Na jejich základě podle Hulana mladík nakonec nebyl obviněn, a to minimálně do doby, dokud kriminalisté tyto skutečnosti neověří. Podle televize Prima a Nova dorazilo na policii potvrzení od zaměstnavatele podezřelého, že byl v době útoku na pracovišti ve Zlíně. Mladík prý tvrdí, že muž na záběrech z bezpečnostních kamer je mu jen velice podobný.

První útok se stal ve stanici metra Muzeum, kde si muž podle policistů vyhlédl ženu, které sáhl pod sukni na genitálie. Pak hned utekl. Druhé napadení se stalo na eskalátorech ve stanici Můstek, kde prý muž nejdříve olízl napadené vnitřní stranu stehen. Napadené se však pak podařilo před násilníkem utéct.

Třetí napadení se stalo u schodů ve vestibulu stanice metra Muzeum, kde muž podle policie bez varování natlačil mladou dívku ke zdi, nadzvedl jí sukni a osahával genitálie. "Dívka se ale bránila a velice nahlas zakřičela. Toho se útočník zalekl a utekl," doplnil Hulan.

Zmíněné případy se staly 5. května, 18. června a 3. července. Policisté hledají i další ženy, které se případně mohly stát terčem sexuálního útoku. Policisté zatím případ vyšetřují pro podezření z trestného činu znásilnění, za což může pachateli hrozit až pět let vězení.