Šokující zvrat v kauze Kuciak: Stopy Aleny vedou k dalším 3 vraždám!

21. 1. 2019
13:30

Ve vyšetřování vraždy slovenského novináře nastal zvrat, který asi nikdo nečekal. Dopadení Aleny Zs., která čelí obvinění z objednávky vraždy Jána Kuciaka (†27) a jeho partnerky Martiny Kušnírové (†27), přivedlo policii na stopu dalších dvou neobjasněných mordů z minulosti. Jedna z vražd byla »u ledu« už více než 13 let.

Píše se rok 2005 a v centru Trnavy někdo přistoupí se zbraní v ruce k mladému muži, přiloží mu ji k hlavě a vystřelí. Pak uteče. Na zemi zůstává ležet v kaluži krve třicetiletý Ital Davide Casellato, podnikatel, který přišel na Slovensko vyrábět nábytek. Vraždu vyšetřuje slovenská policie. Marně.

Od hrůzného činu uběhlo už 13 let, ale kriminalisté stále netuší, kdo byl, pravděpodobně nájemným, vrahem Itala. Někdo tvrdí, že za činem stála žárlivá přítelkyně, někdo zase, že podnikatelské aktivity muže. Podle důvěrných zdrojů týdeníku PLUS 7 dní se však v posledních dnech vyšetřování případu opět rozběhlo na plné obrátky a důvod je podle listu jasný. Alena Zs., obviněná v případu vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové, patrně promluvila.

Kontroverzní žena je v případu Kuciak údajnou objednavatelkou vraždy. V kauze staré třináct let ale může hrát ještě důležitější roli. I přes fakt, že slovenští policisté jsou v jeho okolnostech velmi nesdílní, italská média po incidentu přinesla informace o tom, že by podnikatelovým vrahem měla být třicetiletá štíhlá žena, vysoká asi 170 centimetrů s delšími, černými vlasy. A tenhle popis by vskutku přesně seděl právě na kriminálnici s napojením na ty nejvyšší špičky slovenské politiky.

Alenu ale se zavražděným podnikatelem spojuje i to, že v Itálii sama dlouhou dobu žila, konkrétně dokonce v oblasti, odkud muž pocházel, tedy severně od Benátek u městečka Savorgnano del Torre. V době okolo roku 2005 navíc Alena navazovala kontakty s italskými podnikateli, kteří se na Slovensku realizovali ve výrobě dílů k nábytku. Týdeník PLUS 7 dní v této souvislosti oslovil slovenskou policii. Ta však kvůli probíhajícímu vyšetřování informace nepotvrdila, ale ani nevyvrátila.

Alena Zs. je mimo tento případ spojována i s devět let starou vraždou slovenského politika Lászla Basternaka, který měl být údajně zavražděn kvůli kandidatuře na funkci primátora, kterou už předtím jednou vykonával. Tehdy se hovořilo o tom, že objednavatelem měl být konkurent v boji o primátorské křeslo – Roman Ostružlík. A tomu dělala kampaň právě Alena Zs..

Podnikatelka a modelka se zajímavými kontakty vstoupila do povědomí veřejnosti v září minulého roku, kdy ji policie zadržela kvůli vyšetřování nájemné vraždy Jána Kuciaka (†27) a Martiny Kušnírové (†27). Doposud sedí ve vazbě. Žena měla být podle vyšetřovatelů její zadavatelkou. Kdo si však mord objednal u ní, zatím není jasné...

 

denpetr ( 22. ledna 2019 12:58 )

__--Najděte nahé ženy ve vaašem městě zde : My.Su/Zeny

kristinn ( 22. ledna 2019 01:14 )

politické špičky si s ňou písali, posielali selfíčka aj priamo z parlamentu. Čo dodať??Teraz sa šetrí, že chodila aj do parlamentu...čo? eskort a pritom sliedenie a získavanie dôkazov na vydieranie? Iné asi nie...žiaľ... A ten kačací pysk odutý...fuj...

alenakavrisidivu ( 21. ledna 2019 22:58 )

každému politikovi jednu štětku a bude klid...

mirushkac ( 21. ledna 2019 22:41 )

Mno neverim tomu ze by to bylo sehrane. A ta cuza Co to zadavala stejne nepromluvi. Neni blba zna pravidla, zarvala by taky. Ono ti politici nejsou jediny zakaznici, vsak jsou tyhle typy lidi roztahany po cely evrope a propojeni mezi sebou. To by jsme museli vyhazet ze vsech Parlamentu vsechny lidi a nahradit je uplne jinyma

roko ( 21. ledna 2019 20:03 )

Bella mafia

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud