Jaroslav (86) odešel z domu a zmizel: Hledají ho stovky lidí! Neviděli jste ho?

Pohřešuje se šestaosmdesátiletý senior. Hledají ho stovky lidí, neviděli jste ho?
Autor: DH - 
12. 1. 2019
14:40

Od středy 2. ledna se pohřešuje senior (86), který v 19 hodin opustil místo svého bydliště v obci Schořov na Kutnohorsku a už se nevrátil domů. Nekomunikuje a nepodal o sobě žádnou zprávu. Když se ho rodině nepodařilo svépomocí nalézt, obrátila se na policii. Pátrání je ale navzdory obrovskému nasazení zatím bezvýsledné.

Šestaosmdesátiletý muž je vysoký mezi 180 a 185 centimetry a má šedivé vlasy. Podle popisu se léčí s vysokým krevním tlakem a rovněž trpí Alzheimerovou nemocí. Z domova odešel v tmavě šedém svetru, světle šedých kalhotách a údajně měl na sobě modrou zimní bundu.

Policie po muži již vyhlásila pátrání a ve čtvrtek 10.1. proběhla rozsáhlá pátrací akce v obci Schořov a v okolí, do které se zapojilo 58 hasičů, 51 policistů, odborníci a několik desítek dobrovolníků. Celkem pátralo přes 170 lidí.

„Pátrání začalo hned v den oznámení, potápěči prohledali hasičskou nádrž uprostřed obce a přilehlé rybníky, dvakrát pomáhal také vrtulník s termovizí a další technika,“ řekla k průběhu akce Kateřina Dlouhá z kutnohorské kriminálky. I přes celodenní úsilí všech se ale muže nepodařilo nalézt. „Nemůžeme vyloučit, že nasedl k řidiči, ke kterému nastoupil, a nechal se odvézt,“ doplnila Kateřina Dlouhá a zdůraznila, že touto akcí pátrání nekončí.

Policisté zároveň žádají občany, kteří mají jakékoli informace o tom, kde by se pohřešovaný mohl nacházet, aby se přihlásili na tísňové lince 158 nebo na číslo čáslavského obvodní oddělení 974 875 710.

Doporučujeme
cotoje ( 14. ledna 2019 10:42 )

po tolika dnech je podle mě mrtvý a zmrzlý a nechápu že ho někdo nasadí do auta a odveze pryč co to jsou za lidi já zásadně stopaře neberu a večer jak tma už bych vůbec nezastavila dneska nevíte zda vás někdo pro 20 korun zabije

HledacPravdy ( 13. ledna 2019 15:17 )

Snad si jen udělal výlet.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud