Válka youtuberů: Vaginální terapeutce uhynul kocour, Pstruh103 kontaktoval policii

Autor: aba - 
20. 6. 2017
11:40

Spor mezi Petrem Jelínkem alias youtuberem, který vystupuje pod přezdívkou Pstruh103, a Petrou Yamunu Wolf pokračuje i nadále. Vaginální terapeutka tvrdí, že na negativní energii od Jelínka zemřel její kocour. Jelínek zase prohlašuje, že vaginální terapie je jen luxusní lesbická prostituce.

Spor se táhne už nějakou dobu. Jelínek už byl dokonce odsouzen za to, že si v jednom svém videu nevybíravě dobíral propagační video a praktiky Petry Wolf. Ta ho zažalovala a soud uložil youtuberovi 120 hodin veřejných prací za výtržnictví.

Tím spor ale nekončí a Jelínek útočí dál. Tentokrát podal trestní oznámení na Wolfovou. Její praktiky označuje za luxusní lesbickou prostituci a chce na ně upozornit patřičné orgány.

„Ve svém videu jsem se snažil před touto psycholožkou, která zneužívá problémy žen, varovat a ochránit je, neboť z jejího videa je na první pohled zřejmé, že se jedná o podvod. Podle mého názoru se může dopouštět i několika dalších trestných činů,“
uvedl server denik.cz výňatek z Jelínkova trestního oznámení.

Jelínek viní Wolfovou hned z několik přečinů. Podle něj se dopustila šíření pornografie vytvářením odlitků vagín, dále pak krácení daně, šíření nakažlivých nemocí kvůli nedodržování hygienických předpisů, neoprávněné podnikání a kuplířství. To konkrétně proto, že ve svém promo videu předvádí prostituční praktiky s jinou ženou.

Součástí trestního oznámení je i vyjádření odborných společností, které vesměs dávají Jelínkovi za pravdu. Česká gynekologická a porodnická společnost tyto masáže nedoporučuje, Českomoravská psychologická společnost zase nepovažuje tyto praktiky za psychologické metody vůbec. Jelínek také poslal na Wolfovou kontrolu z finančního a živnostenského úřadu.

Ta se proti nařčením brání. „Vaginální hloubková masáž je mojí ochrannou značkou. Jsem dvojnásobná magistra na rozdíl od pana Jelínka, a konstatuji k tomu pouze tolik, že cena je primárně věcí nabídky a poptávky. Pro upřesnění ke své osobě doplňuji, že jsem jednooborová psycholožka vystudovaná v řádném studiu, s několika psychoterapeutickými výcviky a letitou praxí s klienty ve státním sektoru. Díky tomu mám i živnostenské oprávnění na psychologické poradenství, které může mít mnoho podob,“ říká žena. Navíc víní Jelínka ze smrti svého kocoura, který podle ní nasál všechnu negativní energii a na následky uhynul.

Jihlavský státní zástupce Ivo Novák potvrdil, že trestní oznámení održeli. Teď se jím budou zaobírat. Prozatím se k případu tedy nemůže vyjadřovat.

Video Představujeme Petru Yamunu Wolf - youtube.com

kradu ( 20. června 2017 12:23 )

to je co za č.u.r.á.k.y mužete mi poradit díky

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud