Hasiči při požáru našli mrtvolu! Případ vyšetřuje královéhradecká policie

Ilustrační foto
15. 4. 2019
13:49

Silně ohořelou mrtvolu nalezli hasiči v Třebechovicích pod Orebem na Královéhradecku poté, co zde dobojovali s požárem domu. Totožnost zemřelého určí až nařízená pitva. Případem se začali zabývat kriminalisté.

K rozsáhlému požáru domu došlo v sobotních večerních hodinách v Třebechovicích pod Orebem na Královéhradecku. Na místě pak bylo rušno. Královéhradečtí policisté byli v sobotu krátce před 21. hodinou přizváni ke společnému zákroku složek IZS v Třebechovicích pod Orebem, kde začal hořet jeden z domů v rezidentní čtvrti,“ potvrdil policejní mluvčí Ondřej Moravčík.

Hlavní práci při hašení pochopitelně odváděli místní bojovníci s požáry, policie na místě zajišťovala především pořádek a dopravní průchodnost v těsné blízkosti zásahu. Po zažehnání nebezpečí se však změnily okolnosti.

„Poté, co se hasičům podařilo požár domu uhasit, přišla na řadu prohlídka požářiště, při které příslušníci HZS nalezli silně ohořelé lidské tělo,“ potvrdil Moravčík. „Na místo byli okamžitě vysláni kriminalisté z Územního odboru Hradec Králové společně s technikem, jehož primárním úkolem na místě činu je zajistit důkazy potřebné pro následné vyšetřování,“ doplnil policejní mluvčí.

To, co způsobilo požár, zatím není jasné a veškeré okolnosti určí až další vyšetřování. Aby se zjistilo, kdo v plamenech přišel o život, byla nařízena soudní pitva.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud