"Přehrady jsou rodinný festival. Kromě hudebních vystoupení populárních kapel nabízejí víkend plný aktivit a zážitků - divadla, dílničky, bubnování, workshopy, setkání s kapelami, ale hlavně koupání, vodní sporty a další kupu vodních radovánek," uvedl jeden z pořadatelů Martin Pokorný.

V programu nebude chybět ani festival pro děti - Pigyáda nebo Táborák stage. Na malé podium přijdou muzikanti zahrát táborové písně na španělské kytary. Kolem bude rozmístěno táborákové sezení u ohně a samozřejmě možnost zakoupit si domácí vuřty. Španělku do ruky vezme také Marek Ztracený, Voxel, Pokáč nebo kapela O5 a Radeček.

K rodinnému festivalu pod širým nebem udělala parta muzikantů 'hymnu' s názvem Na přehradách. Zpěvu se ujali Voxel, Tomáš Polák, Jakub Děkan a v neposlední řadě písničkář Pokáč, který je zároveň autorem hudby a textu. "Chtěl jsem spojit hlavní téma s odlehčeným letním songem, z toho vznikl původní motiv na bazénech je plno, jdeme na přehrady," podotkl Pokáč.

V Pigy vesničce bude po celou dobu festivalu zajištěn program pro děti. Sobotním dnem na Pigy stagi provede moderátor Pavel Cejnar.

Připraveno je i stanové městečko. Děti do 12 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.