Tereza je v Pákistánu v úzkých: Žalobce dodal soudu důležité dokumenty, které ji mají usvědčit

18. 11. 2018
05:02

Další den u soudu, další odročení. Ani tentokrát se Tereza nedočkala posunu ve svém případu. Státní zástupce ovšem soudu předal důležité dokumenty, které mají podpořit jeho žalobu vůči Tereze. Mladou Češku pákistánský soud viní za pašování heroinu, za což jí hrozí i několik let v místním vězení.

I v sobotu se konalo soudní jednání s dvaadvacetiletou Terezou H., která chtěla ze země vyvézt kufr plný heroinu. Už popáté tento týden se mladá Češka dostavila k láhaurskému soudu a už popáté zbytečně. I tentokrát byl soud odročen bez výraznějšího posunu.

„Soudní stání s Terezou H. opět věcně nepostoupilo z důvodu toho, že se soudce věnoval sepisování rozsudku k jinému případu,“ řekla Blesku mluvčí Ministerstva zahraničních věcí Michaela Lagronová. Další stání se bude konat v úterý 20. listopadu. Tereze soudce ovšem slíbil rozsudek v jejím případu do konce října...

Video Tereza přichází k soudu. - Blesk.cz
360p

Pákistánský zdroj nám ovšem potvrdil, že k drobnému posunu přeci jen došlo! Státní zástupce měl soudci doručit důležité dokumenty, které svědčí pro Terezinu vinu!

Terezu zadrželi celníci na letišti v Láhauru už 10. ledna. V kufru u ní našli devět kilo heroinu, který s ní měl letět přes Abú Zábí do Irska. Jaký trest jí hrozí, není stále jasné, místní obyvatelé dostávají v podobných případech i trest smrti.

Ukecanalama ( 26. listopadu 2018 16:26 )

To, že ji někdo nahlásil neznamená, že je nevinná. Znamená to, že Tereza a ten, kdo ji udal, o heráku věděli. První kontroly na nic nepřišly, protože byly uplacené, jak to v těchto zemích bývá. Určitě by nikdo volavce nenarval 9 kg heráku za velký prachy. Aby odvedli pozornost nebo se někoho zbavili, by stačilo kilo! Něco tu pěkně smrdí.

prazanda1 ( 18. listopadu 2018 21:11 )

Veškerý důkazní materiál se ztratil a svědci proti ní odmítají vypovídat. Tak na základě čeho ji odsoudí?

petrw ( 18. listopadu 2018 20:21 )

tomik007 ( 18. listopadu 2018 17:08 )

Stejne ji to nejvice sluselo u toho lizu

mckenzie ( 18. listopadu 2018 16:55 )

ta už si tam beztak z cely udělala privát pro bachaře a všichni jsou spokojený, o tu strach nemám

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud