Ivana odjela za tetou a zmizela: Rodiče i po 21 letech doufají, že se vrátí domů

Autor: rc - 
27. 5. 2018
16:44

Je to již jednadvacet let a rodiče Ivany Koškové stále doufají, že se jednoho dne jejich dcerka objeví u jejich dveří. Tehdy čtrnáctiletá dívka se vypravila na kole k tetě do vedlejšího města, ovšem tam už nikdy nedojela. Zmizela beze stopy někde na cestě...

„Nemůžu pochopit, jak se to může stát. Pořád jsem věřil, že je naživu, že ji třeba někdo unesl. Kriminálka ale nic nenašla, už nedává šanci ani 50 na 50,“ řekl pro TN.cz Miloslav Košek, tatínek zmizelé Ivany.

Tehdy čtrnáctiletá Ivana bydlela s rodiči ve vesnici Příšovice na Liberecku. Beze stopy zmizela dne 13. července roku 1997. Osudného se v její rodné vsi konali Svijanské slavnosti a ve vesnici se to hemžilo lidmi. Dívka se rozhodla, že ten den navštíví svou tetu, která bydlela ve Svijanském Újezdě. Vypravila se tam na kole. Domů se však už nevrátila. Co se onoho dne se stalo, se doposud nezjistilo, ačkoliv policie tenkrát rozjela velké pátrání a po Ivaně pátrat nepřestala. Dokonce se dívčin případ znovu otevřel v roce 2013. Ovšem případ nebyl stále objasněn. Do pátrání byl nasazen vrtulník s termovizí i potápěči, ale po dívce ani stopy.

Dívku tehdy vidělo několik svědků a to Ivanina spolužačka, která vypověděla, že ji viděla, jak zatočila ke hřbitovu. Další svědkyně uvedla, že ji míjela autem a viděla, že se dívka vydala na Loukov a ne na Újezd. „Nenašli ani kolo. Bylo to den po slavnostech, kriminalisté tvrdili, že to vyšetřili, že to prohlídli,“ uvedl zoufalý otec, který stále doufá, že se jeho dcera jednoho dne vrátí domů. „Bolí to strašně, furt na ni myslím. Čekáme, že se někdo ozve, já už tady za chvíli nebudu, je mi přes 70. Kdyby něco dělala, ale byla to tak hodná holka, Všude ji měli rádi, ve škole, hrála házenou,“ dodal otec, který nedokáže pochopit, proč by jeho dcerce někdo chtěl ublížit.  

Doporučujeme
mikimaus321 ( 28. května 2018 10:05 )

Na zmizelé cikány komentář není,čím vící tím líp

TeplaBuchta ( 28. května 2018 01:00 )

Tempus😁😁 To víš, že jooo, ty demente😁 Ses u článku o Ivaně vysemenil, co. Dobytek a ještě navíc na plech. Twl prý "Tempus"👎 

ukava5 ( 28. května 2018 00:06 )

TepláBuchta,Tempus to čte a myslí na tebe....

TeplaBuchta ( 27. května 2018 23:34 )

 Jsem ze stejné vesnice jako zmizelá Ivana, každý starousedlík to má v živé paměti i po 21 letech.. K případu bych dodal snad jedině to, že jenom naivní rodiče přesvědčení o neposkvrněnosti dcery (přitom 14ku už pěkně svrbí, že jo), mohou věřit, že holka v jejím věku, o prázdninách, jela na pánském kole značky Favorit, v neonově zelené MINISUKNI (na pánském kole v minisukni hmm😁) a tílku k tetce do Sv. Újezda😁 Samozřejmě k žádné tetce nejela, respektive možná tam chtěla zamířit později.. Dívenka se evidentně vyfikla na RANDE, jiný důvod, proč jet směr Loukov, nikoli Svijanský újezd, mít nemohla. Slavnosti Svijanského piva jsou pouze shoda okolností.. Holku zabil TEN,se kterým se měla ten den sejít. Možná se scházeli již nějakou dobu tajně.. a "něco" se zvrtlo.. A je dost pravděpodobné, že TEN (vrah) žije blízko Příšovic do dnes.

urim ( 27. května 2018 18:38 )

idiote

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud