Pátek 4. prosinec 2020
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno 4°C

„Milenec“ české pašeračky promluvil: Manželka mi dovolila oženit se s Terezou!

Autor: DH - 
3. dubna 2019
05:00

Češka Tereza Hlůšková (22), která sedí v pákistánské cele za pašování heroinu, to nemá v cizí zemi tisíce kilometrů daleko od jejího domova v Uherském Hradišti vůbec jednoduché. Jednoho přítele ale v muslimské zemi přeci jen má. A není jím nikdo jiný než její ctitel Shoaib Nazai. Muž dokonce Terezu požádal o ruku. Ta však odmítla. Co dalšího prozradil v rozhovoru?

Byl ji podpořit na několika soudních stáních. Pašeračka Tereza ho absolutně uhranula. Shoaib Nazai svoji současnou múzu údajně poprvé potkal právě ve chvíli, kdy vcházel do soudní síně. „Byl jsem tehdy také u soudu a řešil jiný případ. Tam jsem Terezu spatřil poprvé,“ řekl Shoaib.  

Vystudovaný právník se na první pohled zamiloval. „Vypadala tak nevině. Ale to, co se mi na ní nejvíce líbí, je jiná věc. Je velmi pokorná,“ doplnil svoji představu o Češce pákistánský obhájce. Co říká na více než osmiletý trest, se kterým pašeračka odešla od soudu? „Co se týče právního hlediska, trest je férový. Od srdce si však přeji, aby byla Tereza znovu volná,“ řekl Shoaib s tím, že na rodačku z Uherského Hradiště stále myslí. Bude jí fandit i u Nejvyššího soudu. „Mé modlitby jsou s ní. Velmi moc si přeji, aby byl Nejvyšším soudem zrušen její trest,“ sdělil muž v rozhovoru.

V rámci interview se Shoaib Nazai rozpovídal i o současném vztahu s Terezou. „V kontaktu s ní nejsem. Třikrát jsem ji navštívil během procesu. Teď jsem podal žádost o to, abych ji mohl potkat znovu ve vězení, ale úředníci ji stále nepotvrdili,“ postěžoval si Pákistánec. Ten měl Terezu dokonce v minulosti požádat o ruku. „Ano, požádal jsem ji o ruku, a to i přes fakt, že jsem ženatý. Manželka to však chápe a vše mi schválila,“ pochlubil se Shoaib. Češka to ale podle advokátových slov příliš nevzala. „Odmítla mě a začala mě nenávidět. Chtěl jsem se pak stát jejím přítelem, ale to také odmítla,“ řekl muž. Tereze ale pořád touží pomoct.

Video Miluju ji, chci si ji vzít: Pákistánský právník stalkuje Terezu, od soudu ho už vyhodili - Blesk.cz

„Několikrát jsem jí nabídl, že jí v soudním procesu pomůžu. To ji ale nezajímá. Moje nabídka však stále platí, pokud bude souhlasit,“ nechal se slyšet zkušený právník, který sám nejlépe ví, jak je pro ty, kteří nejsou z Pákistánu, pobyt ve zdejším vězení drsný. „Ano. Vím, že život cizinců v místním vězení není jednoduchý především kvůli tomu, že za nimi nemůže přijít rodina. To je ale důvod, proč jí posílám dárky do věznice. Chci se stát jejím kamarádem,“ uzavřel rozhovor Shoaib Nazai.

Česká pašeračka Tereza Hlůšková byla soudem v Pákistánu uznána vinou z pašování heroinu. Má si odsedět osm let a osm měsíců ve zdejším vězení. Rozsudek však není pravomocný a Tereza už proti němu podala odvolání. 

prazanda11 ( 4. dubna 2019 08:18 )

Fakt mám hodně ráda když mě mr*dá víc chlapů najednou nejlépe černoši a pak jsem celá od mr*dky! Vy také?

Botox44 ( 4. dubna 2019 07:55 )

Prazanda1 jdi už mr*dat a kouřit černý klobásy a nám dej pokoj.

dajka123 ( 4. dubna 2019 06:23 )

Nevím na co si tady hraješ i 5* je do 10tis. https://hotel.invia.cz/egypt/hurghada/the-grand-resort/tour-1167911/?id=162171769&airport%5B0%5D =1&airport%5B1%5D=2&airport%5B2%5D=3&airport%5B3%5D=4&airport%5B4%5D=8 jenže egyptská 5* odpovídá tak naší 3*. 😉 Bodejť žádný normální, hezký, inteligentní by na takovou starou 65letou matraci nevlezl, jedině slimák a to ještě v domnění, že trtká kozu. 🤣

drec ( 4. dubna 2019 01:10 )

Snažili jste se získat půjčku od banky, ale bez úspěchu? musíte naléhavě dostat peníze z dluhů? Potřebujete finanční prostředky na rozšíření nebo zahájení vlastního podnikání? . Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé úvěry s výše úvěru od 2000,00 Kč do 5 000 000 USD. Můžeme také nabídnout pomoc při refinancování vaší hypotéky. Přihlášky jsou k dispozici pro žadatele, kteří jsou starší 18 let. Pro více informací nás prosím kontaktujte, naše e-mailová adresa je následující: standardloan.bk@gmail.com

prazanda1 ( 3. dubna 2019 22:11 )

Já mrd. am mrd.am, ty mr.das mr.das, my mr. dame👍👍👍👍👍🤗🤗🤗

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud