„Objednavatelka“ vraždy Kuciaka Alena Z. (44): Ve vězení přišla o vlasy! Pleš a paruka

Autor: ital - 
20. listopadu 2018
05:01

Konec černé hřívy. Žena, která podle policie měla sehrát důležitou roli ve vraždě novináře Jána Kuciaka, podstoupila změnu vizáže. Udržovat rafinovaný účes ve vězení, se ukázalo nemožné. Jenže úprava zevnějšku neskončila ideálně. Aby zakryla pleš, která se jí objevila na temeni hlavy, požádala o černou paruku. Co za tím stojí?

Údajná objednavatelka vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka měla podle dostupných informací poskytnout vrahům fotografie, přesnou adresu pobytu a veškeré informace o pohybu jejich cíle a zaplatit jim v přepočtu 1 300 000 Kč. Nyní skončila za mřížemi a vězeňský pobyt jí zjevně příliš nesvědčí.  

Žena s údajnou minulostí profesionální společnice, která má být navíc údajně velice blízká kontroverznímu podnikateli Mariánu Kočnerovi, nosila na svobodě dlouhé černé vlasy. Kdo má odbornější oko, si však mohl povšimnout, že její bujná hříva jí nebyla dána od přírody. Na vizáži zapracovala ruka odborníka, což ovšem vyžadovalo i následující profesionální péči.

Uměle prodloužené vlasy totiž potřebují mnohem náročnější údržbu než vlasy přírodní. Alena toto pocítila na vlastní kůži, když si musela ve vězení omývat vlasy sama bez odborné pomoci. Proto se podle informací serveru Pluska.sk rozhodla k radikálnímu kroku.

Nechala se ostříhat a z její dlouhé pokrývky hlavy nezůstala ani polovina. Vlasy jí teď sahají zhruba po ramena. Výsledek ji zřejmě nijak nepotěšil a navíc se jí na temeni hlavy objevila pleš. Proto požádala přátele, aby jí do vězení přinesli paruku černé barvy se střihem mikádo.

Není však jisté, zda jí vedení věznice tuto novou ozdobu povolí, neboť na paruku má právo ve vězení pouze ten, kdo ji potřebuje ze zdravotních důvodů, což nejspíš není Alenin případ. Klíčová postava a svědkyně, která může do případu patrně vnést hodně světla, je podle dosavadních informací v pořádku a svůj pobyt za mřížemi nijak emotivně neprožívá. 

20tina12 ( 13. ledna 2020 17:39 )

Úprava střihem by jí neskodila. Ale její obdivovatele musí cubrnet jaká je to krasavice

vlasok ( 20. listopadu 2018 20:23 )

Tarzan... - si sa pomýlil, podľa mňa v paláci a nie v parlamente.

verka1 ( 20. listopadu 2018 14:02 )

Sama v tom nikdy nejela a mafie patří do vězení. Tak má na hlavě pleš z prodloužené vlasy nebo od nervu? Ať chci.pne.

tarzanzroduopic ( 20. listopadu 2018 12:33 )

Objednavatel vraždy sedí v parlamentu a ta ženská je pouze nastrčený obětní beránek...

msml20 ( 20. listopadu 2018 12:01 )

Pěkná, pěkná, pěkná... . Ale hlavně velká potvora. A ten její bývalý manžel je taky fešák a inteligent od pohledu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud