Alena obviněná z objednání vraždy Kuciaka: Škaredá, bezzubá žena, vzpomíná svědek

Autor: ital - 
11. března 2019
15:11

Údajná objednavatelka vraždy Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) se prý pouhý měsíc po zastřelení mladého páru vydala na svatební výstavu v Trenčíně. A podle svědků na ní zprvu nebylo vůbec nic znát!

Měsíc po vraždě novináře Kuciaka a jeho snoubenky Martiny se vydala Alena Zs. na svatební veletrh do Trenčína, kam doprovázela svou dceru. Ta na výstavě působila jako modelka, která předváděla svatební šaty od módního návrháře. Na dvoudenní akci se vystřídaly tisíce lidí. Mnozí z nich si jistě všimli Aleny s po pás dlouhými černými vlasy. Na návštěvníky však nepůsobila přívětivým dojmem.

Na hlavě nosila černý klobouk, kterým zřejmě skrývala tzv. nadpojené vlasy. Dávala si prý velký pozor na objektivy fotografů, kterými se to na výstavě jen hemžilo. Před fotoaparáty si dokonce zakrývala obličej.

Jeden z přítomných svědků řekl deníku Plus Jeden Deň: „Představil mi ji náš společný známý jako matku mladé modelky, která je jeho kamarádka. Žena na mě působila arogantně. Jasně si pamatuji její tvář. Na čtyřicátnici vypadala mnohem starší. Spíš mi připadala na šedesát.“

Zlověstné znamení v ústech

„Byla sebevědomá, sebejistá a hrdá matka modelky,“ vzpomínal muž. „Byla vysmátá a dobře se bavila. Byla milá a nad věcí. Ale byla strašně škaredá a působila staře,“ doplnil a nakonec přidal fakt, kvůli němuž se zřejmě vyhýbala fotografům: „Chyběly jí přední zuby. Skutečně mě napadlo, že jí někdo něco stručně vysvětloval a vymlátil jí je.“

Tyto informace jsou zarážející v tom, že Alenině půvabu podlehla spousta vlivných mužů. Není jisté, zda se s nimi stýkala, nebo jen dopisovala. S jistotou lze ale říci, že na fotkách, jimiž muže lákala, nebyla ona. Pod svou přezdívkou používala fotky skutečných modelek a jejich tváře vydávala za svou.

Její roli v případu dvojnásobné vraždy slovenského novináře a jeho přítelkyně, podobně jako v dalších souvisejících kauzách, bude muset stanovit nezávislý soud. 

Zastřelili je před svatbou

Kuciak a jeho milá, se kterou chystali svatbu, byli zavražděni 21. února 2018 ve svém domě několika výstřely z pistole. Kuciak před svou smrtí psal článek o napojení italské mafie na přední slovenské politiky. Případ vyvolal velkou odezvu v domácím Slovensku i okolních zemích, které odsoudily bezpráví.

Bohatejmrdnikatel ( 16. března 2019 11:26 )

Oóó díky pane, že se horalysa narodila! Kdo jinej by reagoval na články Plesku

horalysa ( 11. března 2019 16:17 )

Oóó díky pane, že se Kuciak narodil. O čem bychom dnes psali. Se soudružským pozdravem - lidem milovaný bulvární Plesk.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud