Tereza (21) zadržená kvůli drogám: S Pákistáncem otěhotněla a šla na potrat!

Autor: ljš, Veronika Kynclová - 
14. 1. 2018
05:01

Čekala dítě a chtěla na něm vydělat?! Terezu H. (21), kterou zadrželi v Pákistánu s devíti kilogramy heroinu, zřejmě nepojily s jihoasijskou zemí jen drogy, ale také otec jejího dítěte...

Terezino těhotenství potvrdila Blesku zaměstnankyně švýcarské eskortní agentury, pro kterou Tereza spolu se svou kamarádkou Simonou poskytovala sexuální služby. Otcem měl být Pákistánec, kterého Tereza potkala v Praze. 

Podle některých zdrojů se mohlo jednat o muže, který Terezu naverboval pro pašování drog z Pákistánu. Toho Tereza H. policistům jmenovala jako Tárika.

Dívka prý chvíli zvažovala, že se matkou skutečně stane. "Dítě si chtěla nejdříve nechat, aby z něho mohla dostat na alimentech nějaké peníze, ale nakonec se rozhodla pro potrat. A totéž zažila vlastně i Simona," řekla její švýcarská bordelmamá. A není důvod jí nevěřit, o těhotenství totiž Tereza H. pod některými svými fotkami s kamarádkami či příbuznými diskutovala.

V současné době už se Tereza H. nachází ve vyšetřovací vazbě. Tam ji v pátek poslal speciální soud, zatím na dobu dvou týdnů. Co bude dál, dívka zatím netuší, z fotografií ze soudního jednání se však zdá, že si zatím se svým osudem těžkou hlavu nedělá a dál šíří úsměvy na všechny strany.

Video V Pákistánu zadrželi krásnou Češku Terezu (21): Převážela 9 kilo heroinu, tvrdí místní média - Tereza Kühnelová
1080p 720p 360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud