Zdrcená pašeračka Tereza dva dny nejí a jen pláče: Drží hladovku?

24. 3. 2019
05:00

Tereza už několik dní rozdýchává tvrdý rozsudek, který nad ní vynesl pákistánský soud. Před veřejností své emoce už těžko krotila poté, co si vyslechla, že v místní drsné base stráví osm let a osm měsíců. Propukla v pláč a zhroutila se. V současnosti na tom není lépe. Blonďatá Češka nejí a nekomunikuje.

Video Soudce poslala pašeračku Terezu na bezmála 9 let do vězení - Blesk.cz
360p

Čtyři dny uběhly od chvíle, kdy nepravomocně odsouzená česká pašeračka Tereza Hlůšková odcházela od soudu se slzami v očích. „Co jsem udělala,“ vzlykala, když ji eskorta vedla do auta. V tu chvíli se jí zhroutil celý svět. V nové cele věznice Koh Lakhpat v Láhauru pak celá deprese vykulminovala.

Redakce Blesku se snažila zjistit, co přesně se nyní s Češkou děje. Dostala však šokující odpověď. Mladá blondýnka podle našich zdrojů od chvíle, kdy se vrátila do vězení, vůbec nejí. Hladovku prý drží dva dny. Pracovníci basy tvrdí, že je zlomená.

„Nemluví ani se svými spoluvězeňkyněmi,“ nechal se slyšet zdroj z Pákistánu. Pro Terezu přitom byly ostatní ženy z místního drsného vězení vždy především oporou. I teď se ji sice prý snaží motivovat, aby se nedala, ale jejich snahy jsou marné. Odmítá s nimi komunikovat. Podle informací Blesku strávila Tereza poslední dva dny ustavičným pláčem.

Češku nepravomocně odsoudil pákistánský soud k osmi letům a osmi měsícům vězení poté, co ji na začátku minulého roku zadrželi místní celníci na letišti v Láhauru s 9 kilogramy heroinu zašitými v jejím hnědém cestovním kufru. Tereza i státní zástupce se mohou proti rozsudku ještě odvolat. Žalobce už prohlásil, že to chce udělat, aby Češka dostala vyšší trest.

2pejsek2 ( 26. března 2019 19:44 )

Chudinka dva dny nejí. Vždyť si stěžovala, že přibrala. Tak z ní zase bude to, co bývala. A když chudince nosí vložky, šátky, šaty, tak by potřebovala i kondomy. A taky botox na tu její našpulenou hubu. Ať je ráda, že dostala jen těch 8 let. Já bych jí přál víc. A doufám, že nepůjde do Čech, abychom jí tady živili.

mr.remy ( 26. března 2019 08:52 )

Terko, jsi mladá silná holka...to zvládneš. Ber to jako životní lekci. Stanov si v base nějaký cíl a jdi za ním...třeba začni cvičit a zkus udělat 100 kliků najednou, nebo něco. Ve 30 jsi doma, o mnoho zkušenější...svůj příběh prodáš médiím, filmu, napíšeš o tom všem knížku a budeš za vodou. Navíc, když se svým příběhem budeš dobře zacházet, můžeš ochránit v budoucnu spoustu mladých holek, aby neudělaly stejnou blbost, jako ty. Bude to drsný, ale život nekončí. Držím palce!

Profesor ( 25. března 2019 17:14 )

Jó náš kňýže Khárl atd. má s ní soucit. Sám také přišel k majetku tak nějak podivně (lex Schwa….) a prý dal soudkyni tringelt Tak se jeho soucitu nedivím, neb jak vrána k vráně sedá tak bližní bližního si hledá. Pokud ji tam byl ten fet bez jejího vědomí, tak by se ji pomoc mělo, pokud pašoval za peníze, tak je to holt riziko podnikání. Mně spíše leží na srdci ten náš kamioňák ( a teď prý další) co bručí ve francouzskej báni za "pašování" migrantů. Tady by naše diplomacie měl nastoupit a to včetně odvetných opatření

wilda ( 25. března 2019 12:58 )

Holka neřvy, stačí že tu smíchy řve nad tvou debilitou celej národ.

janieem ( 25. března 2019 09:08 )

Státní zástupce se odvolá a pak teprve bude Tereza koukat...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud