Jiří Kajínek v Chorvatsku bez přítelkyně: Jsem v ráji!

Autor: kon - 
21. 8. 2018
05:01

Třiadvacet let seděl v kriminále kvůli dvojnásobné vraždě, loni v květnu na doživotí odsouzený Jiří Kajínek (57) dostal od prezidenta milost, a teď si užívá, jak může. Minulý týden sedl do letadla a na víkend si zaletěl k moři!

Kajínek sebou „praštil“ na pláž v chorvatském Trogiru poblíž Splitu a nechal na sebe dopadat sluneční paprsky. „Jsem v ráji. Zaplaval jsem si v Trogiru, na jeden den jsem taky vyrazil na Makarskou,“ řekl s nadšením Blesku. Po boku však neměl svoji „paní doktorku“, jak říká přítelkyni Magdě Gubové. „Byla to napůl pracovní dovolená. Navíc jen na čtyři dny, a paní doktorka má pořád plnou ordinaci,“ vysvětlil Kajínek.

Chorvatské uličky tak brázdil ve společnosti nakladatele Emericha Drtiny. Prý spolu chystají novou knihu. „Bude to o věznicích a vyjde spíše až příští rok. Víc zatím neprozradím,“ řekl Kajínek.

V zemi, kam každý rok vyrazí přes 800 tisíc Čechů, ho prý lidé poznávali na ulicích. „Jeden pán byl doslova v šoku, co tam prý dělám. Další lidé z Brna se smáli, že doma mě nepotkají a tady ano,“ povídal bývalý vězeň, který se kolem Jaderského moře proháněl renaultem, kterého si půjčil na letišti. „Byl jsem překvapený z výbavy… Ale s mercedesem se to nedá srovnávat,“ řekl Kajínek.

Druhá dovolená u moře ...a plánuje třetí

Kajínek dlouho po propuštění otálel s první větší dovolenou. Koupat se chodil na brněnskou přehradu. Až letos v květnu poprvé vyrazil. „Poprvé jsme byli u moře s paní doktorkou v květnu, kdy jsme letěli na Korfu. Ale není moc času, byli jsme tam jen čtyři dny. Snad ještě letos někam vyrazíme,“ řekl Kajínek.

Odsouzen na doživotí

Na doživotí Jiřího Kajínka odsoudil soud v Plzni 23. června 1998 za dvojnásobnou vraždu. Milost dostal od prezidenta Zemana 23. května 2017.

Video: Za fotku s Kajínkem kázeňské tresty pro policisty. A Labe vysychá, dá se po něm chodit pěšky

Video Za fotku s Kajínkem kázeňské tresty pro policisty. A Labe vysychá, dá se po něm chodit pěšky. - Blesk TV
1080p 720p 360p

Doporučujeme
rentierskej ( 21. srpna 2018 18:28 )

doktorka má MOŽNÁ rozum, ale ROZHODNĚ HO NEPOUŽÍVÁ, (když si dobrovolně domů nastěhuje odsouzeného dvojnásobnného vraha)! ale nakonec i doktorka může mít úchylku, že jo.

rentierskej ( 21. srpna 2018 18:25 )

v bulváru OPĚT propagace dvojnásobného vraha, TUPONI?! a pro BLBA "dokola:" kdo byl u vraždy, skončil na hřbitově; takže je v diskusi nehledej! kajínek je ODSOUZENÝ (a pouze OMILOSTNĚNÝ vrah), takže vbrahem zůstává.

ellenic ( 21. srpna 2018 09:59 )

To je zase zpráva dne . Paní doktorka má stále plnou ordinaci, tak měla také v květnu jen čtyři dny dovolenou . Jejich problém, a co dělá pan Kájínek, pracuje, nebo z něj bude spisovatel. Ještě, že má ráda skutečnou literaturu a ne nějaké info o věznicích .

feketeKarkulka ( 21. srpna 2018 08:43 )

 U krypla je diskuse ale u čmouda co znásilnil češku NE. Šmejdi promuslimský.

trkic ( 21. srpna 2018 07:31 )

Janoušek má v Chorvatsku vilu, to by stálo za návštěvu ne Jiříku.😁 jo a hned vedle něj jí má odesačka Udženija, jaká náhodička.....

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud