Sexy Alena podezřelá z objednávky vraždy Kuciaka (†27): Zahrála si v hudebním videoklipu

24. října 2018
19:40

Nevídané! Alena Zs. (44) bude už navždy známá jako údajná objednavatelka brutální vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27). Jak ale vyšlo najevo, Alena se podle všeho v roce 2015 objevila ve videoklipu rapového dua Maco Mamuko se svým už tehdy exmanželem Mariánem M. přezdívaným Ampulka.

Video  Alena podezřelá z objednávky vraždy Kuciaka ve videoklipu  - youtube.com, Blesk

S objevem přišel čtenář webu Pluska.sk. Upozornil na to, že Marián M. alias Ampulka je na stránce nitranské rapové dvojice označovaný jako její manažer a zároveň “Velký pán“. Ve tři roky starém videoklipu pod názvem Maco Mamuko Ampulka Mega si dokonce sám zahrál velkého drsňáka společně s atraktivní tmavovláskou. Web obdržel informace, že by mělo jít právě o Alenu.

Dopomohl jí do účinkování v klipu právě Marián M., i když už v roce 2015 dávno nebyli manželé? Ampulka se na adresu Aleny, kterou v poslední zářijový pátek zatkli a obvinili z objednávky vraždy, odmítá vyjadřovat. „Nežijeme spolu už 11 let. Nebavíme se, nekomunikujeme, já mám svůj život a ona svůj. Nevím o ní absolutně nic,“ řekl před časem Markovič.

Když se všechno provalilo, tři dny jsem nespal. Já tomu nevěřím, je to matka mé dcery, moje dcera je z toho hotová, já si to sám nedokážu vysvětlit. Mám pocit, že sním,“ dodal. Nejzáhadnější osoba v případu obvinění z objednávky vraždy Alena do roku 2007 působila jako jednatelka ve třech firmách s italskými podnikateli, přičemž dvě z nich již neexistují a zůstaly po nich tisícové dluhy na daních.

Není jasné, čím se v posledních letech živila, ale podle sousedů se vozila v luxusních vozech. Její propojení na Mariana Kočnera se skloňuje už od jejího zatčení v Komárnu. Kromě toho, že údajně pracovala jako překladatelka italštiny, měl být Kočner kmotrem její dcery (15). On sám to však popřel. Kuciak a Kušnírová byli popraveni několika výstřely na konci února v obci Veľká Mača.

pekaaaros ( 24. října 2018 20:17 )

hned jak jsem viděl titulek, bylo mi jasné, že se jedná o klip rapového žánru. Rap vznikl v USA jako underground spodiny, která se vyznávala ze svých problémů ulice z absurdity bohatých mafiánů, podvodníků a vrahů, kteří tahají za nitky tohoto světa... A hle? Na Slovensku rap dávno není rapem. Rapeři tam vyhrávají umělecké ankety, neslavnější slovenští rapeři dělají reklamy bankovním korporacím proti kterým US rapeři z undergroundu brojí a klipy točí právě s těmi mafiány, co tahají za nitky. Já se musím smát. Prostě rap na Slovensku se nechal ovládnout Mamonem. Čest památce původní myšlenky tohoto žánru.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud