovali po něm orchidej - Jaroslav Šimáček, Blesk Zprávy
1080p 720p 360p

Volby do Evropského parlamentu 2019

Informace Kandidáti Evropská unie Voličský průkaz Instituce Evropské unie Legislativní proces

Volby do Evropského parlamentu čekají České republiky v pátek a sobotu 24. a 25. května. Rozhodne se v nich o obsazení 705 křesel. Výsledky by měly být známé v neděli 26. května ve 23 hodin. Počet Europoslanců zeštíhlí o 46 kvůli odchodu Velké Británie.

Počtu českých europoslanců se tato změna ovšem nedotkne. Stejně jako před pěti lety si Češi vyberou 21 nových poslanců.

Blesk Zprávy zjišťovaly, kteří čeští europoslanci chtějí své pozice obhajovat.

Doporučujeme
Pepax ( 21. ledna 2019 21:32 )

Proč má ta Lucie ***vičová tak malé kozy? S nimi nenakojí ani nedonošené čapí holátko!

Pepax ( 21. ledna 2019 21:30 )

Na věčné časy a nikdy jinak.

Qmur ( 21. ledna 2019 20:06 )

Radši otěhotněla, skvělý úprk.

poskok_qmur ( 21. ledna 2019 19:33 )

Kdyby tě to obtěžovalo, tak to nebudeš číst a nebudeš ji věnovat dva řádky v příspěvku.

kurioko ( 21. ledna 2019 19:31 )

Za chvíli bude Blesk informovat o těhotenství snad i uklízeček na hradě. Tuhle paní neznám. Je mi naprosto volná. A nemyslím to zle. Jen mě to obtěžuje.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa