Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno 12°C

Tereza (21) zadržená kvůli drogám: S Pákistáncem otěhotněla a šla na potrat!

Autor: ljš, Veronika Kynclová - 
14. ledna 2018
05:01

Čekala dítě a chtěla na něm vydělat?! Terezu H. (21), kterou zadrželi v Pákistánu s devíti kilogramy heroinu, zřejmě nepojily s jihoasijskou zemí jen drogy, ale také otec jejího dítěte...

Terezino těhotenství potvrdila Blesku zaměstnankyně švýcarské eskortní agentury, pro kterou Tereza spolu se svou kamarádkou Simonou poskytovala sexuální služby. Otcem měl být Pákistánec, kterého Tereza potkala v Praze. 

Podle některých zdrojů se mohlo jednat o muže, který Terezu naverboval pro pašování drog z Pákistánu. Toho Tereza H. policistům jmenovala jako Tárika.

Dívka prý chvíli zvažovala, že se matkou skutečně stane. "Dítě si chtěla nejdříve nechat, aby z něho mohla dostat na alimentech nějaké peníze, ale nakonec se rozhodla pro potrat. A totéž zažila vlastně i Simona," řekla její švýcarská bordelmamá. A není důvod jí nevěřit, o těhotenství totiž Tereza H. pod některými svými fotkami s kamarádkami či příbuznými diskutovala.

V současné době už se Tereza H. nachází ve vyšetřovací vazbě. Tam ji v pátek poslal speciální soud, zatím na dobu dvou týdnů. Co bude dál, dívka zatím netuší, z fotografií ze soudního jednání se však zdá, že si zatím se svým osudem těžkou hlavu nedělá a dál šíří úsměvy na všechny strany.

Video V Pákistánu zadrželi krásnou Češku Terezu (21): Převážela 9 kilo heroinu, tvrdí místní média - Tereza Kühnelová

Další videa
Články odjinud