Odsouzený youtuber se brání proti podmínce: Psycholožka seminářem maskuje lesbickou prostituci, tvrdí

Autor: dce - 
3. 5. 2017
18:42

První případ, kdy youtuber stanul před soudem, má pokračování. Petr Jelínek alias Pstruh103 z Jihlavy se odvolal. Podmínku dostal za vulgární urážení projektu Petry Yamuny Wolf. Jelínek se brání, že ho žena k urážkám sama vyprovokovala.

Dvaadvacetiletý Petr Jelínek si na svém kanálu na YouTube pořádně zanadával na účet Petry Yamuny Wolf a její projekt vaginální terapie. Yamunu označil podle serveru Deník.cz za „zas*anou zku*venou zlodějku“. Videem ale prolétlo i několik pořádně ostrých výrazů jako „pí*a, k*nda, s*ačky či k*ávy tupý“. Navíc její seminář, který stojí 15 000 korun, označil za nesmyslně předražený. Video shlédlo přes 4500 diváků.

Soudce Jelínkovo vyjadřování značně pohoršilo. Jeho slovník označil za oplzlý a prohlásil, že svými slovy uráží ženy jako takové. Jelínek se přímo v síni Yamuně za své jednání omluvil. „To, co jsme viděli, je děsivý příklad nekulturnosti a špatný příklad pro mládež,“ prohlásil soudce.

Jelínek se nyní proti rozsudku podle serveru Deník.cz odvolal. „Byl jsem počínáním poškozené vyprovokován, protože psycholog v žádném případě nemůže léčit ženství takovým způsobem, jako to dělá poškozená. Jsem rovněž toho názoru, že hluboké masáže a mapování vagin jiných žen je z její strany zakrývanou lesbickou prostitucí, na které vydělává mnohatisícové částky,“ popsal Jelínek.

Dodává také, že podobné výrazy na veřejnost srší z televize i jiných videí na internetu a nikdo za ně trestán není. „Tyto osobnosti za takové výrazy stíhány nejsou, proto bych za ně neměl být stíhán ani já a neměl by na mne být kladen požadavek, abych zvláště já byl oním vzorem pro mládež,“ míní Jelínek.

Video Představujeme Petru Yamunu Wolf. - youtube.com

Cituje právě výrazy ku*da Miloše Zemana, pi*o Jiřího Krampola či celou řádku vulgarismů z úst Richarda Genzera. „V tom má Jelínek jistě pravdu, ale kromě výroku pana prezidenta nebyly zmiňované vulgarismy mířeny na konkrétní osoby, které by navíc znevažovaly jejich povolání,“ uvedl státní zástupce Ivo Novák.

steelheart ( 31. května 2017 10:56 )

youtuber je sprostej jak dlaždič, ale ta yamuna je divná zlatokopka - ovšem pstruh by mohl změnit veřejný slovník a vulgarismy si jen myslet) kdyby měl probrat všechny podivné podnikavce jako je yamuna, tak by už nikdy neřekl smysluplnou větu

jiznicechy ( 3. května 2017 19:25 )

Pstruh neurážel ženy jako takové, ale jen tuhle p..u - má jedině tu kliku, že není jisté národnosti, to by šel natvrdo, protože to by mu ještě dali urážku kvalitní rady!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud