Pašeračka Tereza (22) si v kriminále pořídila tetování! A od soudu volala domů

Autor: dce, ČTK - 
30. 5. 2018
18:05

Tereza H. (22) se po pouhých dvou dnech opět vrátila k soudu. Pondělní stání bylo odročeno kvůli stávce soudců, to středeční nebylo o nic delší – soudce měl moc práce a na Terezu nezbyl čas. Před novináři se tak alespoň pochlubila novým tetováním. 

I tentokrát přišla Tereza k soudu ve velmi dobré náladě – usmívala se a vypadalo to, že laškovala s právníky i novináři. Na kameru dokonce ukázala tetování černé lodičky na vnitřní straně předloktí. To si nechala udělat patrně ve vězení – minulý týden měla totiž ruku ještě čistou.

Video Tereza se v pákistánském vězení nechala potetovat a poprvé volala do Česka. - LahoreNews
360p

Mluvit na kameru ale nechtěla a když odložila brýle, zakrývala si se smíchem obličej. Ani tentokrát nezapomněla na make-up a nalakované nehty. Vedro, které v Pákistánu v minulých dnech zabilo desítky lidí, zmáhá i ji – při vstupu do soudní budovy se ovívala kusem papíru a jistila se lahví s vodou.

Podle právníka Gull Hassana Khana, který s Terezou před jednáním mluvil, také mohla konečně telefonicky hovořit se svým tatínkem – telefonát jí zařídil její právní zástupce. Bohužel ani dnes se její případ nedočkal před soudem žádného posunu – jednání bylo opět odročeno, tentokrát kvůli přeplněnému rozvrhu soudce, který má Terezu a její případ na starosti.

Video Tereza se v pákistánském vězení nechala potetovat a poprvé volala do Česka. 
1080p 720p 360p

Pákistánští celníci zadrželi mladou Češku 10. ledna, údajně poté, co prošla přes dvě kontrolní stanoviště protidrogových jednotek cestou na let do Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech. Odtud se podle pákistánského tisku chystala pokračovat do Irska. Devět kilogramů drogy našli celníci v jejím kufru. Kromě Češky byl obviněn ještě jeden muž, který není z České republiky. Žena vinu odmítá.

České ministerstvo spravedlnosti v březnu uvedlo, že Praha chce s Pákistánem uzavřít smlouvu o předávání vězňů. Úřad snahu zdůvodňuje právě případem Češky, kterou pákistánské úřady zadržely se zásilkou heroinu.

Doporučujeme
xcarodejka ( 9. června 2018 20:18 )

Dostává prášky na zuby / viz její rukopis/,tedy zřejmě analgetika, která ve větším množství na psychiku působí

dajka123 ( 1. června 2018 06:24 )

Stanleye nečtu už min 10diskuzi před touto. Bylo to jen prostoduché hájení špinavé šlápoty a pašeráčky. Vždy se u toho tak sáhodlouze rozepisoval jako by chtěl sám sebe přesvědčit, že to tak opravdu je. Khurwa zůstane vždy jen špinavá khurwa a stařík by si měl uvědomit, že 100x vyřčená fantasmagorie se pravdou nestane. 😉

Stanley1000 ( 1. června 2018 05:52 )

S menší možností přenosu AIDS v Pákistánu s Vámi souhlasím. Rovněž máte pravdu, že v oblastech Indie, Pákistánu a Bangladéše se tetuje především hennou. Možná tomu tak skutečně je, ale aby bylo takto výrazné, přidávají se k henně chemické přísady, které mohou způsobit alergickou reakci a pak zanechává jizvy jako po popálenině. Viz příklad malého chlapce, kterého nechali rodiče tetovat v Egyptě.

jardavozembouch ( 31. května 2018 12:31 )

A co nam tim basnik chtel rict? Ze nepochopi text delsi nez tti vety?

kajman1 ( 31. května 2018 10:42 )

Ha😀😁😁😂to jo Prace mu smrdí no penízky od státu a nese Daně mu chudatko ví voní. Hold bez Prace a plna mísa koláče to je ok.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud