Guru Richard mě znásilnil! Další tantrický expert čelí obvinění ze zneužívání

Guru Richard mě znásilnil! Další tantrický expert čelí obvinění ze zneužívání  (Autor: Facebook)
Autor: dce - 
26. října 2018
14:56

Učí muže, jak být „hustý", a ženy, aby měly rády divoký sex. S Guru Richardem, jak se tantrickému expertovi Richardu Vojíkovi (42) přezdívá, to ale vypadá bledě. Deník Právo přišel s obviněním, že samozvaný učitel a terapeut roky zneužíval své klientky.

Nešlo prý jen o neškodné laškování, nevhodné řeči nebo doteky. Několik žen měl Vojík podle zjištění Práva znásilnit. Celou věc už dokonce řešila i policie, protože jedna z napadených žen podala trestní oznámení. Policisté ale případ odložili s tím, že se nejedná o trestný čin. V případu ovšem figuruje svědek, kterému prý nebylo umožněno vypovídat.

Oproti Guru Járovi neodháčkovával ženy, ale i on jim nabízel sex jako řešení problémů, se kterými za ním chodily. „Manžel vážně onemocněl, měla jsem problémy v práci, nevěděla jsem co dělat. Chtěla jsem mluvit s Richardem, on je považován za toho nejlepšího, považovala jsem ho za odborníka," popsala žena. „Začal říkat, že si s některými ženami vyměňuje energii sexem. Mluvil o posvátném sexu, ty ženy nazývá posvátnými děvkami. Pak mě chytil za ruce a řekl ‚povídej‘. Pak si jen vzpomínám, že mě položil na lehátko. Probrala jsem se svlečená a ve chvíli, kdy byl ve mně a souložil. Nechápala jsem, co se to děje. Když končil, zeptal se, jestli beru prášky. Uvědomila jsem si, že nemá ani ochranu."

Stejně jako Guru Jára ale Vojík používá dechová cvičení, která mohou vést až do transu. Toho měl tantrický učitel prý využít a ženy během jakéhosi nevědomí sexuálně obtěžovat. Podivné praktiky Vojíka navíc popisuje i jeho bývalá asistentka.

„Byla jsem v salónu, když klientka přišla. Byla ve stavu, kdy do ní ťuknete a ona se rozsype. Nevypadala, že by měla chuť na sex. Potom jsem ale za dveřmi slyšela Richarda a došlo mi, že dochází k souloži. Hekal, vzdychal, slyšela jsem pohyby stolu. Probíhalo to dlouho. Pak vyšel, nabitý energií, šel se osprchovat. Došlo mi, že to nejspíš dělal bez jejího souhlasu. Následně jsem se ptala některých dalších jeho klientek, jestli na ně Richard něco ‚nezkoušel‘. Některé řekly, že ano. Když jsem kontaktovala policistu, který případ vyšetřoval, nikdy se mi neozval,“ vypráví.

Vojík ve svých kurzech pomáhá lidem se vztahy, intimitou i osobními problémy. Sexuální práci s tělem se učil od uznávaného specialisty z Ameriky Josepha Kramera. Ten se po řadě stížností od páru distancoval. Na nevhodné chování Vojíka si mu mělo stěžovat prý osm Češek. „Tři použily slovo znásilnění, aby popsaly to, co jim Richard udělal. Dvě to nazvaly pohlavním stykem bez souhlasu, což je definice znásilnění. Tři další ženy mluvily o sexuálních útocích ze strany Richarda Vojíka,“ popsal Právu Kramer s tím, že je v šoku, že dvojice v Česku dál učí.

krasomila ( 29. října 2018 18:28 )

No tak to se dá říct, že je tedy blbka on, pokud neměl písemný souhlas těch žen, který by jasně obsahoval, že se jich smí dotýkat na genitáliích a to rukou, nebo třeba konkrétním předmětem, tak se jich na tam dotýkat neměl. Ostatně ani gynekolog nemůže během vyšetřování pacientky dělat, co se mu zlíbí, natož se svým penisem, i když před ním leží obnažená žena a musí se dotýkat jejích genitálií.

salto ( 27. října 2018 08:28 )

Divná doba. Nás nikdo šu.at nemusel učit a jestliže se ty husičky před ním svékly a roztáhly jako na gyndě, tak ať se nediví.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud