Seznamka bývalé poslankyně Kočí u soudu? Místo nového partnera za 80 tisíc jen figurant

Autor: dce - 
5. 3. 2018
18:00

Seznámení ve stylu VIP měla slibovat seznamka bývalé poslankyně Kristýny Kočí, dnes Mertlové, Date2K. Jenže v posledních týdnech se na ni spíše než pozitivní ohlasy sypou jen stížnosti. Mnoho klientek hovoří i o žalobě za podvod. Podle jedné z nich místo skutečných zájemců o seznámení agentura posílá pouze nastrčené figuranty. A přitom některé z nich zaplatily i 80 tisíc korun!

Tři roky seděla Kristýna Kočí v parlamentu, nyní se už jako vdaná paní Mertlová věnuje podnikání. Se svým manželem založila exkluzivní seznamku Date2K. V pořadu Očima Josefa Klímy se kauza kolem seznamky objevila už podruhé a rozhodně ne v pozitivním světle.

Advokátka Monika Hášová na podnět jedné ze svých klientek službu sama vyzkoušela. Na schůzce, na kterou čekala několik měsíců, se objevil "obstarožní hudebník", jak ho označil Klíma ve svém pořadu, a sám Hášové přiznal, že je nastrčený a za služby seznámení neplatí.

"Ona si mě tam nandala," řekl doslova, jak dokazuje záznam skryté kamery. "Je to vykonstruovanej v podstatě celý, nějakej vykonstruovanej divnej byznys," dodal s tím, že seznamka má málo klientů - zejména těch mužských.

Klíma s Hášovou konfrontovali "vztahovou koučku" Milenu, ta je ale jen poslala za majiteli, že se k chodu agentury nebude vyjadřovat. Manželé Mertlovi pouze Klímovi sdělili, že věc nastrčeného figuranta budou řešit. Dodali, že s Hášovou se kromě něj nikdo jiný z 16 vybraných mužů sejít nechtěl.

Hášová je rozhodnutá věc řešit soudní cestou. „Rozhodně chci podat trestní oznámení, protože se jedná o poškozování cizích práv, patrně i o podvod a byla bych ráda, kdyby se na mě obrátily další ženy, které mají tento pocit, chtěla bych, aby se tento případ dotáhl před soud,“ řekla Monika Hášová v minulé reportáži. A nebylo třeba čekat dlouho na odezvu dalších nespokojených klientek.

Všechny popisují podobné scénáře - nejprve jim jsou nabídnuty profily několika mužů, vhodných k seznámení. K žádné ze schůzek ovšem nedošlo, protože tito muži schůzku s danou ženou odmítli. V rámci ceny za služby je rovněž ateliérové focení, fotografie mužů, které se ženám dostávaly, ale byly momentky, které se údajně dají najít jinde na internetu. Jedna z klientek navíc potvrdila, že jediný muž, který s ní šel na schůzku, jí sám prozradil, že za služby agentury neplatil.

Další advokátka, Kateřina Zagorová, která má klientku se stejnou zkušeností, se Klímovi ozvala také. "To mě třeba nadzdvihlo ze židle úplně maximálně, oni jsou v poměrně citlivé životní situaci - hledají lásku, hledají životního partnera - a ta osoba nebo ta společnost, která jim s tím má pomoct, jim v té nejcitlivější chvíli řekne v podstatě, že jsou ošklivé, hnusné a nikdo je nechce."

framy ( 6. března 2018 10:17 )

ona ta Kočí se přírodě fakt nepovedla.

ellenic ( 6. března 2018 10:04 )

Podle majitelů je to nejspíše podle hesla byznys je byznys, ovšem za tako.

jiznicechy ( 6. března 2018 07:40 )

Co všechno jsou schopni někteří jedinci udělat pro to, aby nemuseli dělat! Nestydí se posílat ženským figuranty....díval jsem se na ty jejich stránky, spolupracují s hollywoodskou vizážistkou Kristapána, jak tomuhle může někdo věřit... Jasně, jsou lidé, kteří jsou sami a hledají druhého člověka, tak proč je nenatáhnout, že Těm, co staré lidi lákají na hrnce a podobné nesmysly, jsme si zvykli říkat ŚMEJDI a tihle jsou co?

priserka ( 6. března 2018 05:33 )

Zaplatit 80 tisíc aby mi někdo sehnal partnera je pěkná zhovadilost.

kukuku ( 6. března 2018 05:29 )

Souhlas. A 80 tisíc za holuba na střeše - také nechápu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud