Pondělí 18. leden 2021
Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka
Oblačno, sněžení -3°C

Přítel Janečkovy kněžky lásky obviněn ze znásilnění: Chtěla jsem mu pomoct, přiznala Lilia

Autor: chal - 
3. listopadu 2018
05:01

Lilia Khousnoudtinová, družka miliardáře Karla Janečka, věděla o tom, že „krále české tantry“ Richarda Vojíka před čtyřmi lety konfrontovala jedna z jeho klientek s tím, že ji znásilnil. Lilia ženě doporučila věc nahlásit na policii. Ta ale trestní oznámení odložila. 

Vyšetřovatelé se začali znovu zabývat případem údajného znásilnění, kterého se měl dopustit „král české tantry“ Richard Vojík (42) na několika ženách. K činnosti policisty pravděpodobně přiměla až medializace případu. Původně totiž trestní oznámení, které jedna z žen na Vojíka podala, vyšetřovatel odložil. Podle vyšetřovatele byl sex dobrovolný. Nyní vyplouvají na hladinu výpovědi dalších žen, které měl Vojík sexuálně obtěžovat.

Deník Právo získal kromě původní výpovědi i svědectví dalších žen, které měl guru sexuálně obtěžovat. Richard Vojík tvrdí, že nikdy nikoho neznásilnil. V e-mailové komunikaci s jednou z obětí se ale k činu prakticky doznává.

Dotyčná žena před čtyřmi lety vyhledala Vojíka jako někoho, kdo jí pomůže s problémy, které tehdy měla. „Brala jsem ho jako gurua, odborníka na ženy, na všechno. Byla jsem svlečená, protože tantrická masáž takto probíhá, a najednou byl ve mně. Byla jsem překvapená, absolutně jsem to nečekala. Potom, co skončil, jsem navíc zjistila, že to dělal bez ochrany,“ popsala žena Vojíkovu „masáž“ Právu.

Vojíka pak konfrontovala a vedla s ním e-mailovou komunikaci. Guru se ženě omluvil s tím, že byl opilý. V e-mailech tvrdil, že když pije, je „v jiném módu“. „Je to velmi silné, intuitivní a divoké!“ popsal guru chvíle, kdy ho ovládne „přivtělená temná bytost“, které se nedá nijak odporovat. „Nerozumím tomu, proč musím nejdřív někoho zranit, abych pochopil, že se mám změnit,“ de facto se přiznal v jednom z e-mailů.

Ženu prý šokovalo Vojíkovo chování po sexu. „Já vás takto hnusně op*cal. Jste můj typ, po kterém jdu. Příště už to bude opravdová masáž,“ měl Vojík říct, když bylo po všem. 

O problému tehdy věděla i Lilia Khousnoutdinová, matka jednoho z dětí miliardáře Karla Janečka. Vojík jí e-maily přeposílal. Lilia věc řešila i se znásilněnou ženou.

„Vojík mě kontaktoval, říkala jsem mu, aby se o tom s těmi ženami bavil, snažila jsem se být takovým moderátorem,“ řekla Khousnoutdinová Blesku. Podle jejích slov věc konzultovala i s danou ženou. „Po té události u mě byla na semináři. Nabídla jsem jí pomoc a doporučila jí, aby se obrátila na policii. Ve chvíli, kdy tak učinila, pro mě ta kauza vlastně skončila. Nevím, jestli jsem něco mohla udělat lépe, postupovala jsem tak, jak jsem myslela, že je nejlepší. Ale kdyby se na mě ta žena chtěla znovu obrátit, jsem jí k dispozici,“ řekla Lilia, která se sama tantrou zabývá. Její specializací jsou tzv. ženské kruhy.

Podle Khousnoudtinové vrhá případ špatné světlo na celý obor tantry, která je jinak plná skvělých lidí. „Já sama jsem na semináři pana Vojíka před lety byla s partnerem a všechno proběhlo skvěle, nemůžu si na nic stěžovat. Takovou pozitivní zkušenost mají s panem Vojíkem stovky, možná tisíce lidí. Není to tak, že by všechno bylo jenom negativní, ale určitě svého postavení dokázal zneužít,“ řekla Blesku.

Pokud však vše bylo, jak oběť údajného znásilnění popsala, nemá Khousnoudtinová pro Vojíkovo chování pochopení. „Pokud skutečně došlo k penetraci bez souhlasu té ženy, samozřejmě se jedná o znásilnění a je to nechutné, neomluvitelné. Tantra se sexualitou pracuje, takový postup by byl ale nepřípustný a neprofesionální,“ uzavřela Lilia.

Khousnoutdinová se prý s Vojíkem dříve přátelila, teď už je ale v kontaktu jen s jeho bývalou partnerkou a současnou obchodní společnicí Denisou Říha Palečkovou. Palečková prý o sexuálním obtěžování nic nevěděla.

Vojík jakákoliv obvinění odmítá. „Nikdy jsem nikoho neznásilnil a nikdy jsem nebyl ani trestně stíhán,“ tvrdí ve vyjádření pro média. „Minulost není možné změnit, je možné se z ní pouze poučit, a proto je důležité se dívat, jak vypadají moje semináře dnes. Ve své práci dodržuji jasný profesionální odstup od klientů, nedochází k žádnému nevyžádanému intimnímu, natož sexuálnímu kontaktu,“ píše Vojík.

Opačný názor na věc mají ženy, které kvůli případu kontaktoval deník Právo. Získal tak například výpověď bývalé Vojíkovy asistentky, která tvrdí, že „to“ její bývalý zaměstnavatel zkoušel na více žen. Když se pokusila kontaktovat vyšetřovatele případu, aby mohla proti Vojíkovi vypovídat, prý ji ignoroval.

Policisté toto tvrzení odmítají jako účelové. Vyšetřování případu uzavřeli s tím, že k sexu došlo dobrovolně. Daná žena prý Vojíka kvůli sexu opakovaně vyhledala. Řekl to Právu mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Znásilněná žena tvrdí, že s „králem tantry“ žádný vztah neměla, s touto verzí prý Vojík přišel, aby znevěrohodnil její výpověď. S tím souhlasí i jeho bývalá asistentka. „Nikdy jsem si žádného vztahu nebo intimností mezi nimi nevšimla. Tenkrát, když se to odehrálo, to rozhodně nevypadalo, že by klientka měla chuť na sex,“ řekla Právu.

lambrika ( 3. listopadu 2018 16:42 )

A co manžel ? Dobrý ?? Ten asi už čúrá rovnou semeno !A na ulici když projde kolem nějaké ženy tak stříká jak bruselský panáček. Tantra dělá divy.

naidka ( 3. listopadu 2018 16:10 )

Tobě ty čtyřhodinové orgasmy narovnaly i mozkové závity.

prazanda1 ( 3. listopadu 2018 14:08 )

Všichni co zde kritizujete tantru, resp. tantricke masáže, ani nevíte o co jde. Na tantru dochazim radu let a bez ní si nedovedu život predstavit. Praktikuji i s manzelem. Kdo z Vás zažil čtyři hodiny orgasmu v kuse? Myslím, že nikdo. ) Vůbec nevíte o čem je řeč. Vraťte se k vaření, úklidu či odplevelovani zahrádky., )

vihor ( 3. listopadu 2018 12:16 )

Smyslem většiny těchto filozofií je dosáhnout určitého přízemního cíle, zabaleného do vznosných myšlenek. Ti tantrici prostě chtějí hodně nezávazného sexu, tak vymysleli celou tuhle filozofii na lákání oveček. Stejně tak smyslem většiny náboženství je ovládat masy lidí. Autorům islámu se líbily zadky, tak vymysleli ten způsob modlení s vystrkováním zadku pětkrát denně, protože homosexuální styk je v těch zemích oblíbenou zábavou. Za vším je třeba hledat jednoduché lidské pudy.

sores ( 3. listopadu 2018 12:13 )

ivoadler: přesně tak!!!!! nic jiného nejsou než ra.jdy bez IQ co nechtějí jinak pracovat než se prodávat,hnus. Jen nechápu že se jich mužský neštítí,taková jich tam už měla víc než hajný v lese ptáků!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud