Zvrat v případu „pašeračky“ Terezy (22): Soudce prozradil, kdy padne poslední verdikt!

Autor: rc - 
15. 12. 2018
13:15

Pákistánská média již před časem informovala, že soudce, který má rozhodnout o osudu Češky souzené v Pákistánu za pašování drog, chce rozhodnout co nejdřív. Soud s Terezou H. (22), kterou celníci na letišti v Láhauru zadrželi s devíti kilogramy heroinu v kufru, se táhne už od ledna. Jak to ale vypadá, soudce už opravdu hodlá případ uzavřít a dokonce už stanovil datum, kdy padne verdikt!

Tereza H. v lednu cestovala z pákistánského Láhauru do Spojených Arabských Emirátů a odtamtud měla letět do Irska. Za Perský záliv se již ale nedostala. Celníci v Pákistánu krásnou Češku zadrželi při kontrole. V zavazadle jí našli devět kilogramů heroinu!

Češka tak skončila v tamním vězení a už téměř rok čeká na verdikt. „Pákistánský justiční systém úplně neodpovídá evropským, respektive českým zvyklostem,“ řekl v říjnu mluvčí Ministerstva zahraničních věcí Michal Bucháček. Ovšem jak se zdá, proces bude u konce co nevidět!

Podle zpravodaje Blesk.cz měl v sobotu soudce navštívit dvaadvacetiletou Češku ve vězení, aby zkontroloval, jak probíhají přípravy na Vánoce, a zároveň prozradil, že chce rozhodnout ještě předtím, než začnou vánoční svátky.

„Soudce mi řekl, že by se mohlo rozhodnout už před Vánoci,“ řekl pákistánský novinář Aršád Alí. V sobotu dokonce soudce prozradil, kdy chce rozhodnout o verdiktu. „Soudce řekl, že zřejmě rozhodne 20. prosince,“ dodal Aršád Alí. Navíc Tereza obdržela devět finálních otázek ohledně jejího případu, na které měla odpovědět a které mohou ovlivnit verdikt soudce. Zdá se, že poté, co se dozvěděla, že se její případ chýlí ke konci, se jí ulevilo. Na videu, které vzniklo v sobotu, vypadá šťastně. Češka je na něm zahalená v červeném šátku s širokými brýlemi a s úsměvem na rtech.

Video Tereza obviněná z pašování drog neskrývala u posledního stání nadšení. - Blesk.cz
360p

Doporučujeme
Stanley1000 ( 16. prosince 2018 11:02 )

No, jak to tak vidím, je třeba vás tady trochu poškádlit. Řekl bych, že soudce chce rozhodnout ještě před Vánoci proto, aby Tereza mohla být na Štědrý den doma v kruhu rodinném. A nadávejte mi, jak chcete, mně je to fuk.

Pohybovenadany ( 16. prosince 2018 02:24 )

A všichni ji maji radi . Nakonec bude českou velvyslankyní v Pákistánu .🐪🐎🐕🦏🦓🦜

Curak ( 16. prosince 2018 00:28 )

UŽ JE Z NÍ PĚKNÁ KRABICE. PRASE JEDNO NENAŽRANÝ

vvalsidal ( 15. prosince 2018 22:48 )

Ta *** ať dostane min. 20 let basy...žádné slitování...a´t v pakistánu třeba shnije ! Bude mít co chtěla...žý přestěhování do věznice v ČR !!! Jest-li bude mít nižší trest nebo zproštění..tak jsou to tak zkorumpované soudy jako v ČR !!!!

tomik007 ( 15. prosince 2018 22:02 )

Pakistansky milion je asi 120 korun

Zobrazit celou diskusi
720p 360p
Další videa
Články odjinud