Těhotnou ženu (†29) rozsápala v lese smečka psů! Policie testuje 93 „podezřelých“ zvířat

Autor: ČTK, yks - 
20. listopadu 2019
12:55

Francouzská policie vyšetřuje děsivou smrt mladé těhotné ženy, kterou pokousali psi v lese Retz na severovýchodě Francie. Žena tam venčila pět vlastních zvířat. Naposledy ale mluvila ale o tom, že má strach z cizích zvířat. Teprve vyšetřování zřejmě určí, zda ženu napadli její vlastní mazlíčkové nebo cizí lovecká smečka. Podle světových médií šlo o 29letou Elisu P., jejíž tělo bylo nalezeno ve správní oblasti Villers-Cotterêts.

Tragický konec měla vycházka ženy (29) a jejích psů do francouzských lesů. Elisa byla navíc v 6. měsíci těhotenství. Těsně před smrtí podle prokurátora Frédérica Trinha zavolala partnerovi, kterému sdělila, že má strach. Prý ji obtěžuje smečka cizích psů a bojí se, že ji napadnou.

Muž se ji proto vydal do lesa hledat. Nedorazil ale včas. Když partnerku našel, byla už bez známek života. K tělu ho přivedlo kňučení ženiných psů, kteří se k oběti choulili, uvádí francouzská média. Podle příbuzných se nacházelo na okraji lesa, nedaleko od domova.

Příčinou smrti bylo „několik psích kousnutí na horních a dolních končetinách a na hlavě,“ shrnul výsledky pitvy prokurátor. Vyšetřovatelé momentálně testují 93 psů, aby určili, kteří z nich na ženu zaútočili. Mezi téměř stovkou podezřelých zvířat je i pět psů, kteří patřili ženě, v oblasti byl ale zároveň pořádán hon na jeleny, napsal zpravodajský server BBC. 

Francouzská lovecká asociace v prohlášení uvedla, že pro „účast loveckých psů ve věci úmrtí této ženy“ neexistují žádné důkazy. Ve Francii se podle spolku nachází přes 30.000 loveckých psů. „Tito psi jsou vycvičení k lovení určité zvěře a aby za každých okolností poslouchali člověka,“ píše se v prohlášení.

liskabystrouska ( 21. listopadu 2019 07:46 )

Jako proc ma zenska doma, tak velke psy??? A dokonce PěT kluků???Verim tomu že jsou uchylné.

offline ( 20. listopadu 2019 22:16 )

Čím chytřejší telefony, tím debilnější uživatelé.

banany ( 20. listopadu 2019 18:10 )

V Česku je to už běs a děs,přímo h.n.u.s!! Češi se zaměřili na čokly a jeden jim nestačí, rovnou 2-3 To snad neexistuje rodina bez čokla a to je mám moc rád ale čeho je moc toho je příliš

dama_s_kosou ( 20. listopadu 2019 17:37 )

Zajimave udelany pes je na hnilicko.
Pes se zakope a necha se koukat jen ocas. Pak se prubezne kontroluje tahanim za nej. Kdyz ocas zustane v ruce, pes je hotovy.

Monikay ( 20. listopadu 2019 17:12 )

mnoho psů škodí

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud