Tereza umírá vedrem v kriminále: Její bývalá nejlepší kamarádka si užívá dovolenou!

Autor: ljš - 
21. 4. 2018
05:00

Společně jezdily do Pákistánu údajně za focením, každou z nich ale stihl jiný osud. Zatímco pašeračka Tereza už přes čtvrt roku čeká v tamním vězení na ortel za pašování devíti kilogramů heroinu a podle aktuálního vyjádření si stěžuje na obrovské vedro, její dnes už bývalá nejlepší kamarádka Simona H. si užívá dovolenou.

Palmy, pestrobarevné drinky a průzračná voda v hotelových bazénech – to je něco, na co může pašeračka Tereza H. na dlouhou dobu zapomenout. Ještě sice nebyla odsouzena, vzhledem k okolnostem ale v propuštění příliš doufat nemůže. Nezbývá jí než věřit, že se vládě alespoň podaří zařídit její vydání zpátky do Česka.

Zato její bývalá kamarádka Simona si nemůže na nedostatek luxusu stěžovat. Právě totiž vyrazila na dovolenou do Egypta a svůj Instagram plní jednou fotkou za druhou. Možná si na ni přitom vydělala právě v Pákistánu, kam s Terezou jezdila. Obě svému okolí svorně tvrdily, že za focením.

Simona prošla

Jenže Terezu pak na letišti v Láhauru chytli s devíti kilogramy heroinu a dřívější velké kamarádky už se nesetkaly. Simona přitom odmítla, že by se něco podobného mohlo kdy stát i jí. „Nemyslím, nemám ani podezření. Normálně jsem prošla kontrolou, odletěla do Abú Zabí, pak do Dublinu. Vše v pořádku. Na letišti jsem měla celou dobu zavazadlo u sebe, nikdo se kolem něj nemotal, odevzdala jsem ho až před nástupem do letadla,“ řekla v lednu Blesku. Na Terezu pak mimo jiné práskla, že si společně vydělávaly sexem ve Švýcarsku.

Video Pašeračka Tereza přišla k soudu s novým právníkem. 
1080p 720p 360p

Na podobnou dovolenou, jakou si teď Simona užívá, už spolu dívky asi nepojedou. „Na jednu stranu si přeju, aby se vrátila, protože to nepřeju nikomu, takový trest, ale na druhou stranu… Už se jí neozvu. Pokud ona, tak jí odpovím, ale to, co se stalo, zatížilo celou mou rodinu. Je to zklamání. Dozvědět se o nejlepší kamarádce tohle, to by šokovalo každého,“ řekla totiž Simona.

Střídá právníky i oblečení

Přestože pákistánský kriminál nebude jistě procházka růžovou zahradou, Tereza ho podle všeho snáší překvapivě dobře. K soudu přichází vždy s úsměvem na rtech a vesele konverzuje se všemi okolo. Pokaždé má na sobě také jiné oblečení, které střídá ještě častěji než právníky. Těm už dala ve dvou případech padáka a najala třetího, kterého jí doporučili spoluvězeňkyně a ředitel věznice.

Podle ministerstva zahraničí si stěžuje jen na vedra, která v Pákistánu panují, což pokaždé demonstruje tím, že se ovívá papíry, které si nosí do soudní síně. Za mřížemi také podle všeho nehladoví, od svého zadržení se totiž pěkně zakulatila. 

Takhle mluvila Simona o Tereze v rozhovoru pro Blesk:

Video Zpověď Simony H., společnice pašeračky Terezy (21): V Pákistánu jsme byly spolu! Jak to tam chodilo? - Petr Macek, Lukáš Červený
1080p 720p 360p

Video Simona H. o zadržené Tereze: Je v klidu a čeká na pomoc! Od koho? - Petr Macek, Lukáš Červený
1080p 720p 360p

Doporučujeme
kaci111 ( 22. dubna 2018 15:55 )

  Půjdem sbírat víčka ? Možná bude i na klima

klempa ( 22. dubna 2018 14:37 )

Nevím, co se ji zastáváte . Ať si vypije co si natropila. Klidně do jejího chřtánu nadopovat celých 9 kg drog. Alespoň se bude chvilku cítit líp

tosto ( 22. dubna 2018 10:55 )

jo , jo ,ona už bude od přirození taková rozesmátá

auslak ( 22. dubna 2018 10:52 )

a nenašla by se nějaká šikovná NADACE , která by tam ve vězeni nainstalovala nějakou -jenom žádnou levnou klimatizaci ??? na penězích nezáleží , pokud jde o zdraví pašeráčky

jardavozembouch ( 22. dubna 2018 08:41 )

Ja jsem z toho totalne auf. Chudak. Asi budeme muset poradat sbirku na studeny luft nebo alespon na vetraj...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud