Na Ústecku uhořel 13letý kluk! Přitápěli si kamarádi benzínem?!

Autor: ČTK - 
Aktualizováno -
13. 1. 2019
11:25
12. 1. 2019
10:33

V Habrovanech na Ústecku v noci na sobotu při požáru chatky zemřel třináctiletý chlapec. Další, patnáctiletý hoch má vážné popáleniny. 

Požár chatky o rozměrech cca 5 na 10 metrů byl nahlášen kolem 23:00. Na místě neštěstí zasahovaly čtyři jednotky hasičů. O život přišel jeden nezletilý hoch.

"Při požáru došlo k úmrtí třináctiletého chlapce, patnáctiletý byl s vážnými popáleninami převezený do nemocnice. Příčiny a okolnosti požáru se dál prošetřují," uvedla mluvčí ústecké krajské policie Šárka Poláčková.

S ohledem na věk zemřelého nebude podle ní policie sdělovat více informací. "Chlapce jsme převezli s velmi vážným popáleninami do popáleninového centra ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady," řekl mluvčí záchranářů Prokop Voleník.

Podle FTV Prima tu kamarádi nocovali tajně. Doma měli oznámit, že přenocují každý u toho druhého, a pak se odebrali na chatu. V průběhu večera si prý chtěli chlapci v noci přitopit, protože jim v chatce byla zima. Údajně k tomu ale měli zvolit ten nejhorší způsob – kanistr s benzínem.

Hasiče údajně volala mladá žena, která si ale přála zůstat v anonymitě. Podle jejích slov byl pořár zběsilý, chlapci uvnitř už nešlo pomoci.


 

Doporučujeme
Mrdka ( 13. ledna 2019 18:25 )

Kanistr je cizí slovo. Takže se píše měký.

spania ( 13. ledna 2019 13:17 )

Sakra,novináři,redaktoři a ostatní pisálci,naučte se psát aspoň správně a bez chyb!Napsat kanistr s měkkým i,to je opravdu šílené a ve vaší profesi nepřípustné!Není to totiž poprvé,co se vám objevují v článcích dost velké chyby.Pokud se chcete věnovat psaní,měli byste vědět jak se co píše. A pro rejpaly - nejsem učitelka

Claire Young ( 12. ledna 2019 19:13 )

Vítejte na nejlepší sex seznamka >> http://goo.gl/Hbyznu

hhpetr77 ( 12. ledna 2019 18:57 )

---_Najdětee nahé ženy ve vašem městě zdeee : My.Su/Zeny

zkratik ( 12. ledna 2019 17:43 )

kdopak asi dal těm "hodnejm chlapcům" klíč? ....Plameny chatu podle slov svědkyně pohltily rychle, v době příjezdu hasičů už se propadla střecha. Kolem ženy pak proběhl vážně zraněný a polonahý chlapec. Měl namířeno za svým otcem - majitelem chatky, který se v tu dobu měl nacházet v hospodě....

Zobrazit celou diskusi
720p 360p
Další videa
Články odjinud