Žena (†60) se na dovolené zabouchla ve skříni: Po týdnu ji našli mrtvou

Autor: rc - 
25. 6. 2018
19:18

Na dovolenou do anglického Walesu odjela Elizabeth Mary Isherwoodová (†60), která se ubytovala v rezortu Plas Talgarth. Bývalá policistka šla zřejmě večer na záchod, a když se vracela, spletla si dveře a zůstala uvězněna ve větrací skříni, kterou britské domácnosti využívají na sušení oblečení. Z pasti už se nedostala ven a mrtvou ji tam našel údržbář.

Elizabeth Mary Isherwood odjela na prázdniny do Walesu do luxusního rezortu Plas Talgarth v Penna v loni v září. Den předtím, než odcestovala do rezortu, byla na skleničce se svým exmanželem. „Mary a já jsme byli v pátek na skleničce, než odjela na dovolenou,“ řekl její manžel Clive Isherwood pro Metro.uk.

Do rezortu přicestovala podle rodiny v sobotu ráno a předtím, než se přihlásila, si šla zaplavat. Co se však onoho večera stalo, je záhadou. Rodina se domnívá, že Elizabeth šla večer na záchod a poté, co se vracela do postele, si spletla dveře a omylem se zavřela do větrací místnosti. Ta se v britských rodinách využívá k sušení prádla.

„Nebohá žena šla v noci pravděpodobně na toaletu a omylem se zavřela ve větrací skříni, kterou už potom nemohla otevřít. To se dá totiž udělat jen zvenku. Uvízla v uzavřeném prostoru, a to se jí stalo osudným,“ uvedl vyšetřovatel Dewi Pritchard Jones. Dveře se za ní zabouchly a nešly otevřít. Žena se snažila dostat všemi silami ven, čemuž také nasvědčují díry ve zdi.

Ostatní návštěvníci rezortu potvrdili, že slyšeli z jejího pokoje rány, ale domnívali se, že tam probíhala údržba. Elizabeth se snažila dostat ven celých čtyřiadvacet hodin. Její tělo bylo objeveno až o týden později. Našel ho údržbář. „Její tělo bylo nalezeno až v den, kdy se měla odhlásit, což bylo o týden později. Tedy toto se stalo v den jejího příjezdu,“ uvedl její manžel. Elizabeth zemřela na podchlazení.  

Doporučujeme
tenco ( 26. června 2018 07:28 )

To jsou zase bláboly, to snad musela uklízečka zaregistrovat, že je vše stále stejné nebo se tam uklízí jednou za týden.

jardavozembouch ( 26. června 2018 05:05 )

Zeby ochotny zetak..pry aby na ni pri preblikani necumeli... Jinak smutny konec, ale koneckoncu...komu z nas se povede posledni pohled na plaz a moore...byt jen skrz to srdicko na dverich...

tomik007 ( 26. června 2018 00:01 )

Policistka - by snad mela vedet jak vyrazit dvere

Emma33 ( 25. června 2018 22:27 )

To je fakt luxus to nezabezpeceni vetraci mistnosti a nebo plesky Blesku

karelka ( 25. června 2018 21:17 )

A kam chodila na záchod?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud