Michal (†40) se zastřelil před policisty! Obklíčili ho, protože je podezřelý z vraždy expřítelkyně (†40)

Autor: shp - 
17. 8. 2018
12:25

V obci Nová Hospoda u Kamenice bylo opět pořádně rušno. Policie tam naháněla Michala Š. (†40), který je podezřelý z vraždy expřítelkyně (†40), kterou se střelným poraněním ve středu našli policisté, bohužel nepřežila. Když strážci zákona zahnali Michala do úzkých, zastřelil se.

Video Michal (†40) se zastřelil před policisty! Obklíčili ho, protože je podezřelý z vraždy expřítelkyně (†40) - Blesk - David Malík
360p

U Kamenice v pátek probíhala velká policejní akce. Policie uzavřela celé okolí místa činu v obci Nová Hospoda a začala nahánět Michala Š., který je podezřelý z vraždy své expřítelkyně. Tu údajně zabil u ní doma ve středu.

Policie Michala Š. nakonec opravdu našla a obklíčila ho. Poté ho strážci zákona vyzvali, ať se vzdá, a varovně vystřelili. Když podezřelý zjistil, že nemá kam utéct, namířil svou zbraň proti sobě a zastřelil se.

V rámci dopolední akce v okolí obce Kamenice byl kriminalisty vypátrán podezřelý muž, který nereagoval na výzvy. Bezprostředně poté vytáhl zbraň a zastřelil se,“ řekl Blesk.cz policejní mluvčí Pavel Truxa.

Policie vyhlásila po muži pátrání ve čtvrtek. O den předtím byla totiž v domě v Nové Hospodě nalezena jeho bývalá partnerka s prostřelenou hlavou. I když byla letecky převezena do nemocnice, svým vážným zraněním podlehla.

Doporučujeme
an.manchester ( 17. srpna 2018 19:42 )

 Krejcir udajne odesel si z domu kdw bylo par desitek policistu a uletelpak do zeme co nevydava..premyslim jak velkou castkou podmaznul velitele policie

an.manchester ( 17. srpna 2018 19:40 )

 No ja nejak nechapu kam chteji utect? Pokud prokazatelne zabil nekoho utikat ztraci smysl nema li na uplatkyc milionech jako udajne Krejcir

jetuslunicko ( 17. srpna 2018 15:23 )

Pro Belabel: To jsou opravdu bláboly co tu Belabel vypouštíte. Ovar si uvařte doma a svá ústa si k tomu řádně pro dezinfekci prokřenujte !!

jetuslunicko ( 17. srpna 2018 15:20 )

Poděkování policii za jejich práci.

satanas ( 17. srpna 2018 15:12 )

Zacit by mela takhle naostro zpytovat svedomi cela ta Hawlojidni sestava "Demokratizatoru"..Proc to protahovat, jednou je lid stejne vypraska!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud