Hráč na alt, tenor a barytonový saxofon zahraje v Plzni jen krátce po oslavě 75. narozenin. "Jeden z nejlepších saxofonistů na světě a bezprostřední showman přiveze nadupanou funkovou show," uvedla Hušáková. Jeho koncerty fungují podle ní jako zdroj pozitivní energie, za což může nejen výborná hudba, ale i kapela skvělých muzikantů, kteří získávali zkušenosti po boku nejlepších funkerů a jazzmanů.

"Hraní si plně užívám, získávám energii z publika. Miluji koncertování, bytí na pódiu, hlavně lidi. A dělám to s láskou. Snažím se rozdávat lásku a energii, jak jen můžu," řekl Parker organizátorům.

Parker svoji hudbu popisuje jako 98 procent funku a dvě procenta jazzu. Inspirací je pro něj zpěvák a klavírista Ray Charles, oficiálně zařazovaný mezi největší umělce všech dob, jemuž Parker na show skládá poctu. Nasadí si černé brýle a pohybem napodobuje legendárního muzikanta. Parker hrál i po boku Red Hot Chili Peppers a Prince, který ho nazýval učitelem. Princova píseň Baby Knows funguje na publikum každé Parkerovy živé show.