Policie pátrá po dívkách (13, 12, 12) z Příbrami: Ztratily se cestou do Prahy

17. 1. 2018
18:07

Policisté pátrají po třech nezletilých dívkách z Příbrami, které pohřešují jejich rodiny. Třináctiletá Adéla Malíková a o rok mladší Markéta Pritoková a Liana Horváthová byly naposledy spatřeny v úterý odpoledne v příbramské ubytovně Horník. Podle dosavadních informací odjely autobusem do Prahy, sdělila dnes ČTK mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

Spolužačky z ubytovny odešly ve 13:25 a měly zamířit zpátky do školy, kam ale již nedorazily. Podle Schindlové se domluvily na tom, že odjedou do Prahy. V minulosti již podle mluvčí podobně utekly.

Pritoková měří 150 centimetrů, má zelené oči a dlouhé, tmavě hnědé vlasy. Na sobě měla delší tmavě zelený kabát s kožíškem kolem kapuce, černé kalhoty a černé kotníkové boty. S sebou měla fialovou školní tašku. Stejně vysoká Malíková má hnědé oči a dlouhé černé vlasy. Oblečena byla do delší černé koženkové bundy, na límci s bílým kožíškem, a nesla červený školní batoh značky Puma. Horváthová měří 147 centimetrů, má hnědé oči a dlouhé, světle hnědé vlasy. Měla na sobě zelenomodrou bundu do pasu, černé legíny a na nohou hnědé boty, takzvané farmářky.

Policie přijme veškeré informace o pohřešovaných na kterékoliv služebně, bezplatné lince 158 nebo na telefonním čísle 974 879 268 (313).

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud