Tereza H. v Pákistánu odpočítává poslední hodiny: Velké zklamání!

Autor: chal - 
24. 10. 2018
09:15

Navzdory předchozím informacím, pákistánský soud ještě nevyslechl všechny svědky předvolané kvůli výpovědi ohledně případu České pašeračky Terezy. Nově jmenovaný soudce si do jednací síně znovu pozval celního vyšetřovatele. Ukáže jeho výpověď Terezin případ v novém světle?

Ve středz se uskutečnilo stání, kdy měl být vyslechnut poslední svědek případu. Ovšem výpověď celního vyšetřovatele, který měl kauzu na starost, soud neuspokojila. Další líčení proto proběhne už zítra.

Tereza doufala, že obě strany, tedy státní zástupce i Terezin advokát, budou moci pronést své závěrečné řeči, jenomže namísto toho bude svědecký výslech pokračovat.

„Dnes (ve středu) probíhal výslech celního vyšetřovatele, který měl Terezin případ na starosti. Další stání je naplánováno na čtvrtek, kdy bude výslech pokračovat,“ řekla Blesku mluvčí Ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

Podle dosavadních informací by verdikt měl soudce vyřknout brzy nato. Češka si tak bude moci alespoň částečně oddechnout. Nebude totiž muset žít v neustálé nejistotě, která na ní byla dnes jasně patrná.

Terezu pákistánští celníci zadrželi v lednu na letišti před odletem ze země. Češka měla v kufru devět kilo heroinu. Není jasné, jestli o zásilce drog věděla. Ona sama tvrdí, že ne. Během deseti měsíců proběhlo už více než 40 soudních přelíčení.

Tereza prakticky po celou dobu působila vyrovnaně a nad věcí, k soudu chodila s úsměvem na tváři a měla pozornost skoro jako filmová hvězda na červeném koberci. Případ je totiž v Pákistánu značně medializovaný a krásná Češka je v blízkovýchodní zemi takřka za celebritu.

Zajímavé informace Blesku poskytla Terezina kamarádka Simona, podle které si Tereza vydělávala jako luxusní sexuální společnice. Obě dívky prý jezdily do Švýcarska, kde pracovaly v erotickém salonu.

Několikrát spolu prý byly i v Pákistánu. Simona nejdřív tvrdila, že do muslimské země jezdily jen za focením v prádle, pak ale přiznala, že jen kvůli focení daleké cesty nepodnikaly. O tom, že by si Tereza přivydělávala jako pašeračka, prý nic neví. S drogami, řekla, do styku vůbec nepřišla.

Doporučujeme
linkstrem ( 25. října 2018 07:28 )

Už aby jí pustili!Kurev v Česku není nikdy dost!!!A tady by šla na dračku!Každej by zaplatil pořádnej ranec aby jí pořádně vymrdal!!!

tomik007 ( 25. října 2018 00:50 )

POKUD je v Uherskem Hradisti nejake namesti - tak uz tam mela davno stat socha

jameson ( 24. října 2018 23:03 )

 Terezu určitě osvobodí a když bude soud spravedlivý, vrátí jí i ten heroin. Naštěstí to tupé stvoření zatkli dřív, než se stačilo rozmnožit. A už jí nepustí. Teď se z ní stanou je 3 díry pro dozorce. Na 20 let, nebo do té doby, než je to maso omrzí.

prazanda1 ( 24. října 2018 21:29 )

peotl:snad jí vazbu odečtou od těch 20 let co dostane. rád bych se dočkal jejího hvězdného návratu než umřu. Neboj , dočkáš se. Na Vánoce bude doma. Zatímco ty budeš v bolestech a chudobě chcípat))

prazanda1 ( 24. října 2018 21:26 )

Vzhledem k tomu, že se veškerý důkazní materiál ztratil a navíc celníci kteří TH zadrželi, vypovídají, že si nejsou jistí, že vezla drogu, je případ poměrně jasný. Někdi, ale stále nechápe. Tedy bude osvobozena!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud